karierowiczka 29.09.04, 11:27 co tu wiele pisać... Robią mi się na piersiach. Wcieram balsam ujędrniający, ćwiczę. Jak je zatrzymać?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nikanik Re: rozstępy 29.09.04, 11:33 Nie wiem jak zatrzymać... Ale jak już się robią to wcieraj wcieraj - może pomoże. A najpewniej przyjdzie Ci zaakceptować. Mnie wyskoknęły w momencie 6 lat temu i są do dzisiaj. No i mam co tu dużo mówić pasiaste cyce;-)) Da sie z tym żyć. Odpowiedz Link
53kilogramowa Re: rozstępy 29.09.04, 12:47 ja tez mam rozstępy na piersiach a mam dopiero 20 lat!! co prawda malutko i praktycznie ich nie widac, zrobily mi sie jak dojrzewałam i piersi rosły jak oszalałe:D duuużo smarować, moje kiedys były dość wyraźne teraz jak sie przyjze to widze ,nawet nie mam pewności czy moj chłopka kiedykolwiek to "cudo" dojrzał bo nic nie mowi i jest zachwyconym tym co mam (faceci chyba naprawde maja gdzies takie sprawy jak celulit czy rozstepy:)) ale kremy naprawde pomagają, i to niekoniecznie kremy na rozstępy. aha i mam pytanko, rozstępy robią się gdy się tyje , tak? czy możliwe by powstały podczas chudnięcia? bo moim zdaniem ,nie. co najwyzej mogą byc bardziej widoczne, gdy skora traci napięcie, ale chyba nie moga powstac nowe, bo niby z jakiego powodu? Odpowiedz Link
igielka82 Re: rozstępy 29.09.04, 14:13 Tak tak robią się jak sie tyje...ja też je mam niestety i też powstały w czasie dojrzewania!Z tego co wiem (wypróbowałam) cepan krem-jest on na blizny po zabiegach, ale co tam przecież rozstępy to wkońcu blizna taka sama jak po zabiegu, muszę wam powiedzieć że u mnie po jednorazowym nałożeniu kremu na noc juz był efekt, ale ja nałożyłam nie małą warstwę tego kremu tzn najpierw wtarłam w skórę tak żeby nie było widać potem nałożyłam jeszcze jedną tym razem białą warstwę, ja mam na udach dlatego na to wszystko ubrałam jeszcze getry krótkie i poszłam spać. UWAGA! na zapach bo śmierdzi czosnkiem, ale da się wytrzymać! Kosztuje 10zł i dostępny jest w aptece! Aha same rozstępy niegdy nie znikną magą się wypłycić i zjaśnieć i poprosty być prawie nie widoczne, i miejsc z rozstępami nie powinno się katować słońcem bo się utrwalają! Pozdrowionka:)) Odpowiedz Link