IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 17:43
Rozpoczynam dg "KOmis". Czy ktoś wie, jakie są formalności przy rozliczaniu
się z urzędem finansowym. Proszę o informacje. Dziękuję za pomoc scczególnie
od p. Vokulskiego
Obserwuj wątek
    • vokulski Re: komis 07.12.05, 18:36
      Gość portalu: mer napisał(a):

      > Rozpoczynam dg "KOmis". Czy ktoś wie, jakie są formalności przy rozliczaniu
      > się z urzędem finansowym. Proszę o informacje. Dziękuję za pomoc scczególnie
      > od p. Vokulskiego

      Szczerze to nie znam się na formach sam miałem masę problemów z urzędem
      skarbowym wynikającą z tego że samodzielnie się rozliczałem , a ja potrafię
      sprzedawać a nie siedzieć w papierkach i skladałem poprawki do poprawek , teraz
      z biegiem czasu wychodzę z założenia że lepiej jednak dać te parę zlotych dla
      księgowej i skupić się na prowadzeniu firmy a nie na rozliczeniach bo to zjada
      kupę czasu i nerwów , i uwierz nie warto
      Czas który zaoszczedzisz na papierkach możesz poświęcić na inne rzeczy

      To tyle , z ciekawości co będziesz "komisował "

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka