18.03.11, 23:46
Obserwuj wątek
    • dr_sztrosmajer1 Re: KTO? 19.03.11, 00:05
      ONO! Bezosobowe, bezkształtne, bez pomyślunku. Tu króluje ONO!
      • hiuppo Re: KTO? 19.03.11, 08:57
        dr_sztrosmajer1 napisał:

        > ONO! Bezosobowe, bezkształtne, bez pomyślunku. Tu króluje ONO!

        A nie - bo ONI ;) To ONI!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka