nikanik
02.12.04, 09:45
byłam na pomiarach i okazało się że obwodowo gira mniejsza ;-)) (wiem bo
widze) a wytrzymałościowo silniejsza niż była w sierpniu ;-)))
hihihi ale lałam z min studentów rehabilitacji którzy mnie mierzyli i nie
wiedzieli co jest grane! Potem posikałam się jak mówili że na pewno nie
zaliczą jak dadzą takie wyniki lekarzowi a on i tak ich sprawdzi! ale mieli
dygora! Przeszło im (chyba) jak usłyszeli tekst jaki pan dr do mnie
powiedział.... a mnie to miło się zrobiło!