Gość: Tysiak
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.09.05, 09:21
Do wyboru mamy kaczora Donalda lub kaczora Kaczyńskiego. Mam pytanie czy tak
jak ja boicie się że wygra Kaczyński i nasz kraj wpadnie w progres w
stosunkach międzynarodowych?
Dla niezdecydowanych proponuję Donalda Tuska.