12.10.06, 00:33
Kurcze jestem fanatykiem karaoke. Kiedyś regularnie obywały się w tak
znienawidzonym przez Was Chorusie. Teraz czasmi odbywa się w trzy,cztery na
frynie ale jest takie średnie. Ostatnio byłem jednak w Rino na rudzie. No
kurcze byłem nieźle zaskoczony! Profesjonalnie ( jak na tamtejsze warunki)
kobietki z "Jantara" pokazaly jak nalezy spiewać. gorąco zachęcam. czekam na
wieści o kolejnych imprezach karaoke. Może któryś z PUBów zdecyduje się na
stałe wprowadzenie tego punktu w swój program zabaw? A może w Rudzie powstanie
taki profesjonalny PUB KARAOKE? Marzenia...
Obserwuj wątek
    • w36 Re: Karaoke 12.10.06, 00:59
      michal0982 napisał:

      > w tak
      > znienawidzonym przez Was Chorusie.

      A skąd ten dziwny wniosek? Były owszem kontrowersje dotyczące strony powiedzmy,
      biznesowej tego przedsięwzięcia i jakiś związków z władzą. Właściciele mieli
      zdolności w organizacji, znajomości z kapelami no ale się rozłożyli na laniu
      piwa i lokal był mało klimatyczny, niestety. No i upadł, to fakt, ale nie
      przecież ze względu na treść artystyczną, przecież. W tym zakresie nie można nic
      większego zarzucić. No chyba że komuś bieżący gatunek muzyki nie spasował, ale i
      tak była w tym duża rozpiętość (oprócz chyba totalnego badziewia, które
      powszechnie panuje gdziekolwiek).
      Mnie tam karaoke nie podchodzi i nie korzystałem z tego w Chorusie ale jak widzę
      też były osoby bardzo zadowolone jak Ty. Może temat wróci?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka