meliloti 13.05.10, 22:10 Hej, gotujecie po holendersku? Moze macie sprawdzone przepisy na stampoty, hutspoty i takie tam. Jadlam kiedys, nawet niezle i mysle ze mojej malej (roczek) by cos takiego smakowalo, ale nie wiem jak sie do stampota zabrac. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maxijo Re: Stampot 13.05.10, 22:50 AH recepten - zajrzyj tam, sporo przepisow, od razu z lista zakupow itp. I do dziela, bo to zadna filozfia;) jadlam juz rozne stampoty, rzadko je gotuje, bo wolimy kuchnie nieholenderska:) Jednego stampotu dalej nie potrafie zjesc ze smakiem - borenkool, i zadne ogorki cebulki boczki nie zmienia dla mnie smaku trawy Odpowiedz Link
meliloti Re: Stampot 14.05.10, 09:47 Dzieki Maxijo, zajrze. Do jarmuzu (boerenkool) tez nie moge sie przekonac. Odpowiedz Link
majadeblij Re: Stmyampot 14.05.10, 10:58 my jemy duzo i rozne stampoty. najlepiej lubie andijvie przepisow duzo na necie - gotuje sie bardzo prosto. smacznego! Odpowiedz Link
ika.alias Re: Stampot 14.05.10, 22:10 U nas wszelakie stamppot-y sa ulubionymi potrawami calej rodzinki. I Tobias je dzieki temu warzywa. ;) Przepisow na stamppot-y jest chyba tyle samo, ile ludzi je gotujacych. Najlepiej jest wiec poeksperymentowac. :) Odpowiedz Link
8zumirodam Re: Stampot 15.05.10, 13:26 Pyszny przykład z mojego ulubionego programu: thetasteoflife.nl/recepten/recept/146607/grove-spruitenstamppot-beenham-met-honingglazuur/ Odpowiedz Link