samosia75 22.04.05, 16:27 Życze miłego weekendu! Ja wyjeżdżam na kilka dni.Zapewne forum wkroczy w nowe dziesięciotysiąclecie w tym czasie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scrivo Re: 10 000 22.04.05, 16:28 baw się bosko a wspomnij nas ciepło. może swoim ciepłem przygonisz wiosenne dni? Odpowiedz Link
samosia75 Re: 10 000 22.04.05, 16:30 Dziekuje Jade daleeekooo nad morze i potem szybko z powrotem. Odpowiedz Link
samosia75 Re: 10 000 22.04.05, 16:31 I udanej forumowej imprezy kiedy wybije 10 000 post. Odpowiedz Link
madii77 Re: 10 000 22.04.05, 16:34 jak narazie....... cisza z ta imprezą..( baw sie dobrze Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 10:22 zapewne wkroczy... zdaje się że wszyscy w pocie czoła gromadza zapasy na wieczorna imprezkę setkę postów to potrafimy spłodzić w kilka godzin...pytanie czy będzie z kim...płodzić Odpowiedz Link
latoja Re: 10 000 24.04.05, 11:48 Nie zapomnijcie zrbić zakupów i uzupełnić zapasów, żeby było przy czym świętować ) Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 13:44 moje czerwone toskańskie wino już czeka i przebiera...korkami. bo butelki są dwie. po niedzieli na łonie natury pewnie wszyscy z ulgą zalegną na łonie foteli i odkorkują zapasy. najpierw szok tlenowy a potem błogie dolce far niente. Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:12 taaaaak a potem amor amor amor I amo tu ti amo me sinseramente... Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:15 everybody loves somebody sometimes... 'cause you're nobody till somebody loves you. Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:21 w basenie z kieliszkiem szampana i bezecnie zsuniętym kawałkiem stroju kąpielowego ... Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:24 noooooooo i takie ociekające wodą, z tymi strużkami spływającymi przełęczą między (łomaaaaaatko) pagórkami Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:57 motyw nienasyconych żądzy w basenie jest widać wszechobecny w ...filmach. Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 15:37 hmmm czy na pewno można nasycić żądze w basenie??? woda przecież zmiękcza Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 16:55 aha... tyle że mnie..pewnie dlatego żem facet:p żądze kojarzą się cieleśnie bardziej Odpowiedz Link
india8 Re: 10 000 24.04.05, 17:05 a jakże to konkretnie Ci się kojarzą te żądze? czy są w liczbie mnogiej czy pojedynczej? DD Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 17:22 hej, pełna żądzy cieszenia się tutejszym towarzystwem nareszcie jesteś! Odpowiedz Link
india8 Re: 10 000 24.04.05, 18:00 a jakże a jakże )), witam ponownie a w tej chwili jestem przede wszystkim pełna żądzy odreagowania po godzinie spędzonej z eksem - on to ma talent - wystarczyło mu 10 minut, żeby mnie po wspaniałych wakacjach sprowadzić na ziemię niech ktoś się do mnie odezwie, bo już nie mam odwagi realnym znajomym głowy zawracać Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 18:06 hmm,i tak zazdroszczę ci dystansu i spokoju w "głosie". ja po takich spotkaniach nie jestem sprowadzona na ziemię lecz wbita w glebę. a wiem że nie musi tak być w każdym przypadku gdy ścieżki się rozejdą. możliwe jest normalne, spokojne dogadywanie się, wręcz porozumienie w sprawach wspólnych. jednak by tak było, konieczna jest harmonia poglądów i wartości przed rozstaniem, nie wspomnę o przyjaźni, choć znam i taki były związek. napisz na skrzynkę jeśli chcesz pogadać. trzymaj się, pozdrawiam słonecznie. Odpowiedz Link
bezecnymen ehm 24.04.05, 19:07 pewnie jestem zbyt drobiazgowy, ale rozróżniam żądze i chucie nie sprawdziłem w słownikach...niemniej uważam, że chucie są czysto fizyczne, nawet fizjologiczne, żądze natomiast maja podtekst psychiczny ile tego jest? oj sporo Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 19:19 mogę się założyć, że do 24.00 10000 postów nie będzie Odpowiedz Link
jarkoni Re: 10 000 24.04.05, 19:31 Ech Mrs Robinson i młody Dustin....Będzie 10.000 do północy, tak myslę.. Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 19:53 w tym tempie na pewno nie.cos wszyscy zauroczeni dzisiejszym dniem pieknym zaspali czy co? rany, co ja zrobię z winem? przyjdzie wypić next weekend bo w tygodniu... Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:07 kasiu, jak zwykle jestes niezawodna i czujna w dobieganiu do mety. masz chyba nature stachanowca. ja, wincenty pstrowski, pomoge ci. Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:08 tak to mozna w pojedynke dojśc do miliona..tylko po co? Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:09 bezecnymen napisał: > tak to mozna w pojedynke dojśc do miliona..tylko po co? to tak jakby samemu grać w scrabble albo w szachy. Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:14 ciekaw jestem co sie stanie, gdy przed magiczną liczbą zacznę usuwać posty, ich ilość w takim wypadku zacznie spadać...hyhyhy Odpowiedz Link
kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 20:21 hej ja tylko zaczełam zabawę po to żeby razem dobiec dojść do celu i sie pobawić Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:08 bezecnymen napisał: > scrivo nie pij tyle jak sie w pracy pokażesz?? pokażę się, a co, jak zwykle, tanecznym krokiem PPPP Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:11 chciałbym zobaczyc ten taneczny krok..od ściany do ściany Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:18 a ciebie co dziś taki humorek zgoła niebezecny dopadł? Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 21:04 a wręcz przeciwnie...cały jestem w skowronkach..tylko usiłuję nie szaleć Odpowiedz Link
gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:38 czesc i czolem, jestem w szampanskim nastroju - doslownie! czyli lekko podchmielona wlasnie skonczylam fete na okolicznosc wydarzenia sprzed 11 lat: urodzenia cory! teraz dolaczam sie do was, ciekawe kto bedzie owym szczesliwcem? Odpowiedz Link
gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:44 nie sadze by spali mysle, ze wystarczy sprowokowac towarzystwo i zaraz sie rusza Odpowiedz Link
gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:51 poczekaj, niech kobitki poloza spac dzieci a panowie... nie ma meczu... ale jest wiosna... licze na to, ze randkuja! panie tez Odpowiedz Link
scrivo Re: 10 000 24.04.05, 22:10 kasiar74 napisała: > ja zaraz sama pojde spac ja zmykam, nie dotrzymam wam kroku, mi dispiace. stawiam na gotymę jako pierwszą na mecie. rankiem sprawdzę jak wam poszło. dobrej nocy)))) Odpowiedz Link
anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:10 ja tez pobiegnę, dzieci już śpią, zatem nalej tego pysznego winka, scrivo ) Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 23:28 a mialem nadzieje że gotyma jaki taniec na stole odprawi ku czci Odpowiedz Link
bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 23:41 no chyba po to by mieć co zdjąć DDDDDDDDD... ja juz czekam pod stołem Odpowiedz Link
anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:48 to oczywiste przecież po to się ubieramy, by być rozebranym ;ppp Odpowiedz Link
anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:59 bezecnymenie wyjdź Ty lepiej spod stołu i pomóż mnie niebodze do mety dociągnąć DDDD Odpowiedz Link
md0512 No i jest... 25.04.05, 07:29 Cześć !! No i jest 10000... ...aż się boję kliknąć wyślij Odpowiedz Link
gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:02 gratulacje dla wszystkich a ja spalam... i nie na stole... i nie w sukni DDD Odpowiedz Link
gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:13 zebys wiedzial, ze nie! z cora przytulilam sie do tego koscistego cialka i od razu zasnelam... Odpowiedz Link
bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 10:19 noooooo jeśli jest wybór to na pewno lepiej przytulić się do dziecka niż do stołu mniemam jednak, że ......... eeee odpukać Odpowiedz Link
gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:28 bezecny, nie rozumiem ciebie w poniedzialek rano... jakos wolniej mysle... wyjasnij dokladnie, a ja pojde po kawe, moze umysl mi sie choc troszke rozjasni Odpowiedz Link
bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 10:48 to i tak jesteś mądrzejsza ode mnie...ja siebie nie rozumiem przez cały tydzień Odpowiedz Link
gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:57 DDDDDDDDDDDDD bezecny, to norma? badz wobec siebie mniej wymagajacy! moze latwiej pojdzie z tym rozumieniem! Odpowiedz Link
bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 11:00 a widziałaś ty kiedy kobieto normalnego bezecnego?? bo ja nie Odpowiedz Link
gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 11:14 no tak! rzeczywiscie, nie widzialam! ale z bezecnymi jest zawsze wesolo! sa tacy bez... i z... Odpowiedz Link
bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 17:38 wesoło?? hmmmmmmm a w co lubisz siś bawić bezecnie?? DDDDd Odpowiedz Link
samosia75 Buuu 28.04.05, 22:19 Widze, ze juz jest grubo po 10 000 ... i była impreza beze mnie! Odpowiedz Link