Gość: karina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 17:11 prosze mi napisać jak mam sie skontaktować z bikiem i jak dowiedzieć sie ile i co mam do zapłacenia aby zostać wykreślonym z tej czarnej listy ile to wszystko trwa Dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chris1970 Re: chce spłacic bik 07.02.07, 17:12 BIK nie udziela kredytów, więc nie ma co BIKowi oddawać długów. Zgłoś się do bankow, w których pożyczałaś pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikita Re: chce spłacic bik IP: *.tsi.tychy.pl 08.02.07, 21:52 BIK to Biuro Informacji Kredytowej. Instytucja ta zbiera informacje o kredytobiorcach, którzy zacignęli kredyt, pożyczkę, kartę kred. itp. Jeśli dobrze spłacasz kredyt, to na Twój temat są same dobre informacje. Bank, który Cię sprawdza widzi, że jesteś wiarygodny, więc warto dobrze spłacać zobowiązania kredytowe, bo tworzy się na swój temat pozytywna historia kredytowa. Jeśli zalegasz ze spłatą rat, Twój status zmienia się od normalnego, poprzez pod obserwacją, wątpliwy kończąc na straconym. W ten sposób, jeśli jesteś niesolidnym klientem, kolejny bank nie udzieli Ci kredytu, bo nie poradzisz sobie z jego spłatą. Dla Twojego dobra w zasadzie. Nie myl BIKu z Bankowym Rejestrem, który zbiera informację tylko o Klientach z poważnymi problemami ze spłatą kredytów. Więcej info na www.bik.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terla Re: chce spłacic bik IP: *.e-wro.net.pl 08.02.07, 22:06 a czy jak się było w bazie niesolidnych klientów i spłąciło zaległości jest się z tej bazy wykreślanym? po jakim czasie? po roku? 2?5?10? Odpowiedz Link Zgłoś