Dodaj do ulubionych

Uczucia/relacje

13.11.18, 14:47
Droga Oyalo, zwracam się z prośbą do kart o radę dotyczącą uczuć.
Pokrótce - od blisko roku jestem sama (nie mieszkamy z mężem, jeszcze brak formalności, ale rozwód to tylko kwestia czasu.)
Samotność w końcu dała o sobie znać i próbuję jakoś ułożyć sobie życie, nie upieram się, że musi to być ktoś na resztę życia (chociaż tak by było super), ale stabilny związek na dłużej.
I tu jest problem, bo albo ktoś fajny, ale nie ma „chemii”, albo trafił się jeden pociągający, ale delikatnie mówiąc dupek.
Czy w ciągu najbliższego roku (czyli 12 miesięcy) jest szansa na poznanie kogoś na dłużej?
Co powinnam zmienić, żeby zacząć przyciągać mężczyznę z którym połączy mnie więź intelektualna i fizyczna (może podświadomie się czegoś boję i to widać, albo szukam w niewłaściwym miejscu – internet).
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do essieenn - Uczucia/relacje 14.11.18, 15:11
      Do końca 2019 r. - Rydwan + Rycerz kielichów + As buław - karty pokazały flirt, nowa miłość może się zjawić nagle w nieoczekiwanym momencie, widać tu zdobywanie, może oznaczać płomienny romans, zabieganie o partnera/partnerkę , czyli albo ty będziesz w sytuacji, aby "zdobyć" kogo, albo zjawi się więcej niż jeden kandydat. As buław, sugeruje wprawdzie dobry początek, nowy afekt, zaczątek czegoś, ale ... jak to buławy sad czasem to słomiany zapał, szybka iskra i szybkie wypalenie. Jeśli faktycznie poznasz pana (na którym ci zależy), potrzeba będzie umiejętności, aby to utrzymać. smile
      Co zmienić?: Paź mieczy + 7 buław + 7 monet - trudna sprawa sad, karty pokazują, że nie jesteś całkowicie otwarta na nowe wyzwania. Możesz być pod "cichym" wpływem poprzedniego związku, i nie zdajesz sobie nawet sprawy, że to się uzewnętrznia i inni to czują/widzą. Albo sama informujesz ew. partnerów o swojej sytuacji, co tworzy od razu jakąś barierę. Lepiej trzymać takie sprawy (rozwód etc.) na boku. 7 monet wskazuje, że potrzeba więcej wytrwałości/cierpliwość, aby dokonać zmiany i pozbyć się 7 buław (opór) i uwolnić wewnętrzne feromony. I tak jak przypuszczałaś "boisz się" to wskazują karty.
      Gdzie szukać?: Wieża - to budynki, pomieszczenia, miejsca wysokościowe, ale bym dodała, że raczej natkniesz się (przypadkiem) w jakiś ekstremalnych warunkach, albo niezbyt bezpiecznych miejscach. A tak po prostu to rozglądaj się wszędzie, nawet (ale nie tylko) w internecie.
      • essieenn Re: do essieenn - Uczucia/relacje 14.11.18, 17:00
        Bardzo dziękuję smile
        Trochę mnie zaskoczyło to miejsce, raczej bywam ostrożna, nie widzę siebie w miejscu ekstremalnym czy niebezpiecznym bo bywam ostrożna wink jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie - oczywiście dam znać jak to się potoczy.

Z tą otwartością to prawda, mam z tym nadal problem (tak to jest jak się spędza blisko pół życia z jedną osobą), trochę się czasy zmieniły i czuję się jak dinozaur. Znajomi mi radzą żebym właśnie w końcu użyła życia a nie pakowała się w kolejny związek i pewnie mają dużo racji.
        Nic tak nie pomoże w przełamywaniu barier jak zainteresowanie i komplementy od mężczyzn big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka