arnie31
16.04.06, 17:11
Czołem.Niedawno zacząłem używać antidral pod pachami ale jakoś tak przez
pierwsze 2-3 dni swędzi mnie,jak posmaruje wieczorem,to nic się nie
dzieje,potem przez cały dzień jednak swędzi:(.Co prawda nie pocę się i to
jest wazne ale co zrobić by nie swędziało?Czy trzeba poczekać aż sięs kóra
przyzwyczai czy co?Proszę o radę.