Dodaj do ulubionych

Autoimmunologiczne choroby

25.11.08, 20:25
Witam, prosto z mostu napisze. Jestem nosicielka HBV i mam chorobe tarczycy autoimmunologiczna zawana Hashimoto. Lekarz sprawdzal mi Autoprzeciwciala -panel watrobowy. ASMA, AMA, LKM-1 byly negatywne ale ANA wychodzilo na tzw +/- typie zaiarnistym(SS-A,SS-B,nRNP/Sm). Wynik kazano powtorzyc po 3 miesiacach. Wyszlo mi to samo. Do lekarza moge dopiero pojsc w styczniu, bo teraz nie ma juz miejsca i nie wiem co zrobic. Czy mam sie czegos obawiac? Czy ktos jest w stanie cos powiedziec?:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka