Dodaj do ulubionych

Activel - tbl hormonalne

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.01.07, 02:48
Długo czekałam na rozpoczęcie leczenia hormonalnego ponieważ miałam kłopoty
ginekologiczne związane z krwawieniami, no i musiałam wykonać sporo różnych
badań (po drodze wyszły mi liczne torbiele w piersiach). A zaburzenia
hormonalne dawały mi się we znaki bardzo, głównie okropne huśtawki nastroju:
od furii do apatii. No i w końcu dwa miesiące temu lekarz przepisał mi
Activel. Podeszłam do tej kuracji z wielką nadzieją i akceptacją, takim
pozytywnym nastawieniem. Kończę już drugie opakowanie ( w apteczce jest
trzecie) ale zaczynam nabierać coraz większych wątpliwości, czy te tabletki
są dla mnie dobre.Ponieważ po raz pierwszy w ogóle biorę hormony nie wiem np,
czy następujace objawy sa normalne: utrzymują mi się co prawda niewielki ale
jednak - pobolewania w dole brzucha. Wczesniej tego nie zauwazyłam, no i taki
jakiś napięty mi sie ten brzuch wydaje (dolna część). Od 2 tygodni mam jakieś
takie niewielkie fragmenty lekko brunatnej wydzieliny. O tych pobolewaniach
np. to mówiłam lekarzowi, ale on tylko zapytał:" no ale to da się wytrzymać?"
No,da. Tylko, czy to powinno polegać na wytrzymywaniu??? Kolejna sprawa: po
przebytej infekcji wirusowej od 3 grudnia do dzis utrzymuja mi sie stany
podgoraczkowe do 37,7 C. Badania wykazują, ze infekcji już dawno nie mam,
ob:5 , leukocyty też dobre, laryngolog i pulmonolog mówią, ze wszystko ok, a
temperatura jest i martwi mnie coraz bardziej. Ginekolog twierdzi, że Activel
moze podnosic temperaturę ale najwyżej do 37 st. Poza tym mam wrażenie, że
brzydnę chociaż jakoś konkretnie nie umiem tego wytłumaczyć. Moze juz jestem
przewrażliwiona? Ale ciało jakieś takie mi się tez robi jakby bardziej
wiotkie. Mam 45 lat i do tej pory raczej wygladałam młodo. Wiem, że wiecznie
młoda i piękna nie będę ale jakos tak to w ciągu tych 2 ostatnich miesięcy
wszystko. Proszę, jeśli któraś z Was ma więcej doświadczenia w leczeniu
hormonalnym, czy zażywa własnie Activel, proszę o radę czy ewentualną opinię
o tym leku albo opisanie samopoczucia. Mam zamiar wybrać się w przyszłym
tygodniu do ginekologa ale wolałabym wcześniej dowiedzieć sie czegoś od
którejś z Was o tych tabletkach. Bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka