Dodaj do ulubionych

Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD

    • Gość: raf jak okrada nas euro rtv IP: *.chello.pl 07.06.09, 19:33

      to sa zlodzieje i tyle czeba by bylo ich po sadzic to by sie na
      uczyli
    • Gość: tomic Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.07.09, 01:54
      mam pytanie: do 5.07 (niedziela) mam ustaloną datę wpływu przedterminowej, 6.
      raty spłaty kredytu w Cetelem tak by uniknąć kosztów kredytu. Przelew zleciłem
      dziś, ale pieniądze wejdą 6.07 (poniedziałek). Czy bank zaakceptuje tę wpłatę ?
      Jeśli nie, to co mogę zrobić? Pójść do kasy Euro RTV AGD w weekend i wpłacić
      jeszcze raz, licząc, że bank mi kwotę wykonaną przelewem zwróci?
    • Gość: xxxx raty 0% IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:41
      wielu klientów zaciągających kredyt w euro nie słucha co się do nich
      mówi Pan/i też pewnie nie słuchała gdybys spłacił kredyt w terminie
      nie dopłacał byś do kredytu nic widocznie raty były wpłacane
      nieterminowo lub w większej ilości rat osobiście też korzystałam z
      tego kredytu i problemu nie było radzę słuchać jak panie z obsługi
      ratalnej tłumaczą spłatę kredytu na 6 miesięcy a nie bujać w
      obłokach
    • Gość: xxxx raty0% IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:43
      i ludzkiej głupoty ponieważ nikt nie czyta tego co podpisuje!!!!!
      Wszyscy chcieli by za darmo... a za darmo można w gębę tylko dostać
    • Gość: xxxx re IP: *.cable.smsnet.pl 07.09.09, 21:53
      Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD
      Autor: Gość: marek-Gdansk IP: *.chello.pl 12.02.09, 19:01Dodaj do
      ulubionych Skasujcie
      Odpowiedz

      to prawda Cetelem wraz z Euro-Agd robia ludzi w jajo, mydla oczy a
      potem po zakupie towaru na raty wala odsetki i cos tam cos tam moze
      by tak powiadomic Urzad konsumenta chyba to zrobie???



      Na pewno nic nie"dowalaja" bez twoej zgody o wszystkich mozliwych
      kosztach informuja, tylko problem wielu ludzi kupujacych na raty w
      euro polega na tym ze nie sluchaja co mowia obslugujacy euro raty
      podpisuja bezmyslnie umowy kredytowe a potem narzekaja i twierdza ze
      im "wcisnieto" ludzie czy ktokolwiek ze sklepu wymusil na was
      ubezpieczenie przystawiajac wam bron do tych glupich glow???? Uwazam
      ze kazdy ma swoj rozum i trzeba nim troche popracowac zanim podpisze
      sie dobrowolnie umowe kredytowa a potem udaje sie pokrzywdzonego
    • Gość: nemo jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.09, 12:02
      oddalem sprawe do rzecznika praw konsumenta.sprawa sie potoczyła
      dosc szybko z lukas banku przyszło mi pismo ze sklep euro rtvagd
      wprowadził mnie w błąd ,okłamał mnie i ze nie ma mozliwosci
      odstapienia od ubezpieczenia.ale jak to wyjasnił bank robi dla mnie
      wyjatek i przyjumej moją prosbe o rezygnacje z
      ubezpieczeniakredytu.Wszystko sie potoczyło tak a nie inaczej gdyby
      nie pomoc rzecznika i to ze pracownik euro dało mi to na pismie
      izprzy zakupie poinformował mnie o tym iz ubezpieczenie jest
      dobrowolne.
      • Gość: niezadowolony Re: jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: 94.254.149.* 04.11.09, 23:33
        Gdansk Morena, kupno laptopa na raty.

        Operacja zajela 2 dni.Obsluga interesuje sie klientem do momentu wydrukowania
        zamowienia. Wciska na sile przedluzenie gwarancji. Obsluga ratalna-ZENADA.
        Probuje oszukac klienta - nie informuje o opcjonalnym ubezpieczeniu kredytu, a
        co wiecej sama dodaje wersje ROZSZERZONA-bez slowa!!Uprzejmosc konczy sie gdy
        chcemy z niej zrezygnowac.Gdy chcialem odebrac sprzet z magazynu-po wygranej
        walce z ubezpieczeniem kredytu i rozszerzona gwarancja (oszczednosc 700zl)
        nikomu nie chcialo sie isc po zakupiony laptop!! I nawet na moja prosbe o
        reklamowke zeby zapakowac pudlo-odpowiedz: "przeciez pudelko ma raczke".Radze
        poczytac fora przed wizyta w sklepie bo sprzedaca jest tam aby klienta
        naciagnac-nie doradzic.
        • Gość: Marcin999 Re: jednak z euro rtv agda da sie wygrac IP: 62.29.253.* 04.02.10, 08:52
          Witam,
          święta racja, zgadzam się z tą opinią.
          Aktualnie staram się o raty na tv za 2500zl. Oczywiscie raty 30x0%
          Okazuje się to fikcja (przynajmniej tak twierdzą panie od rat). Zero % owszem ale przy ratach powyżej 10 trzeba wziąść ubezpieczenie. Na co się absolutnie nie zgadam, nie zgadzam się też na przetwarzanie danych osobowych ani na dodatkową gwarancję.
          Cetelem mnie już odrzucił (nie żałuję ale byłem zaskoczony), zaś lukas chce zaświadczenie o zarobkach którego nie miałem (na stronie REA jest napisane jak byk, że do 5000zł wystarczy tylko dowód).
          Oczywiście dowiedziałem się o tym po 30 min czekania. Okazuje się, że to równiez KŁAMSTWO!!
          aha.. byłem w Zabrzu w Platanie - nie miła obsługa, szczególnie ratalna. W Gliwicach w forum jest lepiej ale też szału nie ma.
          Tak jak napisał mój przedmówca. Wszytko jest różowe do czasu wydruku zamówienia. Później się czeka i czeka i czeka. W obu punktach ta sama sytuacja - 2 stanowiska ratalne, a tylko jedno zajęte przez pracownika. Reszta pracowników (od roboty papierkowej - mają inne koszule) pęta się jak smród po gaciach ale do wolnego stanowiska ratalnego nikt nie usiądzie mimo, że w kolecje czeka 5-6 osób.
          Dziś 3raz pójdę - do 3x sztuka ;)
          W sumie bardziej mnie to śmieszy niż denerwuje ale nie ukrywam, że mam juz dosyć RTV Euro AGD, rat 30x0%, Banków i w ogóle ;) Sceptycznie podchodziłem do kredytów, REA, a w szczególności do wszelakich banków - złodzieje jak malowani. Ta sutyacja tylko to potwierdza.
          .. gorzej jak bym dom kupował ;)
    • Gość: świadomy klient euro rtv agd IP: 81.219.151.* 03.01.10, 21:00
      drodzy klienci przy zakupie na raty obsługa określa Wam wyraźnie co i jak
      będzie do zapłaty i przy podpisaniu umowy przedstawia Wam warunki spłaty
      zadłużenia.Warto na tę umowę spojrzeć uważnie.I żeby nie było słodko wspomnę
      tylko, że obsługa a przedewszystkim kierownik stoiska ratalnego wciska nam na
      siłę ubezpieczenie kredytu sugerując, że nie można od ubezpieczenia odstąpić (
      tak było kilka już razy w Katowicach Trzy Stawy kiedy kupowałem towar )i
      dopiero po moim wyraźnym postawieniu sprawy aby posłać do weryfikacji do banku
      umowę BEZ UBEZPIECZENIA !!! panie tak właśnie czyniły i potem już było prosto
      czyli weryfikacja przez bank pozytywna oczywiście bez ubezpieczenia kredytu na
      30 rat zero%. Pamiętajcie więc o swych prawach i nie dajcie się wodzić za nos.
      Moja uwaga co do tego wciskania ubezpieczenia kredytu---ktoś chyba pobiera
      jakieś prowizje za takie załatwianie spraw z ubezpieczeniem od banku być
      może---sami osądźcie.
      • Gość: Ola Re: euro rtv agd IP: *.argonet.pl 19.01.10, 19:37
        Mam niestety takie same przykre doświadczenie ze sklepu RTV EURO AGD
        w gdyńskim Klifie. Pani z obsługi twierdziła, że nie ma w systemie
        opcji wyboru kredytu 30 rat 0% bez jego ubezpieczenia. Żadnej ulotki
        na temat tego kredytu w sklepie nie było, bo tam właśnie jest
        informacja, że kredyt można ubezpieczyć. Można wcale nie znaczy
        trzeba. Na moje stanowcze żądanie, aby jednak wybrać taki kredyt bez
        ubezpieczenia usłyszałam, że bank może odmówić. Uparłam się, bank
        nie odmówił, ja zaoszczędziłam trochę pieniędzy, ale niesmak
        pozostał. Pracownik dostaje prowizję od tego ubezpieczenia i dlatego
        perfidnie nabija nas oszukuje. Skandal!
        • Gość: olek Re: euro rtv agd IP: 82.139.27.* 24.01.10, 00:19
          a kto ci każe tam kupować? idź tam gdzie cie nie oszukują a nie wkurw...cieżko
          pracujących ludzi. tak jakbys ty nie oszukała nikogo w życiu.święta się
          znalazła. jakbys była na miejscu tej pani to bys zobaczyła jaki to ciezki
          kawałek chleba. ale w życiu nie będziesz bo takich mądralów tam nie przyjmują :)))
      • Gość: jack Re: euro rtv agd IP: 82.139.27.* 24.01.10, 00:12
        baranie w tej sieci niema takiego stanowiska jak "kierownik stoiska ratalnego"
        hahaha
        a takich mądrusiów jak ty to my zjadamy na śniadanie, oj gdybys ty trafił do
        mojego sklepu to bym cię tak "ubrał" że nie tylko z ubezpieczeniem bys wyszedł
        ale...zapomniałbyś jak się nazywasz hahaha.
        • Gość: Marcin999 Re: euro rtv agd IP: 62.29.253.* 04.02.10, 08:57
          W sumie nie do mnie te słowa ale nie wydaje mi się abyś był w stanie kogokolwiek "ubrać". Jeśli bym na Ciebie trafił to po prostu:
          - ja bym zapomniał o sklepie w którym pracujesz
          - a Ty o sprzedaży sprzętu który chciałem u Was kupic.
          Pozdrawiam ;)
        • Gość: Ahmed Re: euro rtv agd IP: 83.238.16.* 22.02.10, 19:12
          a ty za kogo sie uważasz sprzedawczyku marny? za takie cos od razu bys wyleciał
          na zbity pysk!
          • Gość: Ahmed Re: euro rtv agd IP: 83.238.16.* 22.02.10, 19:16
            sprzedawczyki z tego pseudo salonu rtv myslą ze pozjadali rozumy ale niestety
            oszukać sie nie da byle kogo.
    • Gość: SA10B Ciężko z ratami 0% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.10, 09:32
      Ciężko z ratami 0%.Wczoraj w bytomskim Euro RTV AGD chciałem wziąść
      sprzęt na raty 30*0.Nie dałem sobie wcisnąc ubezpieczenia ani
      żadnego przedłużenia gwarancji,kredytu nie dostałem choć mam w
      Lukasie na 100% limit ponad 20.000.Generalnie klient który nie da
      się ogolić dodatkowymi kosztami jest traktowany z na
      odczepnego.Zresztą mocno zdziwiła mnie jakośc samej obsługi w
      sklepie...taka ogólnopolska duża sieć teoretycznie powinna w tym
      zakresie stawiać szczególny nacisk, a tutaj głęboki PRL.Odniosłem
      wrażenie że przeszkadzam...na moje pytania odpowiedzi dostawałem z
      wielką ,,łachą''.Dla uczciwiści muszę napisać że wcześniej spotkałem
      się tam z dobrą obsługą ale ta wczorajsza zmiana to tragedia:(
      • Gość: Hanys Re: Ciężko z ratami 0% IP: 91.188.101.* 16.03.10, 21:06
        Czyli raty 0% to walek??

        Da sie czy nie da sie??

        Hmmm
      • Gość: 3,14 DŻEJ Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.jjs-isp.pl 01.06.10, 22:58
        Z tymi ratami to straszny wałek. Pani juz przy wypełnianiu wniosku
        poinformowała mnie, że rata będzie wyższa, bo prawdopodobnie bank
        doliczy ubezpieczenie - kredyt na 3000 PLN. Ubezpieczenie oczywiście
        zostało doliczone - jedyne 20 zł do raty (czyli *30 zebrało się
        tylko 600 zł więcej - nie ma to, jak raty 0%). Ciekawe ile osób
        doliczy sie dopiero w domu, że zostali naciągnięci. Ja się nie dałem
        oszukać.
        • Gość: Kane Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.10, 20:30
          Cala prawda o ratach w EURO 0% - BEZ PROBLEMU, BEZ KOSZTOW, BEZ NACIAGANIA - po
          prostu są. Na 10 miesiecy, na 30 - jak sie chce tak dają. Przynajmniej mi.

          Pytają o ubezpieczenie: mowisz ze nie chcesz i tyle.
          Jesli twoje "papiery" sa w porzadku to bank najprawdopodobniej klepnie kredyt
          ratalny i masz -za 0%

          Obsluga w sklepie jest fatalna przynajmniej w Bielsko-Biala, babka od rat to sie
          chyba urwala z jakiegos GS'u postkomunistycznego ;)
          Ale nawet z takim pracownikiem - da sie zalatwic wszystko byle nerwy na wodzy
          trzymac ;)

          Ceny produktow: zamawiac w internecie ! Zamawiac w internecie z odbiorem w danym
          sklepie i czekac na potwierdzenie ze ten towar juz tam czeka i mozna przyjechac
          kupic (zalatwic raty). Na miejscu ceny sa czesto wyzsze ale jesli masz
          zamowienie z netu - obowiazuje cena z netu!

        • Gość: naciągacze Re: Ciężko z ratami 0% IP: 89.230.13.* 20.08.10, 09:39
          Zostałeś oszukany. Ubezpieczenie jest dobrowolne więc jeśli wmówiono
          Ci, że bank coś doliczy to jest przekręt. Banki owszem proponują
          ubezpieczenia ale jak się nie zgadzasz to mogę jedynie nie dać kredytu.
          Ja się stanowczo sprzeciwiłem i jednak dali. Owszem pracownik z góry
          informował "to będzie tyle i tyle oraz ubezpieczenie. Ja mu na to:
          żadnego ubezpieczenia albo stąd wychodzę. No i nie było. Ale Ty masz
          być prawidłowo powiadomiony, a wprowadzenie w błąd to oszustwo!
          • Gość: prac... euro-net Re: Ciężko z ratami 0% IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.11.10, 23:59
            a takich cwaniaków się spławia, albo decyzji nie ma albo przedłużona weryfikacja do 3 dni aż sam zrezygnuje, albo tak się kieruje kredytem żeby był odpał. więc odradzam wymądrzanie się na temat ubezpieczenia u pań na ratach ... hahaha
            • Gość: kb24 Ciężko z ratami 0% IP: *.multimo.pl 13.11.10, 08:53
              jeżeli prac... euro-net, tak kierujesz kredytem, aby decyzja była odmowna (czyli wpiszesz inne dane, niż podaje Tobie klient), to popełniasz w ten sposób przestępstwo. ciekawe, jak ktoś z Twoich znajomych przychodzi, to tez tak kierujesz kredytem, bo musi wziąć albo ubezpieczenie sprzętu, albo ubezpieczenie samego kredytu.
              jesteś zapewne debilem, ale cóż, w kraju jest dużo takich osób, które dla paru złotych sprzedadzą własna matkę, czy żonę!
              powiem dosadniej: takie osoby to k**wy, bo dla kasy zrobią wszystko!
              być może jesteś jedną z nich!
    • Gość: majki Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 109.243.250.* 01.10.10, 01:29
      Reklama dźwignią handlu.A firma handlowa zarabia a nie tworzy instytucji która za darmo rozdaje towar, a że o euro pisze sie wiecej niz o pozostałych sieciach to znaczy tylko ze duzo ludzi kupuje a nabijani marudza ze sa oszukiwani a tak naprawde po prostu lubia narzeka. Ja kupiłem kilka rZeczy w euro i nigdy nie miałem problemów ani z obsluga ani z uzyskaniem odp. kredytu bez ubezp . , to tylko kwestia umiejetnych pertraktacji a czasem tylko wyrażnej uprzejmej rozmowy a nie chamstwa co kilka razy bedą klientem sklepu zauważyłem wsród klientów. poza tym w porównaniu do media maja fachowa i rzetelna obsługę choc minusem jest to ze wszyscy są od wszystkiego ale pomimo tego prawie przy kazdym towarze moga cos doradzic.a ceny różne , duzotansze czesto niz na necie choc u konkurencji tez kilka razy kupiłem cos taniej , ale w moim miescie euro ma naprawde fajna i m ila obsługe . JESTEM STAŁYM KLIENTEM I tez jestem traktowany odpowiednio i jestem świadom jakie sa ceny a ci co tak wiecznie klepia ze jest żle to niech spojrza na opinie zakupowiczów i zobacza jaki jest procent zadowolonych ( 95% na tak) a wiec te 5 % to raczej ci bardzo nieszcesliwi którzy wiecznie twoirzą problem, A uwierzcie mi , bo pracowałem przez lata w kilku firmach handlowych i euro w porównaniu chocby do bankow w których miałem przyjemnosc pracowac to aniołek. BAnki dopiero was robia i do tego jestescie zadowoleni. udanych zakupów w kazdej sieci i branzy życza:)
    • Gość: c Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 195.158.247.* 10.01.12, 15:15
      wszyscy narzekają na media-markt ale tam przynajmniej bez problemu można reklamować wadliwy towar. skorzystałem i ja i mój ojciec i bez problemu. A w Euro głupiego miksera nie chcieli naprawić.
      • Gość: czytajcie_umowy Re: Kosztowne "Raty 0%" w sieci Euro RTV AGD IP: 195.5.188.* 12.01.12, 12:13
        Kiedys chcialem wziac tam telewizor na raty 0%. Kwota niewielka bo 2000 PLN ale skoro zero procent to czemu nie. Kiedy jednak dokladnie przeczytalem umowe kredytowa doszedlem do wniosku ze trzeba byc kompletnym idiota zeby sie dac nabrac na taka umowe. Kupilem za gotowke w sklepie internetowym...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka