otiku Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 12.10.08, 21:15 Zastanawiam się nad kupnem tego wózka ale dla 2 latka i w grę wchodzi tylko używany. Opinie ma dobre a ja kiedyś miałam jane energy i byłam bardzo zadowolona i ciągle żałuje że go sparzedałam. Też czeka na opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 12.10.08, 21:16 wydaje mi się, ze to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi... Sa ludzie dla których 1500 zł to niewielka część domowego budżetu a są tacy, którzy musieliby taka kwotę wysupłać z największym trudem. Każda z tych osób będzie miała inna opinię bo jednych kupienie tego wózka kosztuje tyle co nic a drugich kosztuje majątek. Ja nie umiem odpowiedzieć, choć sama mam ten wózek. Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 12.10.08, 21:55 Zgadzam się z Biedronką. 1500zł to kwota tak pośrodku, jeśli chodzi o wózki - wiadomo,ze są tańsze i dużo droższe, ale czy to dużo, czy mało to już kwestia indywidualna. Czy Nomad wart jest tej ceny? Moim zdaniem mógłby być tańszy, tak 1000zł chyba byłoby racjonalną kwotą, ale niestety, w Polsce wózki i artykuły dla dzieci sa jednak drogie. Powiem jeszcze, ze jesli mam porównać Nomada z Chicco Ct01, którego miałam wcześniej (a zestaw 3w1 kosztował wtedy ponad 1800zł - sama spacerówka wtedy ponad 1000zł) - to Nomad przy Chicco zdecydowanie wart jest tych pieniędzy. Podobnie jak Quest (też mógłby by tańszy), ale nie żałuję, ze dałam za niego 600zł, bo to naprawdę super wózek. Ale tak naprawdę wszystko zależy od zasobności portfela i podejścia. Ja mogłam sobie pozwolić na nowego Nomada i nie nadszarpnęło to zbytnio domowego budżetu, a woleliśmy zapłacić za komfort użytkowania (mając zszarpane nerwy po użytkowaniu Chicco), ale są tacy, dla których cena nowego Nomada jest stanowczo za wysoka. Chyba zbytnio nie pomogłam, bo to trudne pytanie. Jeden powie, ze np. Stokke czy Bugaboo jest wart każdej złotówki, a inny, ze za darmo by nie chciał - padały już takie stwierdzenia na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 12.10.08, 23:29 Zgadzam się z przedmówczyniami!Może pytanie zostało nie dokładnie sprecyzowane(?)i chodziło nie o to czy wart ale czy ta cena jest godna nomada?? Może też nie nadszarpnęło to naszego budżetu domowego jakoś wyjątkowo-choć trzeba przyznać że to niemały wydatek również w naszym przypadku-(bo kupowałam nomada nowego cały zestaw) ale liczyliśmy się wtedy z taką ceną wózka więc byliśmy w stanie tyle wydać dla dziecka pierwszego jak najbardziej wyczekiwanego! Ale mozna tutaj spojrzeć inaczej- czy kupiłybyśmy go po raz drugi? Ja jak najbardziej tak- i dla drugiego dziecka(nawet jeszcze nie w drodze)oglądając wózki , mój mąż ciągle mówi , że dla niego nic nie pobije nomada! Jeżeli kupilibyśmy inny to tylko z kaprysu i tego że nie mogę powstrzymać się od chęci wypróbowania kubełka! Dziś byłam z dwulatkiem (prawei)nomadem na spacerze w parku i tylko utwierdziłam się w tym iż pomimo kółek piankowych jest rewelacyjny nie tylko na asfalt ale na takie właśnie wyprawy rózwnież! Nie wspominając już o rewelacyjnym i wygodnym siedzisku- co do którego nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń po używaniu go przez półtora roku! Jestem mniej doświadczona(o osobiste przeżycia wózkowe)od innych tutaj wypowiadającuch się forumowiczek)niemniej jednak obserwuję i staram się choćby przez chwilę poprowadzić wózek wszystkich możliwych znajomych w koło i chyba lekkości prowadzenia nomada nic nie może się równać! A czy wart swej ceny???Według mnie- jak najbardziej - tym bardziej(:) , żę na allegro można nowe dostać już za 800zł(ostatnio widziałam co mnie niezmiernie zaskoczyło i postanowiłam nie sprzedawać mojego bo musiałabym chyba za prawie darmo)- oczywiście stara kolekcja w takiej jawi się cenie!!! Podsumowując-pewnie jest wiele innych wózków które w tej cenie są tak samo rewelacyjne ale nie mogąc wypróbować wszystkich i musząc zdecydować się na jeden myśle że niewiele zastrzeżęń miałabyś do nomada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 17:08 Ksiezniczko Ewelajdo i ine wlascicielki Nomanda a jak jest z tym paskowym oparciem,bo chcialabym kupic ten wozek ale jak swojego synka przymierzalam do wozkow z takim oparciem to do pozycji pionowej podciaga sie bardzo ciezko,przeszkadza bardzo te obciazenie dziecka,i co z tego ze opuszcza sie latwo jak jest problem z podciagnieciem i jeszcze jedno pytanko jak sobie dajecie rade z tym koszykiem,spory ale widzialam ze jest ciezki dostep do niego a ja czesto robie zakupy i czasami duzo,dzieki,mam nadzieje ze pomozecie mi rozwiac watpliwosci Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 20:01 Witaj sadzik- jeśli chodzi o paskowe podnosznie oparcia to nie miałam z tym zadnyc problemów- zarówno w dół jak i w górę idzie "gładko"- wcale nie przeszkadza ciężar dziecka i ustawia się do pionu! Jeżeli chodzi o kosz to jest bardzo pojemny i ma łatwy dostęp jak dziecko siedzi- jak lęzy na płasko- już gorzej ale z boku można się dostać-niezupełnie najlżej i przyznam że możanby to nazwać małym minusem ale jak da się przez te boczne szpary upchać zakupy-też zawsze przy okazji spaceru kupowałam warzywa, ziemniaki itp... Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 20:13 ksiezniczka_ewelajda napisała: > Witaj sadzik- jeśli chodzi o paskowe podnosznie oparcia to nie miałam z tym > zadnyc problemów- zarówno w dół jak i w górę idzie "gładko"- wcale nie > przeszkadza ciężar dziecka i ustawia się do pionu! > Jeżeli chodzi o kosz to jest bardzo pojemny i ma łatwy dostęp jak dziecko > siedzi- jak lęzy na płasko- już gorzej ale z boku można się dostać-niezupełnie > najlżej i przyznam że możanby to nazwać małym minusem ale jak da się przez te > boczne szpary upchać zakupy-też zawsze przy okazji spaceru kupowałam warzywa, > ziemniaki itp... Zgadzam się w 100% z tym, co napisała księżniczka, wiec nie będę się powtarzać :) Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 21:35 Dzieki dziewczyny.Raczej go teraz kupie,tylko mam maly problem bo bardzo nie podobaja mi sie te czarne stelaze,byl jeden fajny kolor z bialym stelazem ale on jest juz nigdzie nie dostepny,taki co Pinik sprzedawala,ewentualnie kupilabym granatowy na bialym stelazu ale tego koloru tez nie ma.A moze wiecie czy mozna gdzies za granica kupic ten wozek ze starymi kolorami,czy sprowadzaja do polski albo do Uk? moze macie jakies linki,adresy a moze z samej Hiszpanii da sie sprowadzic? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda do sadzik: 13.10.08, 22:13 kurcze korcisz mnie żeby go sprzedać:)Ja mam właśnie na starym stelażu(te czarne mają tu dobre opinie ale mi też się nie podobają), a na allegro są na starym a gondolke możesz zawsze dokupić osobnotu jest link (ja mam właśnie taki): www.allegro.pl/item454301270_jane_nomad_pro_folia_nowy_gwarancja_2_lata.html Odpowiedz Link Zgłoś
jokka Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 22:42 a powiedzcie mi proszę czym róznią się te modele?? poza ceną oczywiście i kolorem? ma jakieś ulepszenia ten tegoroczny nomad?? Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 13.10.08, 23:57 Poza cena one sie chyba niczym nie roznia,tylko korolami ale nie jestem pewna.Moj synek juz ma 10 miesiecy to potrzebuje sama spacerowke,dla mnie te czarne stelaze sa troche przygnebiajace.W polsce na allegro troche nie zabardzo pasuje mi go kupic bo pewnie ie wysylaja go Uk a le wlasnie Ty jokka podalas adres niemieckiego sklepu i tam jest wlasnie stary Nomand,moze oni wysylaja do anglii,b wolalabym kupic nowy.Teraz juz sama nie wiem jaki kolor czy granatowy czy czarny bo czerwony dla chlopca to ie bardzo,dzieki Ksiezniczko E.za odpowiedzi a ten Twoj czarny sprawdzil sie w lato? Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 07:50 jokka napisała: > a powiedzcie mi proszę czym róznią się te modele?? poza ceną oczywiście i > kolorem? ma jakieś ulepszenia ten tegoroczny nomad?? Wiem, ze różnią sie tym, ze nowy model ma z innej strony takie mocowania pałąka, na którym się budka trzyma. Tzn. są one od strony zewnętrznej, a stare modele mają od wewnątrz i czasem dziecko się o to opiera i może sie uderzyć w główkę (jak moja córka była młodsza to z 2 razy właśnie się o te pipki uderzyła), ale w sumie to rzadko sie może zdarzyć. Ta róznica to detal. Poza tym nowe modele mają inne okienka w budce - po bokach i z tyłu chyba takie duze. Reszta raczej bez zmian. Odpowiedz Link Zgłoś
otiku Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 08:08 Patrzyłam na allegro, że te tańsze są przysyłane z Niemiec i sama nie wiem czy kupić na allegro czy może w sklepie internetowym w Niemczech. Potrzebuje samą spacerówkę, bo mój synek ma prawie 2 latka a może on jest za duży na ten wózek? Już sama nie wiem co robić. Po kilku parasolkach mam ich dość i chciałam coś większego a nomad bardzo mi się podoba. Czarny stelaż jest fajny tylko za drogi. Czerwony kolor to mój ulubiony na wózkach a mam chłopca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
margo_kozak a ile on naprawde wazy? 14.10.08, 08:37 ile wazy nomad? bo producent podaje 6,5 kilo. podniosilam go i chyba waga jest mocno zanizona. Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: a ile on naprawde wazy? 14.10.08, 09:11 Tylko jeden z czarnym stelazem troche mi sie podoba,to jest chyba cherry taki czerwony z zielonym,to moze nie bylby zly dla chlopca.A tak naprawde to one waza z 8 i pol,to tez nie jest zle.A i ENBORY nie wiem czy dobrze napisalam jest w miare ladny,ciekawe czy szykuja cos nowego na 2009 rok. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 09:37 Ja miałam tego starego a znajomi kupili właśnie nowego i mniej wiecej wiem czym sie roznia- narazie jeżdża gondolka ale jua zauwazylam pewne udogodnienia-ale was gondolki nie bardzo interesuja(?) Bydka z tyłu ma inaczej odpinany materiał pod którym jesy siateczka(w starym było ładniej), poza tytm budka z tyłu jest dłuższa-nachodzi na gondolke przez co robi sie taka troche kanciasta-co tez mi sie serdnio podoba ! ale wnetrze gondolki jest super - grubszy ten materacyk z taka wszyta delikatna podusią, grubszy material bydki przez co na zime bedzioe cieplejszy- pokrycie na gondolke jest na koncu(przy budzie)lekko postawione przez co nie wieje do srodka wiatr-ja mialam zakonczone prosto(wiecie o co mi chodzi?)! no i jeszcze cos fajnego: w gondolce na lewej sciance jest czujnik ze jak dziecko w niego uderzy gra muzyczka:) Jesli chodzi i czarny to tez materiał jest taki ze nie nagrzewal mi sie wcale latem a bylismy na wczasach i synus mial 8 miesiecy i sypiał na dworze-było ok! a dla dwulatka spokojnie jest obszerny i wygodny-ja tez mam dwulatka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 12:18 Mam do Was dziewczyny wielka prosbe czy wkleilybyscie zdjecia swoich pociech w Nomandzie,bo niestety nie mam szans zobaczyc go na zywo,zobaczylabym jak sie sie dziecku w tym wozku no i jakie sa na zywo odcienie kolorow,nie wiem jaki wybrac dla chlopca a wiadomo na zywo zawsze wyjdzie inaczej,dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda do sadzik81 14.10.08, 12:23 mozesz wejsc na moja strone picasa w sensie na ten link : stanitzki trzy i tam jest jedno zdjecie z moim w srodku a potem wkleje kilka nastepnych, pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: do sadzik81 14.10.08, 12:39 super to jak bedziesz miala czas to wklej pozniej jeszcze jakies zdjecia,widze ze chyba tez mieszkasz w anglii,pozdrawiam.Jezeli zdecyduje sie kupic z bialym stelazem to musze sprowadzic z Niemiec bo tu w anglii nie moge znalezc sklepu ktory mialby te wozki w tym kolorze. Odpowiedz Link Zgłoś
pinik do sadzik 14.10.08, 13:42 Hej, wiesz co, sprobuj zamowic w tym sklepie www.o-baby.de Maja tam modele z zeszlego roku (cherry w b. dobrej cenie, chyba 249 euro!!!). Ten cherry jest b. ladny na zywo. Mialam go w domu, bo zamawialam go dla kolezanki. Dla chlopca spokojnie moze byc. W tych modelach z 2007 jest fajne tez to, ze mozna budke obracac na dwie strony (dobre, bo mozna sobie troszke kolory pozmieniac i gdyby jedna strona troche wyblakla, to jest jeszcze druga). Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: do sadzik 14.10.08, 13:44 Sadzik, wejdź sobie na stronę mojej galerii i tam masz zdjecia mojej córki w różnym wieku w Nomadzie. fotoforum.gazeta.pl/u/territta.html Odpowiedz Link Zgłoś
jokka aaaaa, ja chce nomada 14.10.08, 14:12 qurcze, dziewczyny ale mi sie ten nomad spodobał jak myślicie który kupic dla 8 miesięczniaka? nieukrywam, ze cena tego starszego modelu sympatyczniejsza ale najpierw musze sprzedac teutonie - chce ktos kupić? mistra s 2007r? zielony fashion + miękka gondola granatowa Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: do sadzik 14.10.08, 14:25 Pogladalam te wszystkie od Was zdjecia i tez coraz bardziej podoba mi sie Nomand,kurcze tylko nie wiedzialam ze tak trudno zdecydowac jaki kolor wybrac.Z tych czarnych stelazy fajny jest wlasnie cherry i ten Twoj Territta a z bialych to granatowy,czarny i na allegro jest taki jakby niebieski z takim wzorkiem przeplatany ma daszku,bialym nie wiem czy dobrze wytlumaczylam tan czerwony tez nie jest zly. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrabiedronka Re: realna waga 10 kg !!!!!!!!!!! 14.10.08, 15:17 ktoś tu pytał o wage - 6,5 kg to waga stelaża. Kompletna spacerówka wazy około 10 kg. To i tak niedużo jak na tej wielkości wózek z tak obszernym siedziskiem. Ale nie jest to tez 8,5 jak ktoś pisał. a teraz moje zdjęcia: Tu córka ma ponad półtora roku picasaweb.google.com/JRJankowscy/Teresa#5207220796021728450 tutaj dwa lata, trochę ponad 90 cm wzrostu, 14 kg wagi: picasaweb.google.com/JRJankowscy/Teresa#5226294577001068082 i potwierdzam, że w Nomadzie regulacja paskowa jest bardzo dobra, zero problemów wręcz odwrotnie to bardzo wygodne. Miałam tez Xlandera z paskami ale inny mechanizm i tam było kiepsko a w Nomadzie jest fajnie. Do kosza z rozłożonym oparciem można dostać się bokami albo odpiąć napy od koszyka jak się chce włożyć coś wybitnie dużego. Odpowiedz Link Zgłoś
nissanmicra Poproszę o zdjęcie...... 14.10.08, 17:20 Nomada złożonego. Chciał mieć wyobrażenie ile miejsca zajmuje. Jest większy czy mniejszy od Atlantico? Oczywiście po złożeniu. Bardzo dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
nissanmicra Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 17:27 ups, nie popatrzyłam wyżej, sorki. Ale mam pytanie do posiadaczek Nomada,czy tylne kółka można zdjąć, tak samo jak np w x-landerze? Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 18:02 nissanmicra, w mojej galerii masz zdjęcia złożonego Nomada A tylne kółka się zdejmują - bardzo łatwo, sekundę to trwa. Przednie niestety nie. Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 19:26 jeszcze jedno dziewczyny a jak jest z praniem wozka bo ktos tu kiedys pisal ze nie da sie zdjac tapicerki,nie wyobrazam sobie zabardzo tego bo moj synek czesto cos je w wozku i czasami co kilka dni go czyszcze a co jakis czas go piore,a chyba nie da sie go tak dokladnie wyprac tak jakby sie wypralo zdejmujac cale poszycie Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 20:29 ja też prałam choć nie często-bo miałam czarny kolor i ogólnie wystarczyło tylko przetrzec szmatka badz szczoteczka i od razu schodzi(taki typ materiał9) no i schnie w mig o materiał nieprzemakalny! Ale jak prałam(czyściłam raczej) całą tapicerke to da się ściągnąć całe siedzisko-układałam je na podłodze i czysciłam szczoteczka po czym wycierałam recznikiem i gotowe!banalne naprawde! Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 20:40 Zdejmuje się całe siedzisko, tzn. tapicerka cała - bardzo prosto, ale w środku są te usztywnienia (to, co pod pupą i pleckami) i tego nie da się wyjąć ze środka, wiec nie ma możliwości prania tapicerki w pralce. Namaczać też raczej nie można. Trzeba czyscić powierzchniowo, np tak jak księżniczka_ewelajda napisała. Ja tez tak czyściłam. Albo samą szmatką wilgotną przecierałam. U mnie też tapicerka ciemna - ciemnoszara, wiec brudu nie widać, apoza tym taki materiał (śliski), ze czyści się super. A budkę prałam ręcznie, z namaczaniem, choć też można wyczyścić szmatką i wszystko schodzi, bo ten materiał jakiś taki impregnowany jest i brud zostaje na powierzchni. NAwet od błota żadne plamy się nie robią. Jak nas kiedys samochód ochlapał, to przetarłam ręką budkę (a przecież jest jasna, pomarańczowa) i śladu nie było :) Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 14.10.08, 21:13 I wszystko jasne,dzieki.Oby mojemu synkowi bylo w nim wygodnie chodzi mi o to zeby ladnie siedzial w tym siedzisku bo czesto mijam mamy z wozkami w ktorych dzieci tak jakby wisza,sa przekrzywione lub jakos tak dziwnie siedza a najbardziej chodzi mi o wygode dziecka.pozdrawiam,na dniach zamowie i jak przyjdzie pochwale sie wrazeniami po pierwszym spacerze Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 17:42 Dzis przypadkiem natrafilam na maly sklepik z wozkami i jest tam Nomand,ostatnia sztuka z bialym stelazem i cena super bo nasze za 600 zl,wyszlam zalamana bo to jest kolor chyba dla dziewczynki ,piekny kolor,nie rozowy ani nie czerwony tylko taki buraczkowy srednio ciemny, pani powiedziala ze wozkow juz z bialym stelazem nie beda sprowadzac,szkoda ze nie ma w sklepie niegdzie tego koloru wkleilabym zdjecie,kiedys na allegro byl uzywany w takim kolorze co myslicie o tym ,jak wiecie o jaki kolor mi chodzi to wsadzilybyscie do niego chlopca?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 18:23 przyjrzalam sie tez koszykowi i rzeczywiscie jak jest nawet w pionie oparcie to troszke przeszkadza ta rurka,nie da sie wrzucic zakupow tylko chyba trzeba je upychac i przez ta rurke tez sie chyba malo rzeczy zmiesci w tym koszyku,ja czesto robie dosc duze zkupy.Jutro moglabym miec nowy Jane za 600zl z gwarancja na rok ale ten kolor i przez to nie wie co robic,a nie bede osmieszac malego tylko dlatego ze jest okazyjna cena tego wozka. Odpowiedz Link Zgłoś
otiku Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 19:45 Czy chodzi Ci o ten kolor i10.ebayimg.com/04/s/07/38/90/44_2.JPG Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_ewelajda Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 19:49 toten kolor?bo mi sie wydaje ze inny-taki buraczkowo-troche w fiolet, tak??widzialam taki ostatnio w chorwacji.... ja chyba bym dla chłopca nie kupila-ale ja ogólnie jestem wybredna i nawet zaczerwonym dla chłopca bym nie była-także może mnie nie słuchaj:)?? Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 20:14 nie jestem pewna czy to na sto procent ten ,chyba ze on ma calkiem inny odcien w realu bo tez tak bywa.Ogolnie to jak bym byla pewna ze dla chlopca jest odpowiedni to juz bylby moj,szkoda bo mialabym gwarancje pod reka i cena okazyjna a tak to lepiej chyba nie robic z niego dziewczynki ;( ,przy okazji przymierzylam go do tego wozka i siedzialo mu sie bardzo wygodnie,bardzo ladny jest Nomand. Odpowiedz Link Zgłoś
sadzik81 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 20:18 chyba jednak dla chlopca najodpowiedniejszy bedzie czarny lub granatowy z bialym stelazem,bo czarny stelaz odpada,maz zgodzil sie na zmiane wozka pod warunkiem ze nie bedzie to czarny ,dobrze sie sie wogole zgodzil:) Odpowiedz Link Zgłoś
nissanmicra Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 20:25 Ja zamówiłam czarnego Nomada z białym stelażem. Nie wiem kiedy przyjdzie, bo idzie z Niemiec. Sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał w realu. Widziałam w sklepie tylko czarno-czerwony z czarnym stelażem, i ten mi się niezbyt podobał. Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 15.10.08, 22:01 Jejku, a jak ja kupowałam swojego Nomada, to były na jasnych stelażach - chyba 4 kolory stały w sklepie: zielono-grantowy, czerwono-zielony, pomarańczowo-niebieski i właśnie ten szaro-pomarańczowy (Ebory) na czarnym stelażu i on nam się najbardziej spodobał. M. od razu powiedział, ze ten i żaden inny :) Mnie też to zestawienie kolorystyczne najbardziej odpowiadało. No i ten czarny stelaż właśnie mnie zachwycił. :) Odpowiedz Link Zgłoś
bach28 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 16.10.08, 09:09 a ja uwazam ze to przesada z tym kolorem dla chlopca przeciez to nie ciuszki tylko wózek!! moja mala jezdziła w niebieskim wózku teraz w czrno bezowym i co z tego? mojej znajomej synek jezdzi w szaro rózowym i zyje :) jak ci sie podoba kolorystycznie to kupuj i juz Odpowiedz Link Zgłoś
bach28 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 16.10.08, 09:10 a ja uwazam ze to przesada z tym kolorem dla chlopca przeciez to nie ciuszki tylko wózek!! moja mala jezdziła w niebieskim wózku teraz w czrno bezowym i co z tego? mojej znajomej synek jezdzi w szaro rózowym i zyje :) jak ci sie podoba kolorystycznie to kupuj i juz Odpowiedz Link Zgłoś
jokka Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 17.10.08, 15:10 Dziewczyny a mogła by któras podać mi dokładne wymiary spacerówki? oparcie, siedzisko itp a może ma któraś z Was porównanie z teutonia? nomada spacerówka jest większa? Pinik :) powiedz proszę:) Odpowiedz Link Zgłoś
territta Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 17.10.08, 18:00 Teutonia wcale nie ma dużej spacerówki. Nomad na pewno jest większy, ale wymiarow Ci teraz nie podam, bo wózek w samochodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
pinik do jokka 17.10.08, 22:17 Wymiarow dokladnych ci nie podam (nienawidze, nieznosze mierzyc wozkow!!!!!), ale siedzonko w nomadzie jest wieksze niz w teutoniach. Fajniejsza jest tez wg mnie regulacja oparcia (bo ma wiecej mozliwosci, w teutonii mi jednej dodatkowej pozycji brakuje). Za to jakosc jazdy jest dla mnie w teutonii znacznie lepsza. Jezdze na zmiane nomadem i funem i uwielbiam sie przesiadac na funa. Wozek ma fajna amortyzacje, cichsze kola, hamulec nie opada.... Ja mimo wszystko zdecydowanie wole teutonie (fun lub mistral S) niz nomada niestety... I budka teutonii duzo lepsza. Odpowiedz Link Zgłoś
jokka Re: do jokka 19.10.08, 23:44 Hmm Dzięki Pinik choć nie ukrywam, ze nie ułatwiłaś mi wyboru ;) już się klasycznie nakręciła na tego nomada, ale teraz nie wiem, w sumie w teutoni sie młody mieści, nawet moja 4-ro latka się czaem mieści (jak się jej brat zbuntuje), chętnie korzysta i jak może to wsiada do tego wózka, fakt ze głową zawadza o budke, ale jakoś to jej nie przeszkadza ;) ach a już łapałam fixa na tego nomada, muszę sie jeszcze zastanowić czy robić taką zamianę Odpowiedz Link Zgłoś
as2008 Re: czy Jane nomad jest wart swojej ceny 17.10.08, 22:29 hehe ja tez kiedy kupowalam nomada to prosilam o zamowienie dla mnie czarnego stelaza bo te jasne mi sie nie podobaly a kolor tapicerki mam coal czyli czarno-szaro-zolty i woze w nim dziewczynke pozatym polecam nomada - na dzis dzien kupilabym ten sam wozek dobrze sie prowadzi, latwo sklada i rozklada i jest wygodny dla pasazera :) Odpowiedz Link Zgłoś
nissanmicra Do as2008 09.11.08, 22:04 Wita. Chciałam się zpaytac o kolor twojego Nomada, a dokładnie o budkę, czy bardzo brudząca jest ta zieleń, czy łatwo się pierze bądź ściera szmatką i czy " lubią" ten kolor muszki. Dziękuje za odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
as2008 Re: Do as2008 09.11.08, 23:24 sciera sie latwo - mokra chusteczka jednorazowa wystarczy przetrzec i juz pralam tylko oslonki na szelki bo mala wciera w nie biszkopty i chrupki no niestety robale leca do tego koloru - takie male czarne muszki i to ich zwloki scieralam z budki kupilam plun na owad sio albo asio i nie polecam bo po nim to jeszcze wiecej badziewia lecialo na bude Odpowiedz Link Zgłoś