Dodaj do ulubionych

odstawienie Diane 35

29.04.03, 06:56
Czy mogę przestać zażywać Dianę 35? Tabletki biorę od 9 dni i okropnie się
czuję, mam ciągłe bóle żołądka, wymiotuję i ogólnie jestem nie do życia. Lek
ten biorę ze względu na kłopoty skórne (owłosienie, łojotok), nie jako środek
antykoncepcyjny. Wizytę u lekarza mam dopiero pod koniec maja, i nijak nie
mogę skontaktować się z moją lekarką. Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • gingerus Re: odstawienie Diane 35 29.04.03, 08:37
      Ja odstawiłam diane-35 w drugim opakowaniu po 10 dniach i po 5 dniach po
      odstawieniu dostałam niesamowite bóle w okolicy jajników i pomiedzy nimi. Było
      to w Wielką Sobotę i po 30 minutach walki w toalecie(problem jelitowy)zaczełam
      odczuwac taki ból iz nie mogłam stac na nogach.Wyłam , ból był tak silny iz
      myślałm , że rozerwie mi wnętrzności . Przyjechało pogotowie i lekarz oznajmił
      iz taki ból jest spowodowany przez odstawienie srodka antykoncepcyjnego
      poniewaz macica jest "zmuszona" do przygotowania sie do miesiaczki- że zostało
      to wymuszone. dostałam zastrzyk - mieszanke leków domięśniowo i ból minął.
      Nastepnego dnia dostałam miesiaczkę. Czekam az mój ginekolog wróci z urlopu i
      zamierzam dokładnie sie dowiedzieć.
      Pierwszy raz spotkałam sie z taka reakcja po odstawieniu srodka
      antykoncepcyjnego.
      Pozdrawiam
      • starlette Re: odstawienie Diane 35 29.04.03, 09:22
        Wprawdzie zaleca się aby dokonczyć opakowanie, ale ja tez kilka razy
        przerwałam po kilku dniach z tych samych powodów co ty. Nie była to Diana, ale
        Cilest, Minulet i Harmonet, skończyło się na kolejnym po kilku dniach okresie,
        ale bez sensacji.
    • monika.antepowicz Re: odstawienie Diane 35 30.04.03, 13:00
      Tak, ale po odstawieniu pojawić się może krwawienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka