Dodaj do ulubionych

zaginiona ślązaczka

24.09.20, 09:53
list poszukiwawczy

Może ktoś postawi karty? Ja ćwiczę na gitarze i klawiszach zaraz po wstaniu, zresztą z ptakami, i karty są ale gdzie indziej.
Zrehabilitowałam już trochę system nerwowy, widać dużą poprawę sprawności, zwłaszcza po palcówkach porannych.
Zresztą ,biorę mimo free zone w Wawie (zagroziliśmy że jak będzie tak dalej to ich wywieziemy jak w "Chłopach'" kaczki na taczkach, a czasy cegłówek to nie przymiarka do Kazika ani też strachy na lachy) uwagi na wirusy i zapalenie brzegów powiek (z początku był to gronkowiec z rzeki, jak myślę, ale po emisji lokalnej i "Śmietnigródka" ruszyło w końcu i zmienii w Wawie co powinni byli od dawna, czyli rury na naszej ulicy.).

Tak w razie czego, ten bomber to chyba było wszystko co nowoczesnego mieli do pokwazania trampkin' donnie i du -zda- matura... To zresztą, z bloga mego zdjęłam, tam się jedynie poważnie wkierunku do Europy o wojnie domowej wypisywałam i wesołe żarty rysowałam. Tu to ostatnie układy chciałam bosiępobili na białorusi w końcu,a ja mam odczyt psychiczny jasny, nie chodzi o Europęi demorację, tylo o puszczenie Ławrynience pani w bieli, wersja 20 5 tożaden cud, ale że ja nie wierząc i tak karty i ezo odczyt miałam poprawny?

Za szerzenie epidemiologicznego zagrożenia ówczesna prawniczka kanoniczna z KUL, pani profesor na uczelni Wyszyńskiego pracująca, a rzondy w Wawie oddająca Bogu i Misiewiczowi Hanna Gronkowiec powinna znaleźć się w areszcie śledczym. Również jej Order Podwiązki jest bardzo podejrzany, bo we Francji to wiadomo, zresztą znane mi wojny (ostatnia to nawet na balu w Ambasadzie Francuskiej) kończyły się różnie, często odgryzieniem palca, w Internecie wiele rzeczy mnie przerażało, ale po nagłośnieniu historii pani, która zdecydowała się pójść do pewno jedynego sklepu we wsi Kobylewo,żeby dokupić trochę jedzenia i leków, i reakcji Helsinek w końcu stwierdziłam, że do czegoś się ta prasa przydaje.

Linka daję zaraz, ale kart nie mając powróżę później,bo przecież odkryliśmy jeszcze fałszywe testy w powiązaniach materialnych i politycznych, zresztą,nikt tych testów szumowińskich robić nie chce, znęcająsię tylko nad ludźmi per policja.Tak notabene, zauważyłam,że od kiedy Szumek szumowiński zaczął nosić maseczkę to są dostępne tylko zdjęciaz tyłu, kark ma byczy, ciężki kościec, a broda i "wieczne ooo" musiało się skończyć, wiadomo, tudzież patriarchalny gest przypominający ben Ladena. W siną dale zatem wszelkie próby transkrypcji mowy ciała w/w pana poszły, tudzież odkrycia, kim jest naprawdępo buźce. Bablina ma miły" szczery" uśmiech typu "słoneczko",pewno dlatego wylądowała w rzondzie Kwaczuszek - disneyowskich bliźniaków...

Mickey mouse to Jackson i jego siostra, która opublikowała zdjęcia obciążająceojca, ale i jakichś ludzi - "tajemniczą Korporację?" ..Tak mi się przypomina wersja spiskowa,jak również - z artykułów wynikało, że w USA jużdawno istniał"gabinet cieni" , jeszcze w atach 80, a "wygadał się wtedy należący do niego 'dyrektor CIA',zdaje się,Bush jr.
Postawiłabym karty, tudzież,niestety, na wszystkie tematy nie da się w jednym, więc kto chce z forumów ze mną poszukać 17 - letniej dziewczyny,, która poszła do szkoły i zaginęla, to tu będziemy się może wpisywać,a na inne tematy założymy może inne forum, osobno spiskowe,osobno dziejowe polskie wolskie,Kwaczek ku władzi się kieruje,ale aż drżenie radości mnie przebiegło, bo Morawy kasuje w 5 minut, ostatnie minuty rajdu, goool!!!
No tak,od rana widać co czytam , nie konczący się Kwabaret z ostatnimi skeczami.

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..Nawet w SN i stosunkach Kwarantanny oraz Zsutanny
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 24.09.20, 10:25
   Karolina i Helsinki
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26333258,zlamala-kwarantanne-od-maja-jest-w-areszcie-helsinska-fundacja.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

   Jagoda z okolic Lublińca.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26333220,slaskie-zaginela-17-letnia-jagoda-misztela-wyszla-do-szkoly.html#do_w=46&do_v=58&do_a=286&s=BoxNewsLink

   21 września ok. 6.00. miała wsiąść do busa odjeżdżającego w stronę Milówki, jednak wysiadła na wcześniejszym przystanku w Rajczy i udała się na pociąg odjeżdżający o 6:55 w stronę Żywca.
   Karty swoje za chwilkę podam.
   Rozziebyła dobra, a Lla w łamaniu polityków - z miłością to było wszystko, o ioe pamiętam. Śmierćdla Dudy,po tym wydarzeniu na Pomorzu, już chyba nigdy nie ędzie prezydentem narodu polskiego, jego papiery są nieważne, jak również wiara w testy szumowiny.
   Mam nadzieję, że w obliczu zwolnień w strefie urzędniczej gwoli poprawy statystyk średniej do zmyślonej liczby 4000 euro nowej produkcji e - Kwa-Totka "Pensji marzeń Milki way" już niczyj. Obciążenie minęło mi też bo I Cing odpowiedziałna inne pytanie, naktóre nikt odpowiedzieć nie potrafił, nawet" rząd polski" mianowicie "zczego tu żyć i mieć pieniądze". Ja jeszcze niedawno wróżyłam Sabinie -online, kooleżanka 1 zmieniłapracę i inwestuje swoje miliony gdzie indziej, koleżanka 2 wzięła najniższe stanowisko w wersji stażowej,jak długo tam będzie,niewiadomo, jak Lukrusia ze Szkółki.
   Na pytanie wahadełka gdzie tu inwestować, bo mam 5 Den zimą - odpowiedź dzika- jedzenie, świadcząca o konieczności natychmiastowej reakcji bo wykupią (oczywiście jużtam byłam, nawet zamiast maseczki mam nowe szaliczki na okrągło, elastyczne, bawełniane -zamiast błamiku kupiłam i się okazalo,że cud następny. Ten "z góry" coś dba o mnie, jakby widział, że jak kaleka ze mnie teraz jest to trzeba,bo nerwy uszkodzone. ..)
   Brrr - zimno będzie chyba ,apo pokazówcewzgl, Karoliny to robi się ich perwersja coraz bardziej jasna.I klęska kwaczuszek i dudziarzy zimą...
  • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 24.09.20, 15:00
   Względem Jagody wyszła mi sprawiedliwość poz. 8/+, KBuł/-,drobne denary jak 2 /- i wysokie jak 7 den/- to zapewne miały być na pytania 'o co poszło i jak zaończy się sprawa," dziwne" materialnie kwestie. wyszło mi, ż dziewczyna chciała u jakiegoś wujka z rodziny poszła szukaćpomocy przy jakiejś sprawie sądowej o niezbyt wielkie pieniądze, długi obciążającej ją i rodzinę, i zamiast do szkoły, pojechała w drugą stronę.Sprawawyszła sprawiedliwie, dla nich na = , wujek był niby z tych "niezbyt", ale choćby pił np. to w sprawach rodzinnych,szczególnie w tej orientował się w ogóle.
   GBuł wskazuje, że będą jakieś sygnały względem w/.w panny,która chciała pomóc rodzinie,i być społecznie aktywna.
   Zaskoczyło mnie zatem, na oniec 7 den Nie odnajdąciała, mimo że ktoś ją w drodze napadł?A może rozeszła się plotka po wsiach,że mająwięcej "długów"czyli pieniedzy?
   Tam jest okrutnie mała ta miejscowość, cholera!!!Nawet nie wiem, gdzieto jest, chociaż , zdawało mi się, że Śląsk znam dobrze.Najlepiej, niestety, autobusy i pociągi.
   **********************************************************
   Kwaczystan - **fghanistan czyli w .. pierdlu zsss powodu masseczki - zaatakowano mniemianowicie,z prowokacyjnie zwiniętą maseczką,w sklepach,jeszcze w maju,no i przestałam chodzić do tych biznesów,chodzę jedynie do znajomków,którzy 'u siebie"siedzą" non stopi nizbyt się szumowinami przejmują, oni zresztą, też, jakwidzą,że ktoś chce, to kask se zakładają, ja też,wtedy się traktujemy jako"jedno stado", zresztą, wiemy na co kto jest chory i od wiekowjuż pomagamy w ten czy inny sposób. Ale nie per Szumek, tego nie lubimy w Wawie, chyba tylko mohery bajery są w stanie kryzysu,mimo, że nie lubią klikierni. Stąd też była natychmiastowa reakcja na nadużycia.Duchem jestem jednak z Pomarańczową Alternatywą z dawnych lat i choćbym miała skisnąć, to maseczki innej nie założę oprócz, z nagą panią w pisuarze.Mam też parę projektów burek.w końcu będzie okazja dla profesjonalistów - projektowanie to fajowa rzecz.Myślałam o tej poani w tej wlaśnie opcji Helsinek, i też, że ona nie powienna siedzieć za próbę zakupu sobie jedzenia. Nie jest też leczona, o ile oni piszą, tona nic, nawet depresję, którąwywołali jeszcze dodatkowo poprzez grzywny zbyt wysokie na wioskę całą, i zbrodnie w biały dzień.Nasza późniejsza walka chodnikowamiała też n celu uwolnienie się od wersji Kwaczystanu, jednak podświadomie, spieszyłam sięz zakupami,aż mi to podświadomie weszło " wnawyk". jak tu bowiem jeszcze z pozycji wioski ,zarobić, jeżeli w Wawie dziękujemy bogom/ Bogu/A.S, że ostrzegł przed szaleńcami wszystich miłych sąsiadów,a reszcie nie pozwolił zamknąć biznesu?
   Na szczęście, jeszcze jedna miła wiadomość z Wawy - mamy tężnię oprócz szczęśliwych bezmaseczkowych chwil, solanka jest super. Lolu, przybywaj!!!
     • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 30.09.20, 09:09
      Ten z LGBT? Jasne, dziadek już opracowywany duchowo, nie mogę się zwlec z fotela, bo kota chora była niby, ale odważnie wsadziła obie łapki w moje kłopoty, no i nie mam w październiku wyżycia i kasy duchowej,coś będzie chyba mniej jej przez te testy szum.offskie, co to zawsze się zgadzają jak bogaty to ma wirusa, ale czasam i biednemu przyłożą.
      Idę wróżyć, i miły wagom zrobię prezencik - życzenia, bo Tabula urodziny ma, mówiła właśnie i moja koompela te, team od rzucania nożami byliśmy, a teraz ciocia na tarczy leży... Brrr, intuicja to aż strach mieć czasami, u mnie wszystie żarty się sprawdzają a' propos Trampa.Rodziny -idento wypowiedzi i Bidena, że on psychiczny... i z dykty (tury)ta postać dudy we śnie.

      A ty powróz na Jagodę, która się zgubiła, proszę,bo sobie nie ufam samej, potrzeba jest chyba podyskutować.

      Widziałam na ABC niezłe wróżki, trafiają jak nikix na ogół, to mowi jedna " Trzaskowski wygra, ale prezydentem będzie Duda". I co?
      Albo odkryłam pokłady wzorcow mentalnych do wywalenia , na razie dotyczą pieniędzy i materii, ale jakie jeszcze babcie i moher ma wpojone i co?
      Bogowie mówią, że posłuszeństwo wobec kościółka...No ale ja mam innąwiarę
      Medytację mianowicie z kartami LeNormand robiłam.
      Wzorce związków w miarę są OK u mnie ale kasowe to z poprzednich wieków,trumniaste coś, jak KOD i PZPR.
      Oby budek nie zamknęli bo w nos.
      Wykidajły pracę sobie przypomniałam w medytacji. to zagadkę zrobię, będzie śmieszna historia zaraz, do kart idealna.
      Wszystkim Wagom zyczenia urodzinowe składam i frunę !!
      Cam!
  • tabularasa22 Re: zaginiona ślązaczka 01.10.20, 10:23
   A u mnie tak
   jej stan obecny , jak jej jest - 6 Monet
   dlaczego zaginęła - 5 Buław
   gdzie jest - 5 Kielichów
   Moim zdaniem została uprowadzona siłą. Trochę wychodzi że jest więziona, przetrzymywana, dużo myśli jak wyjść z opresji, jak tu kogoś nie rozdrażnić. Może zrobiła jakiś wybryk i żałuje że ma za swoje bo coś poszło nie tak. Ewentualnie została przedmiotem handlu - umowy jakiejś.
   Obecnie jest w dramatycznym położeniu, potężna trauma, znikąd pomocy.
   • tabularasa22 Re: zaginiona ślązaczka 01.10.20, 10:28
    Dołożyłam jeszcze :
    -czy dziewczyna się odnajdzie - Paź Mieczy
    - kto pomoże - 7 Mieczy
    Omg ... niedobrze. W sprawie będzie potężna dezinformacja, plotki, fałszywe pogłoski, ktoś bardzo będzie się starał zacierać ślady. Może będzie jakiś donos
    Już nie napisze co wyciągnęłam na pytanie czy żyje ... sad((
    • tabularasa22 Re: zaginiona ślązaczka 01.10.20, 10:34
     I jeszcze raz ... bo takie karty ...
     Kto jej "dopomógł" zniknąć - przetasowałam znowu i 6 monet się powtórzyło. Jak u Ciebie Cam też monety. To był imho chyba ktoś kogo znała, może zatarg, ktoś kto chciał "wyrównać rachunki" - z nią lub kimś z rodziny, może faktycznie jakieś długi rodzinne i wierzyciel wymyślił sobie że dziewczyna zapłaci.
     Pytanie dlaczego to zrobił - Rycerz Buław ....
     Może być tez tak że na autobus się spóźniła i złapała autostop .. bardzo pechowo .. za podwiezienie kierowca zażądał " zapłaty".
     Obym się myliła
     • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 01.10.20, 17:57
      Cóż, ja zaczęłam od Sprawiedliwości, alepóźni9ej zaniepokoił mniejednak ten Król buław/- nie mam do niego zaufania. Dlatego byłam też b. ciekawa, co wy powiecie,często dopiero po dyskusjach przychodzą jakieś wizje, a ja z tym rozwalonym przez Rokotkę komputerem i bolesnym stawem często się dekoncentruję.. No i kręgosłupem, który zaostrza nieco stan zapalny, więc po chwili zastanawiam się znów na nowo. Wszyscy natomiast w dzień październikowy więc nic dziwnego że klawiatura nie łapie, ty nic nie widzisz, kotek też ma katar, a ja latam jak głupia i znoszę bakterie,gdzie muszę buty sterylizować,bo po każdym wyjściu sterylizuję wszystko, a wstaję ze zwierzakami wcześnie,bo ... łóżku bardzej bolą gnaty i stan zapalny niż w pionie.
      Czyli ta blokada mentalna to .. 13?
      • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 01.10.20, 18:31
       wszyscy mają katar. Nie mylić z kwa- tarem.Nic dziwnego, że nie ma gdzie ludzi kłaść, a studenci nie winni sątemu, że w Polsce nie ma więcej szpitali, więc jak zrobiono niby Hiszpanom testy szum.off. skiego (w USA się ich nie zbyt lubi, podobnie jak Meksykanów, i Chińczyków,no i gorzej traktuje.Nierzadko czytałam ...tragiczne wieści i opowiadania,gdzie jasne było że kolorowi mają gorzej). wszyscy schrzaniają niby pod ochronę Kanady,ale mitologia stanów pd.,imigrantów z Chin i Meksyku jest jak nigdzie na świecie nieco rasistowska. to zatem niezupełnie nasz pomysł, a nas z kolei ...boją się studenci z chin, i mimo naszych uśmiechów i pozytywnej sygnalizacji zaciągają głęboko na twarz maseczki czy golfy, jakby nie chcieli być ... rozpoznani.
       Niestety, Szum. off. skiego też nie widziałam ani razu na zdjęciu z przodu bez brody. No i - bez maski. Czyżby nie chciał być ... rozpoznany w I- necie
       Ja zresztą wszystkie tenowości am od rodziny, bo u nas dominuje tężnia i jod w powietrzu w parkach publ. chyba tak ja i na Pomorzu. Pomyślałam więc że to mobbing, oni mają morze. I dobrych wiatrów im życzę, sama pójdę na tężnię solankową z jodem wychrzaniawszytkie wirusy, mimo, że długi rękaw trzeba będzie założyć, a jak będzie śnieg, to kichać będą Piserzy,wszyscy. Ja przez lata nosiłam T -shirt przy - 20 i -15,razem z psem i otami, i ...nic, nas nie zwzięło nawet na kichanie, ale teraz po tych miesiącach w domu i kaweie, i grzaniu się z kotkiem,to mimoże mamy kaloryferjest z dnia na dzień zimno. to rokłada naszą odporność najbardziej, a respiratoryto chyba dla gazu staruszkom po 80 chorym na raka.Jak zresztą mówili, rząd zakupił parę. Nic będą dla innych tłumaczyli ale teraz kicha zbyt wiele osób,żeby ominąć 500 zł. za testy i za ..publiczkę.
       szczepionka będzie na ...sraczkę, zwłaszcza u małych dzieci.Pozdrawiam, jakby ktoś miał jakiś niezablokowany odbiór Jagody, zapraszam, bo mnie coś przy niej ...blokuje mocno.
  • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 02.10.20, 12:35
   dziennikzachodni.pl/zaginiona-jagoda-z-ujsol-odnalazla-sie-w-katowicach-ma-17-lat-zaginionej-dziewczyny-szukala-rodzina-i-policja/ar/c1-15194174
   Jest, co prawda w Katowicach, ale żywa.
   Dzięki, będąz was ludzie, wszystkim wychodziło, że pojechała gdzieś indziej, z ogłoszeniem się zgadzało, ale niezupełnie tak wygląda dla 17 -18 lat rzeczywistść jak wcześniej lub później w życiu ;d
   Ja sobie przypomniałam swoje wojażeto parę tysięcy km. przemierzyłam trasy ;D i do innego kraju.
   Też byłam nieszczęśliwie zakochana, tym razem w basiście...
    • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 03.10.20, 08:47
     ;D Najgorzej wypadła biedna Tabulka, ale ona mając dzieci i brak partnera I. jest zwolniona od odpowiedzialności. Ja też się dopiero odchudzam, nie mówiąc o koniecznościach dokonania normalnych opłat, instrumenty mnie trzymają, bo AGD (mi chłopcy nadali, a nie diabli) i zdrowie zwróciły w części, ale warsztat artysty mam jeszcze rozwalony, podczas, gdy koledzy pozakładali zakłady np. foto artystycznego w swoich miejscowościach, abo malują gry, są jednym słowem aktywni mimo tych zwidów, inni mają zespół muzyki elektronicznej albo studio nagrań czy dyrekcję studia w Warszawie. Tylko niewielka część artystów powyjeżdżała na bandoski, reszta radzi sobie jednak w branży mimo katastrofalnej mimo wszystko dla branży koniunktury, ale np. aktorzy... jak muszą jeszcze maseczki zakladać, np. na śląsku-to im nie zazdroszczę . Wawa sobie wykrzyczała swoje prawa, i w sadzawce kąpie się jescze nie - wolno - niczego -elekwatus z krwią na Jana Pawła.reszta u cioci na imieninach mile spędza czas. Stąd i moje wątpliwości, bo wielu moich kolegów nie wróciło , nie wyłączając więc taśmy z Muńkiem staszczykiem i znajomych,moich oraz jego (mieliśmy jakichś wspólnych,nawet ze szkoły) przerabiam ..."Balladę o Kingu" czy"Och Ela", no i te różne sprawy staram się porządkować w głowie, razem z rachunkami. Dobrze mi teraz z tą ekonomią, chociaż za czasów '90 to martwiłam się głównie o stan o- jak mi sięwydawało malejącej wiedzy z przedmiotów ścisłych i diabłów bohemiarskich za skórą, ścigających mnie od czasów Mistrza i Małgorzaty. Bułhakow był również autorem paru satyr społecznych na głodujący ekosystem, podobniejak Gogol i Słowacki po trosze ..jasnowidzem - Jan Paweł był wizją Słowackiego , a "Pamiętnik wariata" Gogola '(nie mylić z "Googla") - celował prosto w to co zrobili z Księżycem potomkowie. nie mamy za to szans przeżycia w zderzeniu z inną planetą, mówiąinni naukowcy, Tarot zaproponował też to, co mówią (koledzy ;D) genetycy - że tak naprawdę to inżynieria genetyczna może być końcem cywilizacji ludzkiej, bo Kosmosu to ... nie obejdzie, planety są za daleko i zbyt niemiłe do zadomowienia się, a wizje czarnych dziur made Photoshop czy babies na Marsie niezby t intratnym ale kryzysowym odjazdem.
     Miałam ci ja niegdyś co 10 kawę gratis w kafei znajomej, ale teraz kryzys mnie dopadł i nie bywam już tak często... Muszę wrócić do biznesu artystycznego, ale najbliższy się robi biznas typu "wykoidajło", aczkolwiek kondycji Niemczykowi zazdroszczę, i jak odzyskam to kiedy posiedzę jeszcze przy tym zaostrzonym rygorze i się poodchudzam, bo mnie każdy nerw boli.I *( killer siedział w Wawie, na metro -poziomie byłego UOP)
      • camaretto Re: zaginiona ślązaczka 05.10.20, 17:56
       OK, we trust you...
       - za to może się wyczuwanie i złego nastroju przyda?

       wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26366704,wroclaw-policja-wydala-komunikat-ws-zaginionego-20-latka.html#s=amtp_pnHP_latest

       Co się stało z chłopakiem?
       4 miecz/- ,As buł/+, As miecz/+
       Jego stan przed spotkaniem z nową osobą 15 - Diabeł, 6 Kochankowie,0 -Głupiec wchrzaniają się Pentakle Rycerz na początku przypomina zdaje się o tym, że człek z Odry już nie żyje, że to ciało fiz.
       i Pentakli Król/+ też się wpaprał.
       Dopiero później 13 Death
       Zaczął z nową partnerką? Nie był coś do wyleczenia, ale karty sugerują cośnowe początki, struktury dość "bogate" i porządnickie, ale ja wiadomo na dnie można być w dowolnym momencie, próbuję wczuć się w wrocławianina,choć ciężko mi to idzie, może przez to,że niedawno blokowalam warszawski atak nożowy.Rzecz jasna,nikt u nas nie zwrócil uwagi na kubek krwi na schodach,ale oprócz amfy i strzałów przychodzą mi przy poprawnych strukturach i względnie dobrej kasie, jedynie jeszcze bóle brzucha (u nas była kiedyś cholera w Jeziorku Czerniakowskim) lub głowy (sama częstowałam kiedyś tabletką o12 w nocy)dopalacze w rodzaju efedronu lub dobry początek miłości z zakręceniem dookoła palców zła. Bo chyba nie pomylił kierunków świata?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka