ciuciubabka3
22.10.06, 17:38
Po przeczytaniu histerycznego listu dr.Iwony Jasser w GŁ,ze
Stowarzyszenia "Wrzućmy im trasę nad Wisłę" dowiedziałam się o jeszcze jednej
dacie powstania pomysły trasy przy puszczy....TO BYŁY LATA 30-ste UBIEGŁEGO
WIEKU.Na stronie bajmłota jest,że 30 lat temu,sokół twierdzi,że 50 ,a pani
dr. przebija wszystkich i daje 70 lat.
BRAWO,BRAWO.
Tacy wykształceni,a pokupywali nieruchomości przy S7,a teraz płacz i
zgrzytanie zębami.Od 70 lat wiadomo o trasie,a ona zgrywała do tej pory
śpiącą królewnę:)
Jeszcze trochę,a wykształcenia nie będę wiązała z rozumem.