Witam
Mam nadzieje, ze nie naruszam netykiety rozpoczynając wątek.
Przeglądając forum dowiedziałam się, że należy robić FT3, ale jak
przekonać o tym lekarza który skierowanie daje tylko na TSH i FT4?
Czy macie może linki do artykułów na ten temat (najlepiej po
francusku lub angielsku, bo nie mieszkam w Polsce)?
niestety laboratorium nie robi badań bez zlecenia lekarza.
z góry dziękuję