zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:17 odbilo mi do reszty spiewam sobie... razem z papuzka... muzykalna jest, moze cos podlapie... jakos tak dziwnie sie ozywia gdy slyszy wloskie kawalki Odpowiedz Link
anula001 Re: co robic? 05.08.05, 13:20 ja tez sie ozywiam, jak slysze wloskie kawalki. Potem Ci na maila cos wloskiego przesle A tymczasem zmykam, a Ty nie spiewaj tak glosno, bo w Toruniu slyszeP Odpowiedz Link
zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:25 ja to nic... ona to dopiero sie drze... decybele ma olbrzymie w tym gardziolku... teraz hitem chyba jest paps n skar - vieni con me... typowo wloska latwa i przyjemna melodyjka... Odpowiedz Link
zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:26 a poslij mi oczywiscie poslij... jesli mozesz Odpowiedz Link
heart_of_ice Re: co robic? 05.08.05, 19:03 anula, hmmm sugerujesz, ze jestes mniej wiecej na tym samym poziomie co papuzka?D btw, jak bylam mala i jeczalam, ze nie mam co robic, to zawsze wsyszalam ten sam tekst (ktory ZAWSZE doprowadzal mnie do furii) "rozbierz sie i pilnuj ubrania") Pauli -- Na ogół wszystkiemu sie umiem oprzeć - z wyjątkiem pokusy. EKGW Odpowiedz Link
anula001 Re: co robic? 05.08.05, 21:11 no cos Ty Pauli, papuzka jest na wyzszym poziomieDDDDDD Odpowiedz Link