Dodaj do ulubionych

Gminne becikowe

26.01.07, 11:42
Witam.
Rada Miejska w Łodzi w lipcu 2006 roku uchwaliła jednorazową zapomogę dla
wszystkich kobiet, które urodzą dziecko po 01.01.2007 w wysokości 1000zł na
dziecko. Dwa dni temu Rada Miejska uchyliła tą uchwałę w wyniku czego
zapomogę otrzymają tylko matki posiadające 3 i kolejne dziecko a vacatio
legis w tym przypadku wyniesie około miesiąca. Chciałbym się dowiedzieć czy
możliwe jest zaskarżenie zmian i domaganie się zapomogi w przypadku kobiety,
która urodzi pierwsze dziecko (jeśli wszystko pójdzie dobrze, odpukać)w lipcu
2007 roku a więc, która mogła zostać "zachęcona" do poczęcia w/w ustawą?
Pozdrawiam i z góry dziękuję
Andrzej
Obserwuj wątek
    • 123atomek Re: Gminne becikowe 28.01.07, 10:24
      Podbijam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka