anula001 20.04.05, 21:52 tu dzis nuuuda jednak widze nieskromnie ze jak mnie caly dzien nie ma na forum to wam weny brakP juz wrocilam i prosze mnie zabawiac, bo mam ochote na relaks po calym zabieganym dniu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emzecik Re: Ale 20.04.05, 22:48 mariolka99 napisała: > Ooo..mój ulubieniec;* ekhm, od kiedy? Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale 20.04.05, 21:56 no coz wolalabym cos dla doroslych ale skoro nic nie masz takiego... Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:01 hahaa oralnie, werbalnie - jak zwal tak zwal, ma byc milo w kazdym razie Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:30 haha zle mnie zrozumialas, chodzilo mi o mile popisanie sobie, mam ochote troche tu posiedziec, caly dzien bylam poza domem, a tu doopa nie ma nikogo( no prawie nikogo Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 22:35 mi net kijowo lazi... moze sa tu ludzie ale tematow im brak... Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:36 mi tez gazeta wolno chodzi ee nie wierze - jak moze tematow brakowac?? moze im net nie dziala, albo zmeczeni?? Odpowiedz Link
anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:46 u mnie juz OK, ale przez jakies 20 min szalu dostawalam Odpowiedz Link
mr_maks Re: Ale 20.04.05, 22:46 zaden to exam, tylko hipermegasuperduze zaliczenie nie dziekuje Odpowiedz Link
anisua Re: Ale 20.04.05, 23:19 mr_maks napisał: > zaden to exam, tylko hipermegasuperduze zaliczenie > nie dziekuje > Ty też bidoku się uczysz??????????????? ee to fajnie......nie jestem sama) trzymam kciuki Odpowiedz Link