Dodaj do ulubionych

PLS się zwija

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 12:27
Mamy klasyczny przykład błędów w zarządzaniu i w komunikacji spółki z
inwestorami. Kurs spada na łep na szyję a zarząd milczy. a zaraz będzie
poniżej 20 zł. Ja sprzedałem po 40 z .Jestem genialny. kupię jak będą po 15.
Obserwuj wątek
    • Gość: Łukasz Re: PLS się zwija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 23:52
      Ja tam uważam inaczej. Wydaje mi się że te około 30 zł na których na razie
      zatrzymał się spadek stanowi całkiem niezłe wsparcie. Wydaje mi się, że kto
      spanikował ten już sprzedał i teraz PLS znajduje się głównie w "silnych rękach".
      Ponadto ostatnie wydarzenia moim zdaniem nie uzasadniają aż tak silnej przeceny.
      Co więcej jeden z insiderów zaczął kupować akcje a dzisiaj mieliśmy pierwszy od
      dawna poważniejszy wzrost poparty wolumenem większym przeszło 2,5-krotnie od
      średmiej z ostatnich dwóch tygodni. Ale to moje osobiste odczucia. Każdy gra na
      własne ryzyko. I ja właśnie takowe podjąłem. Złożyłem na jutrzejszą sesję
      zlecenie kupna PLS :) Pozdrawiam
      • Gość: Łukasz Re: PLS się zwija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 21:56
        Witam, kurs wzrósł ale niestety beze mnie. Ustawiłem minimalnie za niski limit.
    • Gość: Łukasz Re: PLS się zwija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 21:51
      Coś na razie nie widać żebyś szybko mógł odkupić po 15 zł ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka