22.04.05, 16:27
Życze miłego weekendu! Ja wyjeżdżam na kilka dni.Zapewne forum wkroczy w nowe
dziesięciotysiąclecie w tym czasiesmile
Obserwuj wątek
    • scrivo Re: 10 000 22.04.05, 16:28
      baw się bosko a wspomnij nas ciepło. może swoim ciepłem przygonisz wiosenne dni?
      • samosia75 Re: 10 000 22.04.05, 16:30
        Dziekujesmile Jade daleeekooo nad morze i potem szybko z powrotem.
        • samosia75 Re: 10 000 22.04.05, 16:31
          I udanej forumowej imprezy kiedy wybije 10 000 post.
          • madii77 Re: 10 000 22.04.05, 16:34
            jak narazie....... cisza z ta imprezą..sad(


            baw sie dobrzesmile
    • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 10:22
      zapewne wkroczy...
      zdaje się że wszyscy w pocie czoła gromadza zapasy na wieczorna imprezkę
      setkę postów to potrafimy spłodzić w kilka godzin...pytanie czy będzie z
      kim...płodzić tongue_out
    • latoja Re: 10 000 24.04.05, 11:48
      Nie zapomnijcie zrbić zakupów i uzupełnić zapasów, żeby było przy czym świętować smile)
      • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 13:44
        moje czerwone toskańskie wino już czeka i przebiera...korkami.
        bo butelki są dwie.
        po niedzieli na łonie natury pewnie wszyscy z ulgą zalegną na łonie foteli i odkorkują zapasy.
        najpierw szok tlenowy a potem błogie dolce far niente.
        • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:12
          taaaaak
          a potem
          amor amor amor
          I amo tu ti amo me sinseramente...
          • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:15
            everybody loves somebody sometimes...
            'cause you're nobody till somebody loves you.
            • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:18
              a dziewczyny chórem:
              boys, boys boystongue_out
              • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:21
                w basenie z kieliszkiem szampana i bezecnie zsuniętym kawałkiem stroju kąpielowego ...
                • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:24
                  noooooooo i takie ociekające wodą, z tymi strużkami spływającymi przełęczą
                  między (łomaaaaaatko) pagórkamitongue_outtongue_out
              • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 14:22
                a chłopaki:
                God bless you please Mrs. Robinsontongue_outtongue_outtongue_out
                • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 14:57
                  motyw nienasyconych żądzy w basenie jest widać wszechobecny w ...filmach.
                  • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 15:37
                    hmmm czy na pewno można nasycić żądze w basenie??? woda przecież zmiękcza tongue_outtongue_outtongue_out
                    • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 16:19
                      zmiękcza? ciało, lecz hartuje ducha.
                      • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 16:55
                        aha... tyle że mnie..pewnie dlatego żem facet:p żądze kojarzą się cieleśnie
                        bardziej tongue_out
                        • india8 Re: 10 000 24.04.05, 17:05
                          a jakże to konkretnie Ci się kojarzą te żądze?
                          czy są w liczbie mnogiej czy pojedynczej?
                          big_grinDD
                          • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 17:22
                            hej, pełna żądzy cieszenia się tutejszym towarzystwem nareszcie jesteś!
                            • india8 Re: 10 000 24.04.05, 18:00
                              a jakże a jakże smile)), witam ponownie


                              a w tej chwili jestem przede wszystkim pełna żądzy odreagowania po godzinie
                              spędzonej z eksem - on to ma talent - wystarczyło mu 10 minut, żeby mnie po
                              wspaniałych wakacjach sprowadzić na ziemię

                              niech ktoś się do mnie odezwie, bo już nie mam odwagi realnym znajomym głowy
                              zawracać sad
                              • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 18:06
                                hmm,i tak zazdroszczę ci dystansu i spokoju w "głosie".
                                ja po takich spotkaniach nie jestem sprowadzona na ziemię lecz wbita w glebę.
                                a wiem że nie musi tak być w każdym przypadku gdy ścieżki się rozejdą.
                                możliwe jest normalne, spokojne dogadywanie się, wręcz porozumienie w sprawach wspólnych.
                                jednak by tak było, konieczna jest harmonia poglądów i wartości przed rozstaniem, nie wspomnę o przyjaźni, choć znam i taki były związek.
                                napisz na skrzynkę jeśli chcesz pogadać.
                                trzymaj się, pozdrawiam słonecznie.
                          • bezecnymen ehm 24.04.05, 19:07
                            pewnie jestem zbyt drobiazgowy, ale rozróżniam żądze i chucie smilenie sprawdziłem
                            w słownikach...niemniej uważam, że chucie są czysto fizyczne, nawet
                            fizjologiczne, żądze natomiast maja podtekst psychiczny
                            ile tego jest? oj sporotongue_out
    • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 19:19
      mogę się założyć, że do 24.00 10000 postów nie będzietongue_out
      • jarkoni Re: 10 000 24.04.05, 19:31
        Ech Mrs Robinson i młody Dustin....Będzie 10.000 do północy, tak myslę..
        • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 19:45
          czyżbys też miał takie basenowe refleksje za młodu?
      • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 19:53
        w tym tempie na pewno nie.cos wszyscy zauroczeni dzisiejszym dniem pieknym zaspali czy co?
        rany, co ja zrobię z winem? przyjdzie wypić next weekend bo w tygodniu...
        • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 19:55
          scrivo nie pij tyle tongue_out jak sie w pracy pokażesz??
          • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 19:59
            no to jedziemy z tym koksem???
            • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 19:59
              kto mi pomoże?
              • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 20:00
                juz tylko 60 i kilka postów
                • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 20:00
                  jarkoni musi być żeby dobiec do 10 000
                  • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:07
                    kasiu, jak zwykle jestes niezawodna i czujna w dobieganiu do mety.
                    masz chyba nature stachanowca.
                    ja, wincenty pstrowski, pomoge ci.
                  • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:08
                    tak to mozna w pojedynke dojśc do miliona..tylko po co?
                    • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:09
                      bezecnymen napisał:

                      > tak to mozna w pojedynke dojśc do miliona..tylko po co?

                      to tak jakby samemu grać w scrabble albo w szachy.
                      • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:14
                        ciekaw jestem co sie stanie, gdy przed magiczną liczbą zacznę usuwać posty, ich
                        ilość w takim wypadku zacznie spadać...hyhyhy
                        • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 20:21
                          hej ja tylko zaczełam zabawę
                          po to żeby razem dobiecwink dojść do celu i sie pobawić
          • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:08
            bezecnymen napisał:

            > scrivo nie pij tyle tongue_out jak sie w pracy pokażesz??
            pokażę się, a co, jak zwykle, tanecznym krokiem tongue_outPPPP
            • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 20:11
              chciałbym zobaczyc ten taneczny krok..od ściany do ściany tongue_out
              • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 20:18
                a ciebie co dziś taki humorek zgoła niebezecny dopadł?
                • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 21:04
                  a wręcz przeciwnie...cały jestem w skowronkach..tylko usiłuję nie szaleć tongue_out
                  • india8 Re: 10 000 24.04.05, 21:13
                    no to ja sie przyłączam do sztafety big_grinDDD
                    • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 21:23
                      miło cie widziec indio
                      • gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:38
                        czesc i czolem, jestem w szampanskim nastroju - doslownie! czyli lekko
                        podchmielona smile wlasnie skonczylam fete na okolicznosc wydarzenia sprzed 11
                        lat: urodzenia cory! teraz dolaczam sie do was, ciekawe kto bedzie owym
                        szczesliwcem?
                        • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 21:41
                          witaj gotymo ale reszta chyba śpi
                          • gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:44
                            nie sadze by spali smile mysle, ze wystarczy sprowokowac towarzystwo i zaraz sie
                            rusza smile
                            • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 21:47
                              to może robią jakieś bardziej interesujace rzeczywink
                              • gotyma Re: 10 000 24.04.05, 21:51
                                poczekaj, niech kobitki poloza spac dzieci smile
                                a panowie... nie ma meczu... ale jest wiosna...
                                licze na to, ze randkuja! panie tez smile
                                • kasiar74 Re: 10 000 24.04.05, 22:04
                                  ja zaraz sama pojde spacwink
                                  • scrivo Re: 10 000 24.04.05, 22:10
                                    kasiar74 napisała:

                                    > ja zaraz sama pojde spacwink
                                    ja zmykam, nie dotrzymam wam kroku, mi dispiace.
                                    stawiam na gotymę jako pierwszą na mecie.
                                    rankiem sprawdzę jak wam poszło.
                                    dobrej nocysmile))))
                                    • gotyma Re: 10 000 24.04.05, 22:22
                                      o nie smile
                                      ja tez ide zaraz spac, za duzo szampana...
                                      • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:10
                                        ja tez pobiegnę,
                                        dzieci już śpią, zatem nalej tego pysznego winka, scrivo smile)
                                      • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 23:28
                                        a mialem nadzieje że gotyma jaki taniec na stole odprawi ku czci tongue_out
                                        • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:39
                                          a może gotyma poszła suknię na bal szykować ?
                                          • bezecnymen Re: 10 000 24.04.05, 23:41
                                            no chyba po to by mieć co zdjąć big_grinDDDDDDDDD... ja juz czekam pod stołem smile
                                            • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:48
                                              to oczywiste wink
                                              przecież po to się ubieramy, by być rozebranym ;ppp
      • bezecnymen Re: 10 000 25.04.05, 00:10
        no i nie ma heheh
    • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:51
      a mam już tylko 15 postów zostało
      • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:52
        a do północy 5 minut
        • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:52
          wg zegarka mojego kompa
          • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:52
            sama mam biec tak dalej?
            • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:53
              chociaż winko nie jest złe big_grinDDD
              • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:58
                bezecny pod stołem leży tongue_out
                i a gotymę czeka
                • anja_pl Re: 10 000 24.04.05, 23:59
                  bezecnymenie wyjdź Ty lepiej spod stołu i pomóż mnie niebodze do mety
                  dociągnąć big_grinDDDD
                  • bezecnymen Re: 10 000 25.04.05, 00:12
                    do mety? a to na 10000 kończy się forum?
                    • bezecnymen Re: 10 000 25.04.05, 07:02
                      9995
                      hehehe
                      • md0512 Re: 10 000 25.04.05, 07:23
                        Cześć !!

                        Dobijamy do 10k ?
                        big_grin
                        • md0512 Re: 10 000 25.04.05, 07:28
                          Cześć !!

                          No dobrze... 9998 wink
                      • md0512 Re: 10 000 25.04.05, 07:28
                        Cześć !!

                        Jedziemy dalej: 9999 wink
                      • md0512 No i jest... 25.04.05, 07:29
                        Cześć !!

                        No i jest 10000...
                        ...aż się boję kliknąć wyślij wink
                        • gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:02
                          gratulacje dla wszystkich smile

                          a ja spalam... i nie na stole... i nie w sukni

                          big_grinDDD
                          • bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 10:11
                            i nie sama.........big_grinDDDDDDDDDD
                            • gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:13
                              zebys wiedzial, ze nie!

                              z cora smile
                              przytulilam sie do tego koscistego cialka i od razu zasnelam...
                              • bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 10:19
                                noooooo jeśli jest wybór to na pewno lepiej przytulić się do dziecka niż do
                                stołu tongue_out
                                mniemam jednak, że ......... eeee odpukać smile
                                • gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:28
                                  bezecny, nie rozumiem ciebie w poniedzialek rano...
                                  jakos wolniej mysle...
                                  wyjasnij dokladnie, a ja pojde po kawe, moze umysl mi sie choc troszke rozjasni
                                  smile
                                  • bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 10:48
                                    to i tak jesteś mądrzejsza ode mnie...ja siebie nie rozumiem przez cały
                                    tydzień smile
                                    • gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 10:57
                                      big_grinDDDDDDDDDDDDD
                                      bezecny, to norma?

                                      badz wobec siebie mniej wymagajacy! moze latwiej pojdzie z tym rozumieniem!
                                      • bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 11:00
                                        a widziałaś ty kiedy kobieto normalnego bezecnego??
                                        bo ja niesmile
                                        • gotyma Re: No i jest... 25.04.05, 11:14
                                          no tak!
                                          rzeczywiscie, nie widzialam! ale z bezecnymi jest zawsze wesolo! sa tacy
                                          bez... i z...
                                          • bezecnymen Re: No i jest... 25.04.05, 17:38
                                            wesoło??
                                            hmmmmmmm
                                            a w co lubisz siś bawić bezecnie??
                                            big_grinDDDDd
                                            • gotyma Re: No i jest... 26.04.05, 09:47
                                              tu nie bede pisac...
                                              big_grin
                                              • bezecnymen Re: No i jest... 26.04.05, 12:45
                                                i słusznie smile lepiej pokaz big_grinDDDDD
                                                • samosia75 Buuu 28.04.05, 22:19
                                                  Widze, ze juz jest grubo po 10 000 ... i była impreza beze mnie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka