marek_101
09.06.06, 14:25
Mam trochęakcji Boryszewa kupiłem jeszcze za 27 zł, jestem już zmęczony tymi
spadkami po 3 -4 procent dziennie ale chyba ok. 21 zł jest linia wsparcia.
Co radzicie, dać sobie spokój i wyjść ze stratą czy czekać na odbicie, ta
spółka w końcu mam dosyć niskie wskaźniki c/z i c /wk