Dodaj do ulubionych

Na jak długo starcza gondola w inplascie Volant 4?

28.09.06, 17:45
no własnie na jak długo bo zastanawiam sie czy jak dzidzius bedzie miał pół
roku czy sie jeszcze zmiesci w gondoli czy raczej trzeba bedzie uzyc
spacerowki? Pytanie tyczy sie i trojkołowego i czterokołowego Volanta.
Obserwuj wątek
    • asia249 Re: Na jak długo starcza gondola w inplascie Vola 28.09.06, 17:46
      chodzi mi tez o volanta drivera takze
      • chilli_xxx Re: Na jak długo starcza gondola w inplascie Vola 29.09.06, 13:19
        Jeżdżę Driverem 3xl od maja br. Gondolka wystarczyła dla mojego synka na okres 4
        miesięcy. Jest jednak dużym dzieckiem (74cm) i choć na siłę by się jeszcze w
        niej zmieścił, zmieniliśmy już wersję na spacerową. Mały jest zadowolony bo
        wszystko widzi :) a ja mam mniejszy ciężar do wnoszenia ;)
        Gorzej byłoby zimą, kiedy do wózka doszłyby śpiwór i/lub kombinezon.
        • asia249 chilli 29.09.06, 13:57
          czy on jest bardzo ciezki? czy ogółem fajnie cie sie nim jezdzi? i jak sie
          sprawuje i gondola i spacerówka?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka