Gość: mer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 17:43 Rozpoczynam dg "KOmis". Czy ktoś wie, jakie są formalności przy rozliczaniu się z urzędem finansowym. Proszę o informacje. Dziękuję za pomoc scczególnie od p. Vokulskiego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vokulski Re: komis 07.12.05, 18:36 Gość portalu: mer napisał(a): > Rozpoczynam dg "KOmis". Czy ktoś wie, jakie są formalności przy rozliczaniu > się z urzędem finansowym. Proszę o informacje. Dziękuję za pomoc scczególnie > od p. Vokulskiego Szczerze to nie znam się na formach sam miałem masę problemów z urzędem skarbowym wynikającą z tego że samodzielnie się rozliczałem , a ja potrafię sprzedawać a nie siedzieć w papierkach i skladałem poprawki do poprawek , teraz z biegiem czasu wychodzę z założenia że lepiej jednak dać te parę zlotych dla księgowej i skupić się na prowadzeniu firmy a nie na rozliczeniach bo to zjada kupę czasu i nerwów , i uwierz nie warto Czas który zaoszczedzisz na papierkach możesz poświęcić na inne rzeczy To tyle , z ciekawości co będziesz "komisował " Odpowiedz Link Zgłoś