Dodaj do ulubionych

Uczucia 2021

03.01.21, 17:26
Witam
Czy ktoś jest chętny postawić mi karty na to czy będę w stałym związku w tym rokusmile i założę rodzinę. Z góry Dziekujesmile
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Uczucia 2021 05.01.21, 04:51
     ...Się śmie(r)cią zakończyła wróżba, jakby powiedziała "dosyć tego", ale o co chodziło to jeszcze pociągnęło z Diabłem
     buławy wyszły,ale negatywy . Jakbyś miała jakiś negatywnie oddziałujący proces w twoich danych. Tak czy inaczej, jakichś ruchów ekstra to nie wskazuje, jakbyś miała jaieś kłopoty z siłą i energią życiową, nie mogła się przeprowadzić, ani poruszać, została - może i w tej śmierci " uwieszona też przez kogoś czy coś - bo to może być w takim razie obosieczna broń i Diabeł stoi za tym, śmiejąc się do nas kryzysowo ;D
     Mogłaś moją być...
     kryzysową narzeczoną...

     U mnie to sektą tak przybiło że hej, a u ciebie może być to proces np. jakiejś spodziewanej przeprowadzki, której np. nie będzie, bo zatańczą inne energie...Mogę się zająć,ale później, kasami się zdematerializowała, a później w sekundę znalazła, coś mnie straszy, po tym wszystkim... zresztą - myślę że dasz znać, to będzie o czym gadać.
     • katarzyna-smalec Re: Uczucia 2021 05.01.21, 13:30
      Dziękuję smile czyli jednak 3 karty wyszly:3 bulaw, rycerz bulaw i śmierć tak? Bo trucno mi wyczytać z tak dużego opisusmile 3 bulaw to karta przygotowywania do czegoś raczej postrzegana jako dfobra karta z tego co cxytalazm. To samo jeśli chodzi o rycerza bulaw też dobre wydarzenia niesie lub może być traktowana jako osoba. Tylko karta śmierci jest nie być dobra, ale przecież może być transformacja. Niedawno zakończyłam związek, więc może to jego reaktywacja i stąd karta śmierci? Pozdr
      • camaretto Re: Uczucia 2021 05.01.21, 14:06
       Nie wydaje mi się,śmierć jest kartą przemijania, nie ma mowy wyraźnej " co robi" . Tyczy się tego czy tamtego - ja zakończyłam ze śmiercią w kartach -doładnie o oznaczonym czasie latami trwającą b. przyjaźń z przyjacielem, który był mi bliski, ale "wygodnie" się to zaczęło... wiadomo. w ciągu sekund paru pokłóciliśmy się jednak i gadamy jedynie na pogrzebach ;D...co za blisko, to niezdrowo.

       U ciebie - nie tyczyło sie tego czy tamtego -jakby "zawieszone " to zostało, a Buławy to biekoniecznie dobrearty, chociaż można wiele zmienić. Zwłąszcza jeśli są...tak jak ja kładę - odwrócone,nie znaczą wtedy tego samego. Ale wrzuć to sobie na rozkład, jeśli się dobrze znasz i masz inny sposób stawiania - może być b. fajny rozkład koleżanki "nagietek" - "tego nie będzie - tak będzie", i wtedy idziesz znaczenieami.
       Pozdrawiam
       Cam
        • camaretto Re: Uczucia 2021 06.01.21, 13:03
         Jest ...tego 100% więcej, i są różnie traktowane,mają też ze 150 symbolicznych opcji,nie przejmj się ... nie zawsze gorszych.
         Diabeł np. to ...albo rozszalałe zło, albo .. jego koniec, końcówka,wyjście z kryzysu. Dlatego jest ważne ,jaki to diabeł, zwłaszcza jeśli chodzi o związki,to może być np.sygnał do ... odwrotu.
         Ja coś choruję, Kasiu, więc chętnie bym ci powróżyła,ale miałam znów stan krwotoczny, cokolwiek by to nie miało oznaczać - nie czuję sięnajlepiej,a rodzina moja dzwoni jakby jej aktualnie brakowało niani cyfrowej. Niestety, nie ta która ma niby kasę. w ogóle wszystko mam pomieszane, trzyma mnie tylko kolonijny żart -

         Jasio wysyła list do domu: "Przyślicie Rodzice Kochane pieniążki"

         Bardzo dobre jeśli nie odwracasz jest to napisałam u góry, jest konkretnie i na temat.
         Masz ty karty bo możę ktoś ma więcej werwy i ci zrobi demonstracyjnie na związki międzyludzkie, albo miłosne wróżbę pełną?
         • camaretto Re: Uczucia 2021 06.01.21, 15:36
          No i jeszcze jedno dziwne wyszło u ciebie, jaby KMieczy odwrocony końcem ostrego miecza, tym tyrańskim, no i odwrócony diabeł.
          Nie lubię takich kart, bo mnie przypominają one moje przygody z sektami...
          wygląda jakby może i poprzedni związek, ale był on obfitujący w przemoc? Albo nie wiedzialaś ic tylko czułaś okropną presję na "out" i związek rozpadłsię w jednej chwili,czasami tak jest z wymuszaczem czy "wampirem" ale ktoś czy coś nas obroniło...
          Nie wiem co o tym myśleć, możę jasięnie nadaję do bardziej pozytywnych wróżb,jest na forach mnóstwo celujących wróżbitów
          ;D
          ...w czarne, ew. w Czarnka
           • camaretto Re: Uczucia 2021 07.01.21, 13:33
            U mnie z "sekciarzami' też było dobrze i cacy,baa, wręcz wzorowo,bo oni sektęmieć chcieli a ja... no,nie bardzo.
            Również moi znaomkowie z "Antrovisu' się nie kłócili , nawet z guru Mielnikiem.Ale wielu nie kłócących się, to tw. osoby z'pasa' okalającego, które są niby źle nastawione do niemoralnych propozycji, ale nic nie robią przeciwko.
            Może stąd pochodzi moje nastawienie, bo ja wiem co mam w symbolice za struktury' dziwne", i one "pasują". Ale niewątpliwie, ja fizycznie dawałam - i daję sobie z panami radę, a ktoś inny miły ale słabszy też sekty odpuścił - zamieszkał gdzieś indziej, znalazł pracę,niewiele osob zostało za to z...ranami,niewidocznymi wprawdzie, na duszy,no ale im się wydawało inaczej.
            Teraz raptem starsi ludzie - nie chcą już babraćrąk,odpuścili temat, swojejednak przeżyli,a my z deweloperką z Tomaszowa Maz. wszystko żeśmy - ja chciałyśmy - "Księgę oszustwa narodu polskiego"opisały, ona oszukana,ja niby za cwana, żeby żyć, co mi się czasami dziwnie klaruje.

            Nie obrazisz się na jeszcze jedną historykę, śmieszną anegdotkę ?
            Wiadomo że u nas w Polsce nie da się bez znajomkówpo prostu żyć, jak to też Magda napisała.Poszlam więc kiedyś po "rozum do głowy".

            Patrzy, patrzy w to moje CV...Nooo, mówi- gdyby pani miała ten dyplom europeistyki, to by było świetnie, wykształcenie, to przyjąłbym panią na dyrektora... Taaa...ale że pani dyplomu ukończenia nie ma...to na pomocnika biurowego ma pani ZA DUŻO wykształcenia!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka