Dodaj do ulubionych

Proszę o karty

09.01.20, 18:25
Nie wiem czy się nie powtarzam bo już raz założyłam wątek, wyskoczył error i chyba nie poszło, ale pewności nie mam. Dziewczyny postacie mi karty pls. moja relacja z Panem I od świąt wali się w gruzy. Było fantastycznie, a teraz nie wiem czemu czuję że on się wycofuje. Niby wszystko ok, spotykamy się, ale z drobnych gestów i spontanicznego stosunku do mnie widzę że bardzo się ochlodzil, przestaje mu zależeć, entuzjazm bliski 0. Gubię się w domyslach. Proszę zobaczcie co się z nim dzieje, dlaczego tak jest. Jak to się potoczy na najbliższe 1-2 miesiące i jaka jest dla mnie rada. Moje karty szaleją, a ja już nic nie widzę bo ponoszą mnie emocje.
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Proszę o karty 09.01.20, 19:19
      Emocje jego 9 den./-
      Wydaliście sporo, o ile pamiętam na kasiorę nikt nie zwracał uwagi,ale ja miałam dużo negatywnie ustawionych kart w tym zakresie,nawet pisałam.
      Emocje Tabulki QMiecz/- - dziewczyna zamyka się w sobie, w swojej samotności, nie wie co takiego spowodowała. Nawet wróżyć trudno, bo rozsądek szwankuje, zwłaszcza po tylu porażkach.
      Na pytanie o pytanie do rady, wyszli Kochankowie/-. Z miłością nie ma rady.
      Tendencje ogólne przyszłościowe, czyli dobre chęci - owszem,są, i to bodajże z obu stron .Będziecie przeć na 6 Buław co oznacza chęć wygrania z kryzysem,tryumf nad negatywnymi skłonnościami- inercją, tendencją bezkasową.
      Ale nie ma złudzeń - ogólnie w przyszłości Rydwan zaiskrzył tylko kołami i dyszel się złamał.Szczęście trzeba będzie naprawić.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: Proszę o karty 10.01.20, 12:57
      Tab karty nie są złe 😊
      Chyba po prostu to górki i dołki i wiesz po każdej burzy słońce. Nie da się utrzymać super non stop stąd spadek nastroju u niego i Twoje gubię się w domysłach. Będzie dobrze 👍
      O i ta dzisiejsza pełnia w raku.... To też wywala emocje na wierzch. U mnie to kwadraty.
      Przeczekaj po prostu 😊

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • tabularasa22 Re: Proszę o karty 10.01.20, 14:09
      oj tak, wczoraj jak napisałam to dopiero się zorientowałam że pełnia smile Boszzz, jakiż to człowiek podatny, jak kosmiczny rezonator smile Same więc widzicie że moje przeczucia nie są wyssane z palca. Karty nie są złe faktycznie Roz. Może niepotrzebnie panikuję i po prostu nie jestem przyzwyczajona do spokojnej atmosfery. Zawsze dużo się działo w moich relacjach.
      Ta 9 Monet to jest dla mnie trudna karta. Zwłaszcza w uczuciach - to znaczy są czy ich nie ma ? Jak wy rozumiecie ta kartę ze swojego doświadczenia ? Ona często wypadała mi na mnie. Czyli sama sobie sterem żeglarzem i okrętem. Pan I też taki jest, mocno trzyma ster swojego życia, jest tez b. niezależny jak to Wodnik.
      Fakt u ja mam ostatnio kłopoty zawodowo-finansowe, ale pan I o nich nie wie. Jednak intensywne uczucia opadły. Nie lubię tych dołków, źle się czuję, mam zmienne nastroje, tym bardziej że bardzo długo było fajnie i się przyzwyczaiłam.
      Widać to w tej Q Mieczy - jestem nastawiona podejrzliwie, rzeczywiście zamykam się w sobie, teraz z kolei ja robię krok wstecz chociaż dużo mnie to kosztuje.
      Rada ... oh my , u mnie w podobnym klimacie długo wychodziło - 4 buław i na zmianę rycerze i królowie buław i kielichów. A teraz Kochankowie... no cóż, może niepotrzebnie się cofam i należy raczej się ujawnić i nie wstrzymywać tego na co rady nie ma wink W każdym razie dodaje mi to otuchy smile chciałabym żeby ta relacja przetrwała.
      6 Buław też fajnie , przydałby się wspólny sukces, przywrócenie równowagi, tej euforii między nami smile Oby se to w tę stronę potoczyło.
      Natomiast Rydwan - no cóż przyznaję jest tez opcja że pan I. wyjedzie. Trwają przetasowania kadrowe w pracy , i skoro wyszła ta karta to widać że jednak dojdzie do skutku. Wg ustaleń ma to być wyjazd okresowy , nawet nie tak daleko, ale wiecie jak to jest z czasową rozłąką... różnie.
      No nic, dziękuję raz jeszcze. Dodałyście mi otuchy dziewczyny , będę weryfikować smile

Aha, celem jeszcze weryfikacji starych spraw - Roz. pamiętam że optowałaś za panem A. smile Otóż wciąż mamy kontakt. Bardzo często rozmawiamy, nawet czasem zwierzamy się sobie z różnych intymnych spraw. Powiem Wam że jest mi bardzo bliski i cieszy mnie że nie zniknął z mojego życia. Mam jednak sentyment smile Pozdrawiam Was
    • camaretto Re: Proszę o karty 10.01.20, 15:15
      Tabulka, wpadłami ta dziewiątka mi do głowy jeszcze, to karta często kończąca różne dzieje.
      Też i normalka, suta pensyjka,wiesz..
      Ja ją wprost uwielbiam, kiedy się nawet u kotóff pojawia, bo świadczy - w + położeniu o harmonii wewnętrznej , braku konfiktów Ducha z Materią. jakimś punkcie, który powinna sygnalizować jako "osiągnięty poziom" , mam wrażenie,czasami,że ktoś gubi rytm w Polsce, już słyszałam wyrażenie "dobra praca bo stała" a on ma na 3 mies. umowę próbną jako "stróż nocny"
      ;D ;D
      Ochrzanić czy rozchrzanić da się wszystkich i wszystko.
      Dziewiątki w wersji + są jakieś takie"zwycięskie", podobnie za to w wersji - raczej majądosyć, znaczą wypalenie.
      Ta Mieczowa,którą tak nie rozumiemy, przyszło mi na dniach,w związku też ze zdarzeniami ostatnich dni -
      "Po co żałować róż, kiedy płoną lasy"
      Alebo - z praktyki - nietylko "ciemna noc ducha", czy "otwarte trzecie oko" ale - podtrzymywanie psychozy
      jak w przypadku Ewy Tylman, zresztą, autenthik.
      Dziewiątka za to w tym znaczeniu odwrócona - , poddanie się - płacze, depra,rwanie włosówz głowy,siedzący w wariatowie....takie tam.

Rydwan miałam na końcu języka, ale u mnie w kartach, znaczy że jaby nigdzie nie pojedzie, albo ma kłopoty z tym.No i dużo o tym myśli, być może.
      Praca to praca.

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • tabularasa22 Re: Proszę o karty 13.01.20, 14:14
        Zgadzam się , że jest coś ostatecznego w tej 9 , jeśli nie przekroczy się bramy , nie ma takiej woli, to się zostaje z tym co jest i to w niezłej kondycji. Tak naprawdę , jak teraz myślę , 9 oznacza granie solo, 10 w kolektywie ( jak pisała Roz). No nic, na razie obserwuję i jakoś próbuję się dostosować do sytuacji , bo może są to jakieś kłopoty o których nie wiem. Waham się między atakiem frontalnym czyli rozmową wprost a przeczekaniem.

A w ogóle to myślę ze sama jestem w roku osobistym nr 9. Myślę o tym dużo, bo bardzo mi się nadwątliła sytuacja zawodowo finansowa. Szukam nowej formuły dla siebie, może nawet zmiany zawodu, nie wiem. Wszystko się zmienia, a tu jeszcze w relacji zaczyna się psuć. Jak cały rok taki ma być to ja dziękuję, poproszę o przeskok do 1 big_grin
    • tabularasa22 Re: Proszę o karty 22.01.20, 19:10
      Sprawy się mają tak, że nagle rzeczywistość się sprzysięgła przeciw - chciałam porozmawiać w 4 oczy, a tu ciągle coś od 3 tygodni stało na przeszkodzie.. jak nigdy. Aż tu sprawę ruszył do przodu psikus sieci, skutkiem czego w wymianie wiadomości potwierdziły się moje przypuszczenia - Pan wycofał się w świat własnych przemyśleń co dalej , bo wyjazd w okazuje się niemal pewien. Jesteśmy umówieni na rozmowę finałową - będzie wóz albo przewóz ( Rydwan albo dyszel big_grin hahaha ) A ponieważ rok 9 to już to widzę wszystko jak się skończy ... no cóż, takie prawo świata ...
      • rrozsypana80 Re: Proszę o karty 23.01.20, 07:46
        Tab wiesz co coś Ci opowiem. Mnie 9tka wbiła w stan przemyśleń nad sobą i jakoś tak zdejmują się ze mnie wszystkie strachy itd. Skutek tego jest taki, że kompletnie odpuściłam sobie. Znaczy odpuściłam sobie takie gadki z kimkolwiek. Puszczam wszystko w ręce wszechświata i niech się dzieje i po prostu wierzę, że wszystko co do mnie przyjdzie będzie dla mnie jak najlepsze. A no i nauczyłam się być wdzięczna za to co jest. I tadam cuda się dzieją bo nagle się okazuje, że wszystko o co wcześniej walczyłam samo przychodzi.
        Jesli mogę Ci coś doradzić to nie bądź zbyt popędliwa w swoich oczekiwaniach. Po prostu odpuść i zobaczysz co otrzymasz.
        Pan też ma zapewne swoje demony z którymi się gdzieś tam mierzy i o których Ty pewnie nie masz pojęcia. Zrób mu przestrzeń. Niech sobie posiedzi w tej jaskini. Pewnie wyjdzie w końcu i powie co i jak.
        Ha no zgadza się ją cały czas kibicowałam Panu A i jak na złość wyszedł finalnie Pan I... No ale tam moje gadanie... Grunt,, żeby Tobie było fajnie.

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

• camaretto Re: Proszę o karty 26.01.20, 06:00
          Mądra rada, bo my te demonki właśnie uwielbiamy wprost musztrować,przypisywać sobie czy innym. Mamy zatem ich hodowlę,ale nie bardzo wiemy nawet skąd są,bo społeczność dawno już ich pochodzenia zapomniała. Zobaczysz pewno, że będzie jak przy Mistrzu i Małgosi oraz kocie - Behemocie.
          Pozdr
          Cam

--

www.oczary.wordpress.com
          • camaretto Re: Proszę o karty 26.01.20, 06:04
            A tak w ogóle, to ja postawiłam pewnej osobie,októrej żeście słyszały tu - pewnewarunki... Nagietek nomen omen "głosował" najwięcej, karty jasno były, ani za,aleprzeciw...miłości nie wolno tak oficjalnie traktować. Dzieci za to jeśli ...pomyślałam, powiedziałam, szybko utknęło w braży filmowej. Lubimy się, nawet bardzo, ale Orzeszkowa jak w m...ę trzasł.

--

www.oczary.wordpress.com
            • rrozsypana80 Re: Proszę o karty 26.01.20, 11:12
              Oooo Cam ja też stawiałam warunki i warunki i.... Nikt ich nie spełniał.
              Bo po co warunkować w sumie?

Tab jak się rozwija sytuacja?

--
              /T.Edison/

• tabularasa22 Re: Proszę o karty 27.01.20, 21:44
      Wiecie co, wszyscy jak jeden mąż , i Wy, i psiółki w realu mówią to samo - daj spokój i odpuść te gadki. Hmmm, no odpuściłam bo nie było jakoś klimatu , nagle zrobił się cud miód i orzeszki, i widzę że żadne nie chce tego spieprzyć. W sumie wiem że nic nie wiem, toczy się na razie samo. Mnie to jednak dręczy i męczy. Czas bujania bez ładu i składu minął. Wiem że nie odpuszczę tego drążenia, już to w sobie czuję.Tylko jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi, im później tym pewnie gwałtowniej. Na razie w planie wyjazd na weekend , hulanki i swawole. Jak się trochę rozerwę to może zejdzie mi to napięcie trochę. Dzięki babeczki smile
        • camaretto Re: Proszę o karty 28.01.20, 04:29
          I tak mi też w kartach wyszło Rydwan,odrodzenie,Cesarz dominuje, kasa wrócić...no musi . On po 4 -ach ...no lubi te rydwany, mierzenie się z realem codzienniści. Mi on fajnie wyszedł,nie żaden Diabeł jak u mnie igielne ucho, po prostu normalny men,który ma jakieś męskie sprawy..
          Baw się dobrze. Będzie chyba nie najgorzej.
          Gdzie jedziesz,jeśli zamierzasz pęknąć, jeśli wolno zapytać?

--

www.oczary.wordpress.com
          • tabularasa22 Re: Proszę o karty 28.01.20, 10:48
            Ano men jest super, facet z krwi i kości, Cesarz do niego pasuje. I rydwany lubi bardzo smile Jedziemy w Beskidy, trochę pochodzić ,zabawić się, będą też jego znajomi.
            Potwierdzony natomiast został jego wyjazd z mojego miasta za jakiś miesiąc, wraca do siebie, będzie teraz tam pracował. Zależy nam jakoś na sobie, smutno mi jednak , nie mogę sobie znaleźć miejsca. On po prostu nie czuje do mnie tyle ile ja do niego. Tak że imho relacja się skończy bo na odległość to wiadomo jak jest.
            • rrozsypana80 Re: Proszę o karty 28.01.20, 14:56
              😂 😂 😂 Jakbym siebie słyszała. Tak niedawno jeszcze... We wrześniu/październiku mówiłam dosłownie tymi samymi słowami. Toczka w toczkę.
              A wiesz co Ci powiem dziś Tab?
              Nie programuj się takimi myślami bo rzeczywistość może się okazać skrajnie inna. Baw się dobrze, ciesz się tym wyjazdem teraz i żadnych psujących dyskusji ok? Daj mu spokój bo jemu też nie jest lekko. Ciesz się tu i teraz a przyszłość jaka ma nadejść i tak nadejdzie. Bez względu na to czy będziesz się buntować, dyskutować i zamartwiać na śmierć. Nie psuj sobie tym tych dobrych chwil teraz. Jak nie wypali przynajmniej wspomnienia będą piękne po co to psuć przedwczesnymi domysłami.
              Jeśli Cię to choć trochę pocieszy to powiem Ci że u mnie odległość trwa w najlepsze a jednak jesteśmy bliżej i bliżej i bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Dosłownie.
              Rozłąka zdmuchuje mierne uczucia jak wiatr świeczkę a wzmaga duże jak wiatr ognisko.

--
              /T.Edison/

• tabularasa22 Re: Proszę o karty 29.01.20, 22:41
                Ale numer Roz 😆 baby to zawsze grupami chodzą 😁 Ja nic nie psuje, staram się chociaż po drugiej stronie słabo to widzę. No ale tu już nic nie poradzę. odechciało mi się też dyskusji. W ogóle sporo mi się odechciało. Czas jak piszesz zweryfikuje wszystko i to szybko na szczęście. Cieszę się że tak pozytywnie u Ciebie trwa. Trzymam kciuki
    • camaretto Re: Proszę o karty 30.01.20, 07:34
      Dziewuszki,nie ma lekko, ja też odpuściłam, bo karty Wieżowe wychodziły...? I coo?" Podniosłam się... lekko". Spotkałam go ...niedawno jeszcze nie rozmawiał ze mną, tylko zdawkowe i nagle sztywniackie "dzień dobry"... wiadomo, wspólne zainteresowania sportowe w nos, nie ma nagle"wczoraj", więc żadnych deklaracji, w końcu nie dowiedziałam się wiele..Tera nagle wszystko wróciło " na miejsce".
      Mężczyznom wierzyć nie należy,po prostu.Tak ot sobie. Jesteśmy inne, różne od siebie, ale ...jakże podobne.
      Przypomnę ci jedynie, że zaproponowałaś wyjście "trzecie", mianowicie, próbowałaś jeszcze z jednym i z drugim. Tamten jednak powiedzial,że "nie dojrzał".
      Może spróbuj inaczej? Daj mu jednak jakąższansę, żeby powiedział, co czuje?
      Macho ma pono ztym kłopoty, jak śmieje się kabaret K2...
      Opowiem ci w nagrodę zagadkę i story, ale jak zgadniesz, zaraz dam na wątkach nowych.

--

www.oczary.wordpress.com
      • tabularasa22 Re: Proszę o karty 30.01.20, 22:03
        Ach cam, tak jest, trzecie wyjście było miłe, ale nie na długo 🙂 dziwne że nie mam wyrzutów sumienia 🤔 wracać jednak do tego bym nie chciała. Wolę jeden na jeden. Już żem spokojniejsza. Poczekam trochę, każdy ma jakiś model emocjonalny, i gdy zaczynają się trudności dopiero to pokazuje. To pierwszy raz takie niepokoje stąd trudno mi rozczytać co w panu I. Siedzi i co oznaczają takie a nie inne reakcje. Niech powie w swoim czasie, albo i nie powie, gdy nadejdzie mój czas i tak za siebie będę musiała zdecydować 🙂 a Tobie winszuje powrotu adoratora. Po burzy spokój, sytuacja w dżungli wróciła do normy 🙂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka