Dodaj do ulubionych

Boryszew - co dalej??

09.06.06, 14:25
Mam trochęakcji Boryszewa kupiłem jeszcze za 27 zł, jestem już zmęczony tymi
spadkami po 3 -4 procent dziennie ale chyba ok. 21 zł jest linia wsparcia.
Co radzicie, dać sobie spokój i wyjść ze stratą czy czekać na odbicie, ta
spółka w końcu mam dosyć niskie wskaźniki c/z i c /wk
Obserwuj wątek
    • slawek732 Re: Boryszew - co dalej?? 09.06.06, 15:02
      Czekaj cierpliwie.... Zresztą w co zainwestujesz aby owe straty odrobić, jak
      wszystko leci na pysk ???
    • azalek Re: Boryszew - co dalej?? 09.06.06, 17:46
      Trudno powiedzieć, ryzyko dalszych strat istnieje, jak również całkiem
      przyzwoitych zysków, niestety może to byc oderwane od fundamentów. Spółka ta
      jest w przeddzień fuzji z Impexmetalem i wszystko zależy od parytetu wymiany,
      który jeszcze nie jest ustalony.
      Pozdrawiam A

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka