Dodaj do ulubionych

Tusk DonalD

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 09:21
Do wyboru mamy kaczora Donalda lub kaczora Kaczyńskiego. Mam pytanie czy tak
jak ja boicie się że wygra Kaczyński i nasz kraj wpadnie w progres w
stosunkach międzynarodowych?
Dla niezdecydowanych proponuję Donalda Tuska.
Obserwuj wątek
    • Gość: zdziwiony Re: Tusk DonalD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 11:26
      Najfajniej by bylo jakby premierem zostal Kaczyński a prezydentem Tusk,wtedy na
      pytanie "kto wami rządzi?"odpowiadałoby się "Kaczor-Donald"
    • n_l Re: Tusk DonalD 28.09.05, 11:42
      > Dla niezdecydowanych proponuję Donalda Tuska.
      a co powiesz na nowego kandydata, Donalda Kaczyńskiego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka