Dodaj do ulubionych

co robić ?

15.09.06, 20:32
Mama guzy (duże) tarczyc)totalnie zaburzoną gospodarkę hormonalną,
policystyczne jajniki. Właśnie się o tym wszystkim dowiedziałam. Jestem
załamana.
Obserwuj wątek
    • monias4 Re: co robić ? 15.09.06, 21:17
      witaj
      powiem szczerze że pojęcia nie mam bladego co ci dolega..
      cóż moge powiedziec, ze przy zaburzonej gospodarce hormonalne zawsze są
      załamania, depresje, sama to przechodziłam
      tylko jedno ci zostaje...dobry lekarz i to nie jeden zawsze potwierdzaj
      diagnoze u innego..
      trzymaj sie pozdrawiam i zycze zdrówka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka