beznii2
14.01.12, 15:25
Jako że dowiedzieliśmy się że decyzja środowiskowa została uchylona na wniosek między innymi Stowarzyszenia Ochrony Puszczy Kampinoskiej
www.zw.com.pl/artykul/10,652168_Inwestycyjna-paranoja--na-wylotowce-na-Gdansk.html
"Istniał front licznych stowarzyszeń działających przeciw trasie, np. Chomiczówka Przeciw Degradacji, Ochrona Puszczy Kampinoskiej czy Zielone Mazowsze. Protesty, odwołania i skargi trafiły do trzech instancji. Ostatecznie sprawa oparła się o NSA, a decyzja środowiskowa została miesiąc temu w całości uchylona."
warto poznać kto za tym stoi.
Wg kolejnego artykułu w tej sprawie prezesem tego stowarzyszenia jest pan Wojciech Berger obecny przewodniczący RADY MIEJSKIEJ w Łomiankach.
www.ekoalert.pl/event/view/215/
Czy mieszkańcy są zadowoleni z dojazdu do Warszawy? Komu powinni wobec tego podziękować za blokowanie dojazdu do stolicy. Chyba to jest największy problem Łomianek, blokowanie rozwoju gminy i warto o tym dyskutować zamiast opluwać się nawzajem. Kto jeszcze blokował te i inne inwestycje w Łomiankach. Czy taka osoba zasługuje na pełnienie tak zaczytnej funkcji?