04.11.21, 10:32
Dużo czytam ostatnio w internecie o replan.pl
Ktoś wie co to jest? Ktoś korzysta? Polecacie czy nie?
Obserwuj wątek
    • ja_nek78 Re: replan 05.11.21, 09:27
      Też ostatnio słyszałem o replan i nawet pokusiłem się o złożenie wniosku. Teraz czekam na weryfikacje, ciekawy jestem co z tego wyjdzie.
      • bozena1105 Re: replan 08.11.21, 12:50
        Dobrze, że nie jestem sama! Od lat szukam pomocy, ale nie stać mnie na prawników, zaryzykuję i zaufam RePlan. Tylko tutaj nie muszę płacić na początku :)
    • lemon100 Re: replan 08.11.21, 09:29
      Też dużo czytałam i jestem już prawie zdecydowana na współpracę z nimi. Straciłam na kredycie we frankach masę pieniędzy, jestem wściekła na bank i zamierzam walczyć o swoje. Podoba mi się to, że nie ma żadnych opłat ani kosztów początkowych, a płaci się dopiero po wygranej sprawie. Im nas będzie więcej tym lepiej :)
    • mt861214 Re: replan 10.11.21, 00:51
      może napisze Pan do mnie, również nie pobieram opłat i prowadzę sprawy w całej Polsce. mat.stalkiewicz123@interia.pl
      Zapraszam
    • elwira22 Re: replan 10.11.21, 16:24
      Tak, słyszałam o nich, to jest nowa (inicjatywa) któa ma pomóc tzw frankowiczom w (nierównej) walce z bankami, sama do takich franków należę niestety, kredyt jeszcze 14 lat do spłacania, a od lipca sierpnia nie mogę dobić się do banku, aby coś w tej sprawie uzyskać, choć wyrok trybunału już z pół roku jest. Bank mnie zlewa koncertowo, po prostu się nie dozywają, na sady mnie nie stać. A w RePlan wycenią przynajmniej czlowiekowi za free a jak przyjdzie do zapłaty, to po wygranej z bankiem Cię podliczą. Do tego online zalatwisz pierwsze "ruchy" na pewno.
      • lemon100 Re: replan 15.11.21, 17:17
        Jesteśmy tym wszystkim skołowani. Banki traktują nas jak g...o, ale wielu moich znajomych już złożyło papiery i czekają na pierwszą sprawę. Może się okazać, ze ten replan to jedyna nadzieja dla nas
    • ja_nek78 Re: replan 16.11.21, 13:52
      Jestem już po analizie mojej sprawy, będziemy ruszać z tematem! Polecam zajrzeć na ich stronę, sama aplikacja do weryfikacji jest bardzo prosta, więc na pewno sobie z tym poradzicie.
      • januszjanek_75 Re: replan 16.12.21, 16:01
        A z kimś konkretnie jesteś w kontakcie? Jakiś namiar czy to tylko jakiś student siedzi i odpisuje albo wydzwania?To nie jest jakiś kolejny szwindel? Raz już się naciąłem na jedną niby kancelarię odszkodowawczą, też było, że nie ma żadnych opłat, a jak przyszlo co do czego, to więcej trzeba bylo placic niż bylo do odzyskania... Strona wygląda ładnie, ale wszystkie tak wyglądają, bo jakoś klienta trzeba złowić.
        • maragulla Re: replan 12.01.22, 11:09
          To zdecydowanie nie jest szwindel! Wiadomo mają z tego kasę ale najważniejsze jest to że ja nie muszę teraz płacić ani złotówki! Dopiero po wygraniu sprawy w sądzie. Inaczej nie zdecydowałabym się na ich pomoc bo przy dzisiejszych cenach ledwo wiążę koniec z końcem...

Miałam okazję rozmawiać z nimi przez telefon - moim rozmówcą musiał być prawnik bo otrzymałam bardzo rzeczowe odpowiedzi.
          • januszjanek_75 Re: replan 13.01.22, 14:50
            Ja wypełniłem (i żeby nie było - wysłałem:)) formularz kontaktowy ze strony już 2 razy i nikt do mnie nie oddzwonił ani nic... Do Ciebie oddzwonili szybko? Z RePlan czy z tej jakiejś kancelarii, która ich reprezentuje?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka