05.08.05, 13:10
jak nie ma co robic?
Obserwuj wątek
    • anula001 Re: co robic? 05.08.05, 13:11
      mozesz wziac ze mnie przyklad i wysuszyc wlosysmile
      • zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:17
        odbilo mi do reszty spiewam sobie... razem z papuzka... muzykalna jest, moze cos podlapie... jakos tak dziwnie sie ozywia gdy slyszy wloskie kawalki tongue_out
        • anula001 Re: co robic? 05.08.05, 13:20
          ja tez sie ozywiam, jak slysze wloskie kawalki.
          Potem Ci na maila cos wloskiego przeslesmile
          A tymczasem zmykam, a Ty nie spiewaj tak glosno, bo w Toruniu slyszetongue_outP
          • zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:25
            ja to nic... ona to dopiero sie drze... decybele ma olbrzymie w tym gardziolku... teraz hitem chyba jest paps n skar - vieni con me... typowo wloska latwa i przyjemna melodyjka...
            • zapalniczka Re: co robic? 05.08.05, 13:26
              a poslij mi oczywiscie poslij... jesli mozesz tongue_out
              • heart_of_ice Re: co robic? 05.08.05, 19:03
                anula, hmmm
                sugerujesz, ze jestes mniej wiecej na tym samym poziomie co papuzka?big_grinD

                btw, jak bylam mala i jeczalam, ze nie mam co robic, to zawsze wsyszalam ten sam
                tekst (ktory ZAWSZE doprowadzal mnie do furii) "rozbierz sie i pilnuj ubrania"smile)

                Pauli
                --
                Na ogół wszystkiemu sie umiem oprzeć - z wyjątkiem pokusy.

                EKGW
                • anula001 Re: co robic? 05.08.05, 21:11
                  no cos Ty Pauli, papuzka jest na wyzszym poziomiebig_grinDDDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka