Dodaj do ulubionych

PIT 2K - pomocy

23.02.05, 10:15
Witam,

Che wypelnic pit 2K, przy korzystaniu z ulgi odsetkowej. Zgubilam przy
pozycji 32. Nalezy tam wpisac "poniosłam łacznie wydatki w wysokości (poz.
32.............), w tym udokumentowane fakturami wystawionymi przez
podatnikow podatku od towarow i usług, niekorzystających ze zwolnienia od
tego podatku w kwocie(poz. 33.............)
CZy w pozycji 32 mam wpisac cala wartosc mieszkania i udzialu w gruncie, czy
tylko sama wartosc mieszkania, czy moze razem z wydatkami na zakup materialow
wykonczeniowych.
jesli ktos wypelnial juz taki PIT - bardzo prosze o pomoc

Bardzo dziekuje

Malgosia
Obserwuj wątek
    • iza_b_ podtrzymuję temat 26.02.05, 11:26
      jeśli na forum jest ktoś, kto moze pomóc prosze o kontakt
      dzieki
      iza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka