brycezion
22.10.12, 19:44
Wątek "Śmiecie" zainicjował 11.10 8młody w "Skoku na kasę". Od razu odpowiedziałem, że stawka jest bzdurą, wyssaną z palca.
Potem nie brałem już udziału w kolejnych połajankach, ale zastanawiam się, kto wpadł na taki pomysł, bo burmistrzowi ktoś musiał podsunąć tą żabę do podpisu. Wiedząc z góry, że będzie z tego awantura.
Zapytałem w końcu bezpośrednio v-burmistrza Piotra Rusieckiego. Oświadczył, że absolutnie nie brał w tym udziału.
Pozostaje więc drugi v-burmistrz.
Przy okazji spytałem wprost, czy 90% to On. Odparł, że od roku nie pisze w internecie.