michal0982
12.10.06, 00:33
Kurcze jestem fanatykiem karaoke. Kiedyś regularnie obywały się w tak
znienawidzonym przez Was Chorusie. Teraz czasmi odbywa się w trzy,cztery na
frynie ale jest takie średnie. Ostatnio byłem jednak w Rino na rudzie. No
kurcze byłem nieźle zaskoczony! Profesjonalnie ( jak na tamtejsze warunki)
kobietki z "Jantara" pokazaly jak nalezy spiewać. gorąco zachęcam. czekam na
wieści o kolejnych imprezach karaoke. Może któryś z PUBów zdecyduje się na
stałe wprowadzenie tego punktu w swój program zabaw? A może w Rudzie powstanie
taki profesjonalny PUB KARAOKE? Marzenia...