stefan_st 15.02.07, 08:01 Wybieram się do Warszawy..... Czy muszę ze sobą zabrać paszport ;) Stefan_St. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rudy107 Re: wyjazd 15.02.07, 14:28 Gratulacje! Nie dość, że wyprawa do Warszawy, to jeszcze ma paszport! Odpowiedz Link Zgłoś
w36 Re: wyjazd 15.02.07, 22:33 stefan_st napisał: > Wybieram się do Warszawy..... Czy muszę ze sobą zabrać paszport ;) Eeeee... A co jest grane? Czyżby Leon nas wreszcie oderwał od reszty? No, no... Ledwo parę dni mnie nie było na miejscu i już trudno mi się połapać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
svenja1 Re: wyjazd 16.02.07, 22:46 Miałam nie być złośliwa, ale może trochę sprawnie działającego mózgu by się przydało zamiast paszportu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
von-cymbergaj Re: wyjazd-odlot-przejazd? 17.02.07, 11:47 Ale mimo wszystko Svenju w stosunku do Stefana jesteś złośliwa! Przecież jemu w tym zapytaniu chodziło raczej o odpowiedź czy ma zabrać paszport czy nie? Ja odpowiadam,ze nie musi go zabierać ze sobą. Ale jak się wybiera do Warszawy na lotnisko po to by odlecieć? No to już musi mieć go przy sobie! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_st Re: wyjazd 19.02.07, 07:35 w36 napisał: > stefan_st napisał: > > > Wybieram się do Warszawy..... Czy muszę ze sobą zabrać paszport ;) > > Eeeee... A co jest grane? Czyżby Leon nas wreszcie oderwał od reszty? > No, no... Ledwo parę dni mnie nie było na miejscu i już trudno mi się połapać ; > ) Witam, Leon, mój drogi w36, jest całkiem niewinny... przynajmniej jak na razie;) Pytanie o paszport zadałem bo warto zasięgnąć wiedzy i doświadczenia innych. Co to byłby za wstyd gdyby mnie np. już w Sosnowcu zatrzymali i wracać kazali;) Ale cóż, wróciłem i stwierdzam, że bynajmniej paszportu nie trzeba. Ale trzeba mieć dość silnej woli i smozaparcia aby we stolicy prawie tydzień wytrzymać;) Stefan_St. Odpowiedz Link Zgłoś
lswaczyna Re: wyjazd 19.02.07, 09:04 "..blogu niema, dalej peregrynuję po Śląsku (Zagłębie już opuściłem...). Zawiadamiam tylko ze zdumieniem, że ku naszemu zdumieniu pokazały nas telewizory, a jednocześnie oczyszczono kol.Stansława Żółtka, b. V-prezydenta st. I królewskiego m.Krakowa, ze wszelkich podejrzeń, które rzuciło nań Radio RMF (niedługo wyjdzie na jaw, kto je prowadził...) Kol.Stanisław Michalkiewicz często cytuje ks.Bronisława Bozowskiego: „Nie ma przypadków; są tylko znaki!” Nadchodzi odwilż – czy burza?" To z blogu polityka z WARSZAWY - a myślałem, że w Warszawie poza mieszkającymi tam Ślązakami nikt tego nie rozróżnia. Odpowiedz Link Zgłoś