Dodaj do ulubionych

wątek o oddaniu

31.03.10, 15:56

skopiowane z innego forum:

sprzedam/oddam labradora

Sprzedam ewentualnie oddam 8 miesięcznego labka (biszkopta).
Pies jest rasowy, wychowany z dzieckiem.
ewentualne pytania na priv (beniamina@gazeta.pl)
Obserwuj wątek
    • semi-dolce Oddam psa 24.08.10, 20:22
      Labradorem on nie jest, aczkolwiek sądzę, że i krew laba w sobie ma. Charakter
      natomiast moim zdaniem typowy dla laba - jest bardzo energiczny, zywiołowy i
      zapatrzony w człowieka. Bardzo szybko się uczy i bardzo chce i lubi się uczyc,
      lubi pracowac, wykonywac zadania. I kocha aportować smile Nie ma w nim cienia
      lękliwości ani tez cienia agresji.

Ma nie więcej niż rok, jest nieco wyższy od labradora ale za to połowę
      chudszy, czarny, gładkowłosy. Dzis został wykastrowany. Bezproblemowy wobec
      psów, kotów i dzieci.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/wd/ad/fj47/a58xUr9f89zJTbW6lB.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/wd/ad/fj47/KpU5vlbZ4pRFw6qn3B.jpg
    • elcia2001 piekna 2 letnia suczka... 19.10.10, 21:59
      wiem ze jest to forum labradorów ale jest tu wieksze zainteresowanie pieskami smile a domu szuka 2 letnia suczka rasy golden retriever. mieszka w Tczewie ( woj pomorskie ) jest sliczna i grzeczna. gdyby znalazl sie ktos o dobrym sercu i chiał by przyjaciela do konca zycia, jesli ktos moze podarowac jej siebie i swoj dom to prosze o kontakt ze mna
      majka1709@interia.pl
      zainteresowanym moge wyslac zdjecia suczki, ponadto suczka jest po sterylizacji
    • moonalisa swarzędz-biszkopt w schronisku 13.12.10, 21:56
      znalezione w sieci:
      w wielkopolskim schronisku przebywa sympatyczny ,2-3 letni pies w typie labradora.Kocha ludzi,cierpi w kojcu,nie toleruje innych samców.
      e-mail: adopcje@labradory.org
      telefon: koordynator adopcji Ania 609626867
    • moonalisa suczka 02.01.11, 11:14
      z sieci:
      Oddam za darmo 3 letnią biszkoptową sukę labradora. kontakt : 606763751 lub 608632559
      Pajęczno,okolice Częstochowy
    • pomagamy.belli Bella poszukuje DT na cito! 08.03.11, 13:19
      Witajcie.

Szukamy domu tyczasowego ewentualnie stałego dla suni w typie labradobra.
      Wątek jest już na dogomanii ale szukamy dosłownie wszędzie gdzie się da.
      https://img820.imageshack.us/i/dsc00189py.jpg/

Bella jest przyjazną sunia, zna podstawowe komendy, lubi ludzi i lgnie do nich.
      Poszkujemy ludzi, którzy zapewnią Belli dom. Dofinansujemy jej leczenie i sterylizacje.
      Bella potrzebuje domu natychmiast. Jeśli nie znajdziemy tymczasu wyląduje na zewnątrz. Temperatury w nocy są bardzo niskie.
      Bella obecnie jest w Bielsku Podlaskim woj. Podlaskie.
      Wszelkich informacji udzielamy w wątku Belli na dogomanii oraz pod @ pomagamy.belli@gmail.com

tinyurl.com/Pomoz-Belli
    • iwonakk112 Re: wątek o oddaniu 31.03.11, 08:28
      Witam,
      o dluzszego czasu marzymy o Retrieverze.
      Mamy juz jedna sunie, ale jest juz bardzo leciwa...Jestesmy rodzina z 2 osmioletnich blizniakow.
      Obojetnie, czy to bedzie sunia, czy piesek.
      Moze ma ktos do oddania? Moze byc 2- 3 letni.
      Uwielbiamy zwierzeta (oprocz Leny, mieszkaja jeszcze z nami 3 kroliki smile)) )
      Mieszkamy w Berlinie wsrod 3 duzych parkow i dodatkowo posiadamy duza dzialke rekreacyjna, na ktorej spedzamy kazda wolna chwile, a tam park narodowy z hektarami lasow i lak i jezior, a wszystko to do dyspozycji naszego retrieverka...
    • moonalisa labradory szukają domów 11.12.11, 21:57
      W woj.wielkopolskim w ok. Śremu rozbito pseudohodowlę,gdzie w koszmarnych warunkach ,zagłodzone ,bite i sponiewierane przebywały psy różnych ras,mi.in.cudowne labradory-czekoladki,biszkopty i czarne.
      Część psów udało się uratować,teraz dochodzą do siebie w domach tymczasowych i w schronisku-szczegóły dla osób,które chciałyby zaopiekować się uratowanym labradorem na stronie :
      labradory.info/viewforum.php?f=52
    • dwiesukipodjednymdachem Re: wątek o oddaniu 13.12.11, 13:23
      Zostałam średnio dumną posiadaczką 8/10 mies, pani labrador.W kolorze biszkoptowym.(nosz kurna jeszcze nie ma okresu poprezentowego, a już wyrzucają).Miła , nieucieczkowa.Zaszczepiłam ,odrobaczyłam ,uczę chodzić na smyczy (wyciągarka z niej).Silny lęk separacyjny (zeżre nawet futrynę po godzinie samotności).Jak mam jeszcze płacić za sterylizację to mnie szlag chyba trafi.
      Pies został eksmitowany z samochodu , opinia publiczna uznała , że jeżeli mam labradory to mogę mieć jeszcze jednego.
    • moonalisa Re: wątek o oddaniu 22.08.12, 21:51
      Dwa cudowne,łagodne,biszkoptowe ok.9 letnie labradory z rodowodem(piesek i suczka)-odrobaczone,zaszczepione szukają domu razem lub osobno.Uratowane ze schroniska i z pseudohodowli,obecnie przebywają pod opieką fundacji pomocy dla labradorów.
      adopcje@labradory.info
      tel. 604100381
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka