gorbibanki
24.11.06, 08:36
Osobiście nie mam nic przeciwko tym spółkom a zwłaszcza waszemu ukochanemu
Biotonowi. Dzięki Orlenowi odrobiłem nawet kiedyś pożądne straty. Ale z
drugiej strony obcowałem z rosyjskim przez 13 lat. Mój nick też nie jest
dziełem przypadku. Prości rosyjscy ludzie to i może nawet nas lubią ale na
pewno nie władza a zwłaszcza Putin.
Nie ukrywajmy, że pluneliśmy im w twarz. Ta zniewaga krwi wymaga.
Zastanawiałem się wczoraj na jakich spółkach (pośrednio) będzie się
najłatwiej zemścić Putinowi. Padło na te trzy. A oto dlaczego:
1. Bioton - skoro można zamknąć rynek dla naszego mięsą to tym bardziej można
nie wpuścić naszej insuliny.
2. Orlen - Putin zrobi teraz naprawdę wszystko żeby Możejki wyszły nam bokiem
3. PGNiG - A tutaj to aż żal pisać. Wstrzymywanie dostaw gazu będzie wprost
zabawą w Kotka i myszkę.
P.S. To chyba przez tą tragedię na Śląsku mam taki ponury punkt widzenia.