enter32 15.03.13, 13:24 Okazuje się, że referendyści nie chcą odwołać naszych "pracowitych" radnych, a tylko prezydenta. Ktoś może wie dlaczego?? Dziwne to wszystko... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciotka9 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 13:30 jak by cię to interesowało,to byś już to dawno wyczytał na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
aptykorz Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 13:59 spytaj się tej kandydatki do odwołania , dużo ci powie a jeszcze więcej wypłacze ...... a tak przy okazji mógłbyś to nagrać ? ? Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 23:10 Aptykorz - piłeś coś?? Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 14:00 Szukałem i nie znalazłem. Podaj króciutko jeszcze raz, proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
pipi43 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 14:24 enter32 napisała: Szukałem i nie znalazłem. Podaj króciutko jeszcze raz, proszę. Słabo szukasz. Są tu takie orły, co i sprzed roku wątek znajdą;) I skromnie się dziwią: kto to wykopał, ojejku... Odpowiedz Link Zgłoś
aptykorz Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 14:14 jak jesteś tak ciężko kumaty to lepiej nie pytaj , idź do piaskownicy się pobawić :):)) Odpowiedz Link Zgłoś
meg114 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 22:54 Enter, odpowiedź jest oczywista: bo są ładniejsi. a tak poważnie: jaki masz cel pytając o to? Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 23:13 Jak to - jaki cel? Pytam, bo chcę wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
ciotka9 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 15.03.13, 23:46 szukaj to znajdziesz i będziesz wiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
amarian2 Odpowiedź 16.03.13, 08:19 Tak długo Józef wbijał nam wszystkim jedno zdanie, że w nie uwierzyliśmy. Trudno Józefa podejrzewać o niepopieranie p. prezydent, Przypominam: „Jeden rządzi jeden odpowiada” Ponieważ zarzuty kierowane przez mieszkańców dotycząca głównie sposobu rządzenia i spraw dotyczących władzy wykonawczej więc zgodnie z stwierdzeniem Józefa … jeden odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
fifik_rsl Re: Odpowiedź 16.03.13, 20:36 amarian2 napisał: "Przypominam: „Jeden rządzi jeden odpowiada” Ponieważ zarzuty kierowane przez mieszkańców dotycząca głównie sposobu rządzenia i spraw dotyczących władzy wykonawczej więc zgodnie z stwierdzeniem Józefa … jeden odpowiada." Przyczynę tej decyzji nie szukałbym w poglądach Pana Osmendy, a prędzej w staropolskim powiedzeniu :Wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem: Odpowiedz Link Zgłoś
skalar2011 Re: Odpowiedź 16.03.13, 21:28 A zefel już ino teraz milczy............i myśli że mu to pomoże, boroczek Odpowiedz Link Zgłoś
22burza Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 16.03.13, 21:45 enter zadałeś pytanie "czemu referendum nie odwoła również radnych" ,bo nie chcą zabierać chleba pracownikom Sfery,którzy 2 x w m-cu (1 x na żywo,1 x powtórka) mają taką oglądalność jak rzadko która TV,a mieszkańcy mają rozrywkę,bo nasi niektórzy radni są prawie tak dobrzy,jak swego czasu Laskowik,z jednym zastrzeżeniem,radny Rodzoch jet żałosny. Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 17.03.13, 18:53 Tylko taką masz odpowiedź? Widać pytanie za trudne. Odpowiedz Link Zgłoś
22burza Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 17.03.13, 19:26 jesteś nudny ,powtarzasz to pytanie ja mandrę,ile można wam (tobie i erudyce) odpowiadać,to jest jeden z powodów dlaczego nie odwołują radnych,nie będą zasilać szeregów bezrobotnych.Jak ci radni nie podobają się wam,to w następnych wyborach nie będziecie na nich głosować i basta Odpowiedz Link Zgłoś
pipi43 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 17.03.13, 19:34 22burza napisała: jesteś nudny ,powtarzasz to pytanie ja mandrę, A ta mandra, to co to takiego??? Odpowiedz Link Zgłoś
22burza Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 17.03.13, 19:39 przepraszam,powinno być mantra Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 18.03.13, 22:51 Coś się "migacie" z tą odpowiedzią. Odpowiedz Link Zgłoś
zzabciaa87 Re: Czemu referendum nie odwoła również Radnych?? 19.03.13, 08:20 Enter bo to pytanie jest już nudne. W większości wątków padało - ile można na to samo pytanie odpowiadać i tak ich podziwiam, że tyle razy to robili. Odpowiedz Link Zgłoś
mrnatohk Enter 19.03.13, 08:46 Enter może nie wypominaj innym tego co sam nie robisz, bo to jest delikatnie rzecz ujmując głupie... Jeżeli sam nie chcesz odpowiedzieć na pytania postawione Tobie to może zmień nick i od początku zaczynaj ;) Odpowiedz Link Zgłoś
enter32 Re: Enter 19.03.13, 10:05 Buhaha, zrobicie wszystko,byle nie podać zrozumiałej dla mieszkańców przyczyny, czemu nie chcecie odwołać Radnych. Przecież oni tez są współodpowiedzialni. Odpowiedz Link Zgłoś
ciotka9 Re: Enter 19.03.13, 10:59 jeden rządzi i jeden odpowiada taką zasadę głosił v-e przewodniczący i dlaczego miała obowiązywąć w odniesieniu do poprzedniego prezydenta ? radni się sami kolejno wyeliminują,bo każdy z nich ma coś na sumieniu Odpowiedz Link Zgłoś
mrnatohk Re: Enter 19.03.13, 11:02 Mniemam że twoja odpowiedź nawiązuje do pytania o które proszę już od jakiegoś czasu więc mam rozumieć to Radni są też winni wszystkich opóźnień z Aquadromem? Proszę napisz to jaśniej bo chyba niewiele osób rozumie co kryje się pod pojęciem "przecież oni też są współodpowiedzialni"... (aczkolwiek pozwolę sobie zacytować zwolennika p.Dziedzic: jeden rządzi, jeden odpowiada) Ps. Skoro tak przeszkadza Ci błąd (w Twoim mniemaniu) że nie ma referendum w sprawie odwołania Rady Miasta to może napraw go... Masz chyba ukończone 18 lat i posiadasz pełnie praw wyborczych - nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam zbierał podpisy w tej sprawie! Odpowiedz Link Zgłoś