Gość: Hania
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.01.05, 17:07
dr.Tombak twierdzi,ze jest to drugi po tlenie najwazniejszy pierwiastek w
organizmie.Od niego zalezy spalanie zbednych kalorii a tym samym poprostu nie
tyjemy.Jedzmy zatem warzywa i pijmy piwo ale z umiarem.