czechmon 15.09.06, 20:32 Mama guzy (duże) tarczyc)totalnie zaburzoną gospodarkę hormonalną, policystyczne jajniki. Właśnie się o tym wszystkim dowiedziałam. Jestem załamana. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monias4 Re: co robić ? 15.09.06, 21:17 witaj powiem szczerze że pojęcia nie mam bladego co ci dolega.. cóż moge powiedziec, ze przy zaburzonej gospodarce hormonalne zawsze są załamania, depresje, sama to przechodziłam tylko jedno ci zostaje...dobry lekarz i to nie jeden zawsze potwierdzaj diagnoze u innego.. trzymaj sie pozdrawiam i zycze zdrówka Odpowiedz Link