amarian2
08.08.14, 00:09
www.rudaslaska.bip.info.pl/dokument.php?iddok=41680&idmp=1866&r=o
Co ciekawsze mamy na początku czyli wsparcie Aqua przez PWik, Dla mnie bomba, przekaże dywidendę, może wesprą inne podmioty a na koniec szkoły z kasy RR, A może jakieś ze 2 mln zł się zgubi i pomówimy inna urzędniczkę?
Reszta też niczego czyli co robi Morek w spółce, na koniec ciekawe niezapłacone faktury na dzień 31.12.2013, Tak po tej konisji ile Miasto jest dłużne bankom? Bo wiewiórki mówią, że dużo, dużo więcej niż w 2010, a to byłaby sensacja ;))))