Dodaj do ulubionych

!!!!!!!!zadziwiłam ich!!!!!studencików ;-)))))

02.12.04, 09:45
byłam na pomiarach i okazało się że obwodowo gira mniejsza ;-)) (wiem bo
widze) a wytrzymałościowo silniejsza niż była w sierpniu ;-)))
hihihi ale lałam z min studentów rehabilitacji którzy mnie mierzyli i nie
wiedzieli co jest grane! Potem posikałam się jak mówili że na pewno nie
zaliczą jak dadzą takie wyniki lekarzowi a on i tak ich sprawdzi! ale mieli
dygora! Przeszło im (chyba) jak usłyszeli tekst jaki pan dr do mnie
powiedział.... a mnie to miło się zrobiło!
Obserwuj wątek
    • pom Re: !!!!!!!!zadziwiłam ich!!!!!studencików ;-)))) 02.12.04, 09:49
      :DDD Nikanik, no gratulacje i słowa podziwu!! Sama teraz widzisz, jaki kawał
      dobrej roboty odwaliłaś.:)))
      Zazdraszam i biore sie do roboty!!
      Jeszcze raz - GRATULUJĘ!

      A studenty, faktycznie, musieli być zabawni.:)
    • petrea Re: !!!!!!!!zadziwiłam ich!!!!!studencików ;-)))) 02.12.04, 10:33
      Gratulacje :))))))
    • bera68 Re: !!!!!!!!zadziwiłam ich!!!!!studencików ;-)))) 02.12.04, 12:25
      gratulacje, jestes tak wytrwała, ze az dech zapiera:)
      bera
      • nikanik pal sześć wytrwałość! 02.12.04, 14:25
        ale naprawde śmiałam się jak widzialłam ich rozdziawine miny i wieeeelkie oczy:
        jak to zaraz po zabiegu tyle, pół roku po tyle i tyle i taka wytrzymałość, rok
        po tyle i tyle, dziś rano - kurwa gdzie się podziały centymetry...;-DDDDD
    • sabba nika 02.12.04, 16:19
      a ze sie tak niedyskretnie zapytam, czemu oni cie wszyscy tak ogladali? Rozumiem
      ze to o noge chodzi...jakas rehabilitacja? Pewnie pisalam w jakims watku bo
      wszyscy wiedza o co chodzi tylko ja nie:(((
      • nikanik sabba 03.12.04, 10:33
        wysłałam ci @
        teraz już wiesz skad u mnie pewność że każy ma w sobie pokłady silnej woli
        tylko mnie każdy jeszcze je odkrył ;-))
        • sabba przeczytalam ale 03.12.04, 14:59
          odpisze w domu wieczorem na spokojnie, bom teraz to tu to tam:) dzieki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka