13.05.10, 22:10
Hej, gotujecie po holendersku? Moze macie sprawdzone przepisy na stampoty,
hutspoty i takie tam. Jadlam kiedys, nawet niezle i mysle ze mojej malej
(roczek) by cos takiego smakowalo, ale nie wiem jak sie do stampota zabrac.
Obserwuj wątek
    • maxijo Re: Stampot 13.05.10, 22:50
      AH recepten - zajrzyj tam, sporo przepisow, od razu z lista zakupow
      itp. I do dziela, bo to zadna filozfia;)
      jadlam juz rozne stampoty, rzadko je gotuje, bo wolimy kuchnie
      nieholenderska:) Jednego stampotu dalej nie potrafie zjesc ze
      smakiem - borenkool, i zadne ogorki cebulki boczki nie zmienia dla
      mnie smaku trawy
      • meliloti Re: Stampot 14.05.10, 09:47
        Dzieki Maxijo, zajrze. Do jarmuzu (boerenkool) tez nie moge sie przekonac.
        • majadeblij Re: Stmyampot 14.05.10, 10:58
          my jemy duzo i rozne stampoty.
          najlepiej lubie andijvie
          przepisow duzo na necie - gotuje sie bardzo prosto.
          smacznego!
        • ika.alias Re: Stampot 14.05.10, 22:10
          U nas wszelakie stamppot-y sa ulubionymi potrawami calej rodzinki. I Tobias je dzieki temu warzywa. ;)

          Przepisow na stamppot-y jest chyba tyle samo, ile ludzi je gotujacych. Najlepiej jest wiec poeksperymentowac. :)
          • 8zumirodam Re: Stampot 15.05.10, 13:26
            Pyszny przykład z mojego ulubionego programu:
            thetasteoflife.nl/recepten/recept/146607/grove-spruitenstamppot-beenham-met-honingglazuur/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka