justynaromania 29.11.06, 14:29 czy sa jacys polacy mieszkajacy w oradeii lub w poblizu?jesli tak odezwijcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
transilvania Re: oradea 02.12.06, 17:38 ja mieszkam w Satu Mare, w Oradzie bywam kilka razy w roku, bo mam tam rodzine. Odpowiedz Link Zgłoś
krakers1111 Re: oradea 08.12.06, 17:52 ja mam biuro w Oradeii, odezwij sie tez kogos szukam. panos@wp.pl gg1265406 Pozdrawiam Marcin Odpowiedz Link Zgłoś