29.11.06, 14:29
czy sa jacys polacy mieszkajacy w oradeii lub w poblizu?jesli tak odezwijcie
sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • transilvania Re: oradea 02.12.06, 17:38
      ja mieszkam w Satu Mare, w Oradzie bywam kilka razy w roku, bo mam tam rodzine.
    • krakers1111 Re: oradea 08.12.06, 17:52
      ja mam biuro w Oradeii, odezwij sie tez kogos szukam. panos@wp.pl gg1265406

      Pozdrawiam
      Marcin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka