Gość: mn
IP: 84.10.111.*
08.12.04, 22:00
Zauważyłam ostatnio coś jakby krew w kale (zdarzyło sięto 3-4 razy).
Wcześniej miewałam skurcze w okolicach odbytu (nieczęsto, ale nasilają się),
do tego od wielu lat wzdęcia (od jakichś 10 - mam 27), uczucie przelewania
się w jelitach (głośne procesy chemiczne - czy to po jedzeniu, czy z głodu).
Wiem, że powinnam pójść do lekarza, pytanie tylko: do jakiego? Pójdę
prywatnie, bo nie mam zdrowia do kolejek, dlatego to dla mnie ważne, by nie
płacić za niepotrzebne wizyty. Na forum znalazłam sprzeczne informacje. A
więc: gastrolog, proktolog czy chirurg? Jeśli ten ostatni, to jaki konkretnie?
Z góry dziękuję za radę.