20.04.05, 21:52
tu dzis nuuuda
jednak widze nieskromnie ze jak mnie caly dzien nie ma na forum to wam weny
braktongue_outP

juz wrocilam i prosze mnie zabawiac, bo mam ochote na relaks po calym
zabieganym dniusmile
Obserwuj wątek
    • emzecik Re: Ale 20.04.05, 21:54
      może być grzechotka? czy sam smoczek wystarczy? ;PP
      • mariolka99 Re: Ale 20.04.05, 21:55
        Ooo..mój ulubieniec;*
        • emzecik Re: Ale 20.04.05, 22:48
          mariolka99 napisała:
          > Ooo..mój ulubieniec;*

          ekhm, od kiedy? wink
      • anula001 Re: Ale 20.04.05, 21:56
        no coz wolalabym cos dla doroslych ale skoro nic nie masz takiego...
    • zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 21:55
      w jaki sposob chcesz byc zabawiana?
      • anula001 Re: Ale 20.04.05, 21:57
        werbalnie ma sie rozumiectongue_outP
        • zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 21:58
          aaaa oralnie tak? wink
          • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:01
            hahaa
            oralnie, werbalnie - jak zwal tak zwal, ma byc milo w kazdym raziewink
            • zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 22:27
              to z tym juz nie do mnie...
              • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:30
                haha
                zle mnie zrozumialas, chodzilo mi o mile popisanie sobie, mam ochote troche tu
                posiedziec, caly dzien bylam poza domem, a tu doopa nie ma nikogosad( no prawie
                nikogosad
                • zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 22:35
                  mi net kijowo lazi... moze sa tu ludzie ale tematow im brak...
                  • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:36
                    mi tez gazeta wolno chodzi

                    ee nie wierze - jak moze tematow brakowac??
                    moze im net nie dziala, albo zmeczeni??
                    • zapalniczka Re: Ale 20.04.05, 22:46
                      chyba gazeta jest przeciazona... wink
                      • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:46
                        u mnie juz OK, ale przez jakies 20 min szalu dostawalamsmile
    • mr_maks Re: Ale 20.04.05, 22:44
      jutro wszystko wróci do normy
      • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:46
        bo bedziesz juz po examie??
        trzymam kciuki!
        • mr_maks Re: Ale 20.04.05, 22:46
          zaden to exam, tylko hipermegasuperduze zaliczenie sad
          nie dziekuje smile
          • anula001 Re: Ale 20.04.05, 22:47
            this way or another I'll keep my fingers crossedsmile
          • anisua Re: Ale 20.04.05, 23:19
            mr_maks napisał:

            > zaden to exam, tylko hipermegasuperduze zaliczenie sad
            > nie dziekuje smile
            >
            Ty też bidoku się uczysz???????????????
            ee to fajnie......nie jestem samasmile)
            trzymam kciuki
            • mr_maks Re: Ale 20.04.05, 23:55
              ja za Ciebie tez oczywiscie big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka