Dodaj do ulubionych

czy to objawy wylewu?!?

16.06.07, 22:34
kilkakrotnie zdarzyło mi śię dziwne samopoczucie.Zdrętwiały mi palce jednej
ręki,miałam pulsujące bóle głowy i mroczki przed oczami.Do tego nie byłam w
stanie niczego przeczytać!Musiałam analizować literę po literze i składać
wyraz do kupy.Teściowa mnie nastraszyła,że takie są objawy wylewu krwi do
mózgu.Trochę sceptycznie do tego podchodzę bo mam tylko 23 lata.
Dodam,że takie "napady" nie miały miejsca np po intensywnym wysiłku czy
nieprzespanej nocy ale tak poprostu.Siedzę na kanapie a tu jakby mnie ktoś
młotem walnął...
Obserwuj wątek
      • loganmylove Re: czy to objawy wylewu?!? 16.06.07, 23:19
        Wylewu to może nie ale na sto procent wymagają konsultacji lekarskiej i
        zrobienia dodatkowych badań. Forum nie jest miejscem do straszenia ale takich
        nawet okresowo występujących dolegliwości bym nie bagatelizowała. Miewasz
        migreny?-czasem w zaburzeniach krążenia mózgowego może się coś takiego pojawić
        albo w chorobach układu nerwowego a to wszystko juz wymaga wizyty u lekarza.
          • j2334 Re: czy to objawy wylewu?!? 17.06.07, 00:00
            Najrozsadniej pojsc do lekarza pierwszego kontaktu.W pierwszej kolejosci
            powinien dac ci skierowanie na przeswietlenie kregoslupa ,bo przyczyna moze
            wlasnie tam tkwic .Prawdopodobnie jest ucisk na ktorys nerw.Ale tu juz wypowi
            sie specjalista po zrobieniu zdjec.Mozesz tez miec za malo potasu i magnezu we
            krwi,to tez moz edawac takie objawy.Ale bez konsultacji z lekarzem niczego na
            wlasna reke nie bierz.Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
      • roksanaa22 Re: czy to objawy wylewu?!? 17.06.07, 09:20
        dzięki dziewczyny!Napewno pójdę do lekarza.Przypomnialam sobie,że rok temu
        spadłam z mokrych schodów i dotkliwie uderzyłam sie w głowę.Kilka tygodni mnie
        bolała i przestała.W poniedziałek pójdę.Nie ma co.W końcu kostucha i do młodych
        zagląda...
    • mynia_pynia Re: czy to objawy wylewu?!? 17.06.07, 09:25
      Teraz mnie rozwaliłaś, że to nie objawy wylewu, bo masz 23 lata.
      Mojej siostry kolega przewrócił się na zajęciach, wszyscy zamarli bez ruchu,
      dwóch innych rzuciło się do niego, reanimowali go przez 40 min, przez 20
      koledzy i kolejne 20min panowie z karetki - niestety zmarł.
      Koleżanki kuzyn zmarł na kanapie przed TV lat 17.
      Moj tato był ostatnio na naświetlaniu (ma raka) i powiedział, że już nie chce
      tam wracać, bo napatrzył się na ludzi zniszczonych chemią, którzy mają 18 - 30
      lat i pomyślał o nas i załamał się, bo co innego ludzie starsi a co innego
      śmierć młodego człowieka.

Ja się strasznie zestresowałam chorobą mojego taty, porobiłam różne badania,
      załapałam schizę, ale teraz myślę, że co ma być to będzie, i jak mam „wywinąć
      orła to i tak wywinę.
      „Żyć szybko – umrzeć młodo !!!”
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka