midyashero
29.10.06, 00:28
Znalazłam w necie ofertę na taki wózeczek. Mi wydaje się być idelany, bo:
- zgraby, nie waży więcej jak 13 kg
- osobno gondola i spacerwóka
- moztowanie fotelika
- atwy w składaniu
- kolorystyka dość prosta ale niebrzydka
- obracane siedzisko spacerowe przodem albo tyłem do mamy!!!!!!!!!!!! czego w
większości spacerówek trójkołowych nie ma
i chyba się na niego zdecyduję tyle że nie widziałąm go nigdzie w realu, a
mieszkam w szczecinie. Może kóraś z mam zna ten wóżeczek i się wypowie, o jego
funkcjonowaniu?
Magda
wklejam link do tego wózeczka
www.babynet.pl/pokaz_produkt.php?idprod=228
albo widziałam jeszcze na allegro ktoś sprzdaje
allegro.pl/item137079655_okazja_wozek_moon_w_super_cenie_gratis_.html