Gość: raf jak okrada nas euro rtv IP: *.chello.pl 07.06.09, 19:33 to sa zlodzieje i tyle czeba by bylo ich po sadzic to by sie na uczyli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomic Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.07.09, 01:54 mam pytanie: do 5.07 (niedziela) mam ustaloną datę wpływu przedterminowej, 6. raty spłaty kredytu w Cetelem tak by uniknąć kosztów kredytu. Przelew zleciłem dziś, ale pieniądze wejdą 6.07 (poniedziałek). Czy bank zaakceptuje tę wpłatę ? Jeśli nie, to co mogę zrobić? Pójść do kasy Euro RTV AGD w weekend i wpłacić jeszcze raz, licząc, że bank mi kwotę wykonaną przelewem zwróci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx raty 0% IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:41 wielu klientów zaciągających kredyt w euro nie słucha co się do nich mówi Pan/i też pewnie nie słuchała gdybys spłacił kredyt w terminie nie dopłacał byś do kredytu nic widocznie raty były wpłacane nieterminowo lub w większej ilości rat osobiście też korzystałam z tego kredytu i problemu nie było radzę słuchać jak panie z obsługi ratalnej tłumaczą spłatę kredytu na 6 miesięcy a nie bujać w obłokach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx raty0% IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:43 i ludzkiej głupoty ponieważ nikt nie czyta tego co podpisuje!!!!! Wszyscy chcieli by za darmo... a za darmo można w gębę tylko dostać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx re IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:53 Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD Autor: Gość: marek-Gdansk IP: *.chello.pl 12.02.09, 19:01Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz to prawda Cetelem wraz z Euro-Agd robia ludzi w jajo, mydla oczy a potem po zakupie towaru na raty wala odsetki i cos tam cos tam moze by tak powiadomic Urzad konsumenta chyba to zrobie??? Na pewno nic nie"dowalaja" bez twoej zgody o wszystkich mozliwych kosztach informuja, tylko problem wielu ludzi kupujacych na raty w euro polega na tym ze nie sluchaja co mowia obslugujacy euro raty podpisuja bezmyslnie umowy kredytowe a potem narzekaja i twierdza ze im "wcisnieto" ludzie czy ktokolwiek ze sklepu wymusil na was ubezpieczenie przystawiajac wam bron do tych glupich glow???? Uwazam ze kazdy ma swoj rozum i trzeba nim troche popracowac zanim podpisze sie dobrowolnie umowe kredytowa a potem udaje sie pokrzywdzonego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nemo jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.09, 12:02 oddalem sprawe do rzecznika praw konsumenta.sprawa sie potoczyła dosc szybko z lukas banku przyszło mi pismo ze sklep euro rtvagd wprowadził mnie w błąd ,okłamał mnie i ze nie ma mozliwosci odstapienia od ubezpieczenia.ale jak to wyjasnił bank robi dla mnie wyjatek i przyjumej moją prosbe o rezygnacje z ubezpieczeniakredytu.Wszystko sie potoczyło tak a nie inaczej gdyby nie pomoc rzecznika i to ze pracownik euro dało mi to na pismie izprzy zakupie poinformował mnie o tym iz ubezpieczenie jest dobrowolne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezadowolony Re: jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: 94.254.149.* 04.11.09, 23:33 Gdansk Morena, kupno laptopa na raty. Operacja zajela 2 dni.Obsluga interesuje sie klientem do momentu wydrukowania zamowienia. Wciska na sile przedluzenie gwarancji. Obsluga ratalna-ZENADA. Probuje oszukac klienta - nie informuje o opcjonalnym ubezpieczeniu kredytu, a co wiecej sama dodaje wersje ROZSZERZONA-bez slowa!!Uprzejmosc konczy sie gdy chcemy z niej zrezygnowac.Gdy chcialem odebrac sprzet z magazynu-po wygranej walce z ubezpieczeniem kredytu i rozszerzona gwarancja (oszczednosc 700zl) nikomu nie chcialo sie isc po zakupiony laptop!! I nawet na moja prosbe o reklamowke zeby zapakowac pudlo-odpowiedz: "przeciez pudelko ma raczke".Radze poczytac fora przed wizyta w sklepie bo sprzedaca jest tam aby klienta naciagnac-nie doradzic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin999 Re: jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: 62.29.253.* 04.02.10, 08:52 Witam, święta racja, zgadzam się z tą opinią. Aktualnie staram się o raty na tv za 2500zl. Oczywiscie raty 30x0% Okazuje się to fikcja (przynajmniej tak twierdzą panie od rat). Zero % owszem ale przy ratach powyżej 10 trzeba wziąść ubezpieczenie. Na co się absolutnie nie zgadam, nie zgadzam się też na przetwarzanie danych osobowych ani na dodatkową gwarancję. Cetelem mnie już odrzucił (nie żałuję ale byłem zaskoczony), zaś lukas chce zaświadczenie o zarobkach którego nie miałem (na stronie REA jest napisane jak byk, że do 5000zł wystarczy tylko dowód). Oczywiście dowiedziałem się o tym po 30 min czekania. Okazuje się, że to równiez KŁAMSTWO!! aha.. byłem w Zabrzu w Platanie - nie miła obsługa, szczególnie ratalna. W Gliwicach w forum jest lepiej ale też szału nie ma. Tak jak napisał mój przedmówca. Wszytko jest różowe do czasu wydruku zamówienia. Później się czeka i czeka i czeka. W obu punktach ta sama sytuacja - 2 stanowiska ratalne, a tylko jedno zajęte przez pracownika. Reszta pracowników (od roboty papierkowej - mają inne koszule) pęta się jak smród po gaciach ale do wolnego stanowiska ratalnego nikt nie usiądzie mimo, że w kolecje czeka 5-6 osób. Dziś 3raz pójdę - do 3x sztuka ;) W sumie bardziej mnie to śmieszy niż denerwuje ale nie ukrywam, że mam juz dosyć RTV Euro AGD, rat 30x0%, Banków i w ogóle ;) Sceptycznie podchodziłem do kredytów, REA, a w szczególności do wszelakich banków - złodzieje jak malowani. Ta sutyacja tylko to potwierdza. .. gorzej jak bym dom kupował ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: świadomy klient euro rtv agd IP: 81.219.151.* 03.01.10, 21:00 drodzy klienci przy zakupie na raty obsługa określa Wam wyraźnie co i jak będzie do zapłaty i przy podpisaniu umowy przedstawia Wam warunki spłaty zadłużenia.Warto na tę umowę spojrzeć uważnie.I żeby nie było słodko wspomnę tylko, że obsługa a przedewszystkim kierownik stoiska ratalnego wciska nam na siłę ubezpieczenie kredytu sugerując, że nie można od ubezpieczenia odstąpić ( tak było kilka już razy w Katowicach Trzy Stawy kiedy kupowałem towar )i dopiero po moim wyraźnym postawieniu sprawy aby posłać do weryfikacji do banku umowę BEZ UBEZPIECZENIA !!! panie tak właśnie czyniły i potem już było prosto czyli weryfikacja przez bank pozytywna oczywiście bez ubezpieczenia kredytu na 30 rat zero%. Pamiętajcie więc o swych prawach i nie dajcie się wodzić za nos. Moja uwaga co do tego wciskania ubezpieczenia kredytu---ktoś chyba pobiera jakieś prowizje za takie załatwianie spraw z ubezpieczeniem od banku być może---sami osądźcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: euro rtv agd IP: *.argonet.pl 19.01.10, 19:37 Mam niestety takie same przykre doświadczenie ze sklepu RTV EURO AGD w gdyńskim Klifie. Pani z obsługi twierdziła, że nie ma w systemie opcji wyboru kredytu 30 rat 0% bez jego ubezpieczenia. Żadnej ulotki na temat tego kredytu w sklepie nie było, bo tam właśnie jest informacja, że kredyt można ubezpieczyć. Można wcale nie znaczy trzeba. Na moje stanowcze żądanie, aby jednak wybrać taki kredyt bez ubezpieczenia usłyszałam, że bank może odmówić. Uparłam się, bank nie odmówił, ja zaoszczędziłam trochę pieniędzy, ale niesmak pozostał. Pracownik dostaje prowizję od tego ubezpieczenia i dlatego perfidnie nabija nas oszukuje. Skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: euro rtv agd IP: 82.139.27.* 24.01.10, 00:19 a kto ci każe tam kupować? idź tam gdzie cie nie oszukują a nie wkurw...cieżko pracujących ludzi. tak jakbys ty nie oszukała nikogo w życiu.święta się znalazła. jakbys była na miejscu tej pani to bys zobaczyła jaki to ciezki kawałek chleba. ale w życiu nie będziesz bo takich mądralów tam nie przyjmują :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: euro rtv agd IP: 82.139.27.* 24.01.10, 00:12 baranie w tej sieci niema takiego stanowiska jak "kierownik stoiska ratalnego" hahaha a takich mądrusiów jak ty to my zjadamy na śniadanie, oj gdybys ty trafił do mojego sklepu to bym cię tak "ubrał" że nie tylko z ubezpieczeniem bys wyszedł ale...zapomniałbyś jak się nazywasz hahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin999 Re: euro rtv agd IP: 62.29.253.* 04.02.10, 08:57 W sumie nie do mnie te słowa ale nie wydaje mi się abyś był w stanie kogokolwiek "ubrać". Jeśli bym na Ciebie trafił to po prostu: - ja bym zapomniał o sklepie w którym pracujesz - a Ty o sprzedaży sprzętu który chciałem u Was kupic. Pozdrawiam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahmed Re: euro rtv agd IP: 83.238.16.* 22.02.10, 19:12 a ty za kogo sie uważasz sprzedawczyku marny? za takie cos od razu bys wyleciał na zbity pysk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahmed Re: euro rtv agd IP: 83.238.16.* 22.02.10, 19:16 sprzedawczyki z tego pseudo salonu rtv myslą ze pozjadali rozumy ale niestety oszukać sie nie da byle kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SA10B Ciężko z ratami 0% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.10, 09:32 Ciężko z ratami 0%.Wczoraj w bytomskim Euro RTV AGD chciałem wziąść sprzęt na raty 30*0.Nie dałem sobie wcisnąc ubezpieczenia ani żadnego przedłużenia gwarancji,kredytu nie dostałem choć mam w Lukasie na 100% limit ponad 20.000.Generalnie klient który nie da się ogolić dodatkowymi kosztami jest traktowany z na odczepnego.Zresztą mocno zdziwiła mnie jakośc samej obsługi w sklepie...taka ogólnopolska duża sieć teoretycznie powinna w tym zakresie stawiać szczególny nacisk, a tutaj głęboki PRL.Odniosłem wrażenie że przeszkadzam...na moje pytania odpowiedzi dostawałem z wielką ,,łachą''.Dla uczciwiści muszę napisać że wcześniej spotkałem się tam z dobrą obsługą ale ta wczorajsza zmiana to tragedia:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanys Re: Ciężko z ratami 0% IP: 91.188.101.* 16.03.10, 21:06 Czyli raty 0% to walek?? Da sie czy nie da sie?? Hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3,14 DŻEJ Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.jjs-isp.pl 01.06.10, 22:58 Z tymi ratami to straszny wałek. Pani juz przy wypełnianiu wniosku poinformowała mnie, że rata będzie wyższa, bo prawdopodobnie bank doliczy ubezpieczenie - kredyt na 3000 PLN. Ubezpieczenie oczywiście zostało doliczone - jedyne 20 zł do raty (czyli *30 zebrało się tylko 600 zł więcej - nie ma to, jak raty 0%). Ciekawe ile osób doliczy sie dopiero w domu, że zostali naciągnięci. Ja się nie dałem oszukać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kane Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.10, 20:30 Cala prawda o ratach w EURO 0% - BEZ PROBLEMU, BEZ KOSZTOW, BEZ NACIAGANIA - po prostu są. Na 10 miesiecy, na 30 - jak sie chce tak dają. Przynajmniej mi. Pytają o ubezpieczenie: mowisz ze nie chcesz i tyle. Jesli twoje "papiery" sa w porzadku to bank najprawdopodobniej klepnie kredyt ratalny i masz -za 0% Obsluga w sklepie jest fatalna przynajmniej w Bielsko-Biala, babka od rat to sie chyba urwala z jakiegos GS'u postkomunistycznego ;) Ale nawet z takim pracownikiem - da sie zalatwic wszystko byle nerwy na wodzy trzymac ;) Ceny produktow: zamawiac w internecie ! Zamawiac w internecie z odbiorem w danym sklepie i czekac na potwierdzenie ze ten towar juz tam czeka i mozna przyjechac kupic (zalatwic raty). Na miejscu ceny sa czesto wyzsze ale jesli masz zamowienie z netu - obowiazuje cena z netu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naciągacze Re: Ciężko z ratami 0% IP: 89.230.13.* 20.08.10, 09:39 Zostałeś oszukany. Ubezpieczenie jest dobrowolne więc jeśli wmówiono Ci, że bank coś doliczy to jest przekręt. Banki owszem proponują ubezpieczenia ale jak się nie zgadzasz to mogę jedynie nie dać kredytu. Ja się stanowczo sprzeciwiłem i jednak dali. Owszem pracownik z góry informował "to będzie tyle i tyle oraz ubezpieczenie. Ja mu na to: żadnego ubezpieczenia albo stąd wychodzę. No i nie było. Ale Ty masz być prawidłowo powiadomiony, a wprowadzenie w błąd to oszustwo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prac... euro-net Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.11.10, 23:59 a takich cwaniaków się spławia, albo decyzji nie ma albo przedłużona weryfikacja do 3 dni aż sam zrezygnuje, albo tak się kieruje kredytem żeby był odpał. więc odradzam wymądrzanie się na temat ubezpieczenia u pań na ratach ... hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kb24 Ciężko z ratami 0% IP: *.multimo.pl 13.11.10, 08:53 jeżeli prac... euro-net, tak kierujesz kredytem, aby decyzja była odmowna (czyli wpiszesz inne dane, niż podaje Tobie klient), to popełniasz w ten sposób przestępstwo. ciekawe, jak ktoś z Twoich znajomych przychodzi, to tez tak kierujesz kredytem, bo musi wziąć albo ubezpieczenie sprzętu, albo ubezpieczenie samego kredytu. jesteś zapewne debilem, ale cóż, w kraju jest dużo takich osób, które dla paru złotych sprzedadzą własna matkę, czy żonę! powiem dosadniej: takie osoby to k**wy, bo dla kasy zrobią wszystko! być może jesteś jedną z nich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majki Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 109.243.250.* 01.10.10, 01:29 Reklama dźwignią handlu.A firma handlowa zarabia a nie tworzy instytucji która za darmo rozdaje towar, a że o euro pisze sie wiecej niz o pozostałych sieciach to znaczy tylko ze duzo ludzi kupuje a nabijani marudza ze sa oszukiwani a tak naprawde po prostu lubia narzeka. Ja kupiłem kilka rZeczy w euro i nigdy nie miałem problemów ani z obsluga ani z uzyskaniem odp. kredytu bez ubezp . , to tylko kwestia umiejetnych pertraktacji a czasem tylko wyrażnej uprzejmej rozmowy a nie chamstwa co kilka razy bedą klientem sklepu zauważyłem wsród klientów. poza tym w porównaniu do media maja fachowa i rzetelna obsługę choc minusem jest to ze wszyscy są od wszystkiego ale pomimo tego prawie przy kazdym towarze moga cos doradzic.a ceny różne , duzotansze czesto niz na necie choc u konkurencji tez kilka razy kupiłem cos taniej , ale w moim miescie euro ma naprawde fajna i m ila obsługe . JESTEM STAŁYM KLIENTEM I tez jestem traktowany odpowiednio i jestem świadom jakie sa ceny a ci co tak wiecznie klepia ze jest żle to niech spojrza na opinie zakupowiczów i zobacza jaki jest procent zadowolonych ( 95% na tak) a wiec te 5 % to raczej ci bardzo nieszcesliwi którzy wiecznie twoirzą problem, A uwierzcie mi , bo pracowałem przez lata w kilku firmach handlowych i euro w porównaniu chocby do bankow w których miałem przyjemnosc pracowac to aniołek. BAnki dopiero was robia i do tego jestescie zadowoleni. udanych zakupów w kazdej sieci i branzy życza:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 195.158.247.* 10.01.12, 15:15 wszyscy narzekają na media-markt ale tam przynajmniej bez problemu można reklamować wadliwy towar. skorzystałem i ja i mój ojciec i bez problemu. A w Euro głupiego miksera nie chcieli naprawić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytajcie_umowy Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 195.5.188.* 12.01.12, 12:13 Kiedys chcialem wziac tam telewizor na raty 0%. Kwota niewielka bo 2000 PLN ale skoro zero procent to czemu nie. Kiedy jednak dokladnie przeczytalem umowe kredytowa doszedlem do wniosku ze trzeba byc kompletnym idiota zeby sie dac nabrac na taka umowe. Kupilem za gotowke w sklepie internetowym... Odpowiedz Link Zgłoś