Gość: magister
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.07.05, 12:27
Mamy klasyczny przykład błędów w zarządzaniu i w komunikacji spółki z
inwestorami. Kurs spada na łep na szyję a zarząd milczy. a zaraz będzie
poniżej 20 zł. Ja sprzedałem po 40 z .Jestem genialny. kupię jak będą po 15.