bytom333
22.07.14, 12:23
Szanowny Panie kandydacie na stanowisko prezydenta miasta mego.
Czy w przydatku, bardzo prawdopodobnym, dostania się Pana do drugiej rudny.
To zrezygnuje Pan z dalszego ubiegania się o urząd na rzecz Aleksandry Skowronek lub Grażyny Dziedzic?