IP: *.who.vectranet.pl / *.who.vectranet.pl 09.02.05, 19:16
czy ktos ma jakies przecieki dotyczace raportu za IV kw 2004?
Dzisiaj kurs wyskoczyl 10% up co dla tej spolki jest bardzo dziwne i obroty
tez dla wilbo za duze... w piatek raport...
wiem ze baza z 2003 roku jest bardzo niska i o poprawe wynikow nawet bardzo
znaczaca nietrudno jesli wziac pod uwage nowy zarzad powolany wlasnie po to
aby poprawic wyniki...
Ma ktos cos?
Obserwuj wątek
    • Gość: elek Re: Wilbo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 19:20
      Rybki, rybki. Wyśmiane na początku grudnia.

      Kurs takich spółek nie zależy od niestrawności czy kataru Pana Greenspana.
      I bardzo dobrze. Na giełdzie trzeba zarabiać, a nie analizować raporty
      kwartalne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka