asia249 28.09.06, 17:45 no własnie na jak długo bo zastanawiam sie czy jak dzidzius bedzie miał pół roku czy sie jeszcze zmiesci w gondoli czy raczej trzeba bedzie uzyc spacerowki? Pytanie tyczy sie i trojkołowego i czterokołowego Volanta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia249 Re: Na jak długo starcza gondola w inplascie Vola 28.09.06, 17:46 chodzi mi tez o volanta drivera takze Odpowiedz Link Zgłoś
chilli_xxx Re: Na jak długo starcza gondola w inplascie Vola 29.09.06, 13:19 Jeżdżę Driverem 3xl od maja br. Gondolka wystarczyła dla mojego synka na okres 4 miesięcy. Jest jednak dużym dzieckiem (74cm) i choć na siłę by się jeszcze w niej zmieścił, zmieniliśmy już wersję na spacerową. Mały jest zadowolony bo wszystko widzi :) a ja mam mniejszy ciężar do wnoszenia ;) Gorzej byłoby zimą, kiedy do wózka doszłyby śpiwór i/lub kombinezon. Odpowiedz Link Zgłoś
asia249 chilli 29.09.06, 13:57 czy on jest bardzo ciezki? czy ogółem fajnie cie sie nim jezdzi? i jak sie sprawuje i gondola i spacerówka? Odpowiedz Link Zgłoś