Dodaj do ulubionych

Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie???

24.11.05, 16:43
Dziewczyny może wiecie gdzie w Warszawie kupię ten wózek? Oczywiście poza
internetem, bo chciałabym go dotknąc;)
Dzięki
pozdrawiam
lidka
Obserwuj wątek
    • lidziairys Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 24.11.05, 23:45
      Może jednak ktoś kupował w sklepie ten wózek i pomoże mi... plisss
      • kievova Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 25.11.05, 12:27
        Boże! Jeśli dziewczyny z Warszawy nie wiedza gdzie kupować wózki, a PP mozna
        dostać w każdym większym sklepie z accesoriami dla dzieci, to co maja napisać
        osoby z mniejszych miejscowości. A tak na marginesie polecam GOOGLE
        A3 dostaniesz m.in w:
        Calineczka na Grochowskiej
        Familly Shop na Grójeckiej 74
        Bambino w Galerii Ursynów
        Piotruś Pan na Bolesławickiej
    • lidziairys Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 25.11.05, 12:48
      Usp!I po co te nerwy;)
      Oczywiście one wszędzie tam są gdzie podałaś, ale na stronach internetowych,
      zadzwoń np. do Galerii Ursynów to usłyszysz co innego (na zamówienie). A mnie
      chodzi o to, że chciałabym go obejrzeć i "pomacać" zanim kupię, a nie od razu
      zamawiać!Miłego dnia ...
      • adanko77 Do Lidki 25.11.05, 12:56
        Nie przejmuj sie, niktorzy na forum tak maja-musza sie wymadrzac. Ja co prawda
        nie jestem z Wawy tylko ale tez zdecydowalam sie kupic A3-u mnie jest w
        sklepie , ktory dziala jako filia firmy Waletko www.poltradewaletko.pl Wejdz na
        ta stronke, na dole sa sklepy alfabetycznie i znajdz warszawe. Podzwon do nich
        moze beda mieli A3 w sklepie, pozdrawiam
    • lidziairys do adanko77 27.11.05, 22:05
      Dzięki wielkie! W piątek kupiłam wózek, pojechałam wybrałam i mam:)
      Skorzystałam z "Twojej" listy sklepów.Fajnie, że są jeszcze tacy jak Ty. Raz
      jeszcze dziękuję bardzo i pozdrawiam gorąco
      lidka
      • adanko77 Re: do adanko77 28.11.05, 09:31
        ciesze sie, ze moglam pomoc. napisz jaki kolorek wybralas? Ja sie zastanawiam
        nad bluvela albo anice
    • monii_1 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 28.11.05, 13:00
      Proszę opowiedz mi o tym wózku, też bardzo mi się podoba jestem już na 90 %
      pewna ze go kupię

      mama Szymka (5 lat)i Madzi (1 rok)
      • adanko77 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 28.11.05, 14:08
        wiekszosc informacji, ktore mam na temat A3 to inf. ze stron internetowych
        (najlepiej jest opisany na www.calineczka.pl i na wp.pl/zakupy) ale widzialam
        ten wozeczek pare razy w sklepie i tym bardziej sie upewnilam ze to ten ktory
        chce kupic. Dla mnie najbardziej przekonujace sa:niezawodnosc firmy, lekkosc,
        solidne wykonanie i skretne kola. Zamierzam ten wozek kupic juz dla niemowlaka
        (dokupie tylko nosidlo) i jezdzic nim do konca. przy tak lekkim wozku nie widze
        koniecznosci dokupywac jakis parsole. Byc moze na poczatku nie bede zadowolona
        z amortyzacji bo niemowlak powinien miec lepsza-ale jakos to przezyje. No i
        moglby miec przekladana raczke-ale jak wiemy-idealne wozki nie istnieja,
        pozdrawiam
    • kara13 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 29.11.05, 09:24
      Jakiś czas temu był na Górczewskiej w świecie dziecka i tu
      www.swiatdziecka.net.pl/index.php?k=0&klucz=6a6800df2c6a35bfe4c8341f0c3367b7
    • lidziairys Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 30.11.05, 11:14
      Ja wybrałam Black sable. Wózek jest super i też mam zamiar używać go dla
      niemowlaka. Jeszcze raz dzięki
      pozdrawiam
      Lidka
    • masza76 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 30.11.05, 11:43
      dziewczyn, a czy a3 ma jakoś specjalnie przekładaną budkę? tak jak w niektórych
      graco może?
      i może potraficie porównać go z pliko? czy jest dużo większy, jak się prowadzi itd.
      pozdrawiam
      • adanko77 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 30.11.05, 11:59
        tak, budke mozesz wyjac i przelozyc na druga strone. Co do pliko to nigdy sie
        nie interesowalam tymi wozeczkam0ale na pewno A3 ma wieksze kola i troszke
        wieksze siedziski
        • monii_1 Re: Peg Perego A3 - gdzie w Warszawie??? 30.11.05, 19:30
          Zamówiłam ten wózek u importera kolor safari (bo tylko kolory z 2005 mają w
          promocji)za 900 zł z przesyłką (bez okrycia na nóżki) a to i tak 100 zł taniej
          niż w internetowych sklepach. Będę go miała w piątek. Już się nie mogę doczekać.
          Firma akord z Poznania jest importerem Peg Perego


          b5.lilypie.com/cache/Y/B/U/P/20051130.png
          b2.lilypie.com/cache/I/C/4/J/20051130.png
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka