Dodaj do ulubionych

"BRAWO pani dr." :-)))

22.10.06, 17:38
Po przeczytaniu histerycznego listu dr.Iwony Jasser w GŁ,ze
Stowarzyszenia "Wrzućmy im trasę nad Wisłę" dowiedziałam się o jeszcze jednej
dacie powstania pomysły trasy przy puszczy....TO BYŁY LATA 30-ste UBIEGŁEGO
WIEKU.Na stronie bajmłota jest,że 30 lat temu,sokół twierdzi,że 50 ,a pani
dr. przebija wszystkich i daje 70 lat.
BRAWO,BRAWO.
Tacy wykształceni,a pokupywali nieruchomości przy S7,a teraz płacz i
zgrzytanie zębami.Od 70 lat wiadomo o trasie,a ona zgrywała do tej pory
śpiącą królewnę:)
Jeszcze trochę,a wykształcenia nie będę wiązała z rozumem.
Obserwuj wątek
    • jaco2001 Re: "BRAWO pani dr." :-))) 23.10.06, 10:02
      a ja biję BRAWO tej pani zupełnie szczerze !!! super list - naprawdę. postawiła
      akcent nad tym, że zniszczy się kpn i tyle. nie pisała (przynajmniej ja tak to
      odebrałem) peanów nad trasą nadwiślańską. efekt został moim zdaniem osiągnięty -
      przedstawiono argumenty przeciw trasie tzw. mszczonowskiej nie wskazując
      alternatywy. pani doktor biologiczna z troski o naturę opowiada się przeciwko
      trasie wzdłuż kpn, grożąc naturą 2000 oraz międzynarodowymi echami tej niecnej
      inwestycji drogowej.
      może ktoś by jej odpisał bo jeśli przejdzie ten list bez echa to moim zdaniem
      jest 2:0 dla burmistrza + poprawa wizerunku stowarzyszenia przeciw powodzi i
      czegoś tam jeszcze.
      a co do tego, że się machnęła w latach - tym bym się najmniej martwił. w końcu
      jest wykształciuchem pochądzącym z układu, podobnie jak niżej podpisany i
      większość tutejszych forumowiczów:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka