Dodaj do ulubionych

Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji

24.11.06, 08:36
Osobiście nie mam nic przeciwko tym spółkom a zwłaszcza waszemu ukochanemu
Biotonowi. Dzięki Orlenowi odrobiłem nawet kiedyś pożądne straty. Ale z
drugiej strony obcowałem z rosyjskim przez 13 lat. Mój nick też nie jest
dziełem przypadku. Prości rosyjscy ludzie to i może nawet nas lubią ale na
pewno nie władza a zwłaszcza Putin.
Nie ukrywajmy, że pluneliśmy im w twarz. Ta zniewaga krwi wymaga.
Zastanawiałem się wczoraj na jakich spółkach (pośrednio) będzie się
najłatwiej zemścić Putinowi. Padło na te trzy. A oto dlaczego:

1. Bioton - skoro można zamknąć rynek dla naszego mięsą to tym bardziej można
nie wpuścić naszej insuliny.
2. Orlen - Putin zrobi teraz naprawdę wszystko żeby Możejki wyszły nam bokiem
3. PGNiG - A tutaj to aż żal pisać. Wstrzymywanie dostaw gazu będzie wprost
zabawą w Kotka i myszkę.

P.S. To chyba przez tą tragedię na Śląsku mam taki ponury punkt widzenia.
Obserwuj wątek
    • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 10:33
      No i co !!! To nie są dywagacje podnieconego chłopczyka !!!

      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3753142.html
    • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:13
      Dziwne,że wogóle was ten temat nie interesuje ???
      • js.2 Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:16
        Oczywiście że interesuje.
        Po prostu jestem tak przerażony tym co napisałeś że trudno wydobyć słowo
        • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:22
          Najgorsze to będzie dopiero to jak okaże się ,że miałem jednak rację.
          • js.2 Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:25
            Dlaczego najgorsze ?
            Zostaniesz niekwestionowaną gwiazdą tego forum, takim giełdowym Nostadamusem
            • js.2 Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:27
              P.S
              Odkąd wygonili Cię od komputera i pożegnałeś się z forum, jest tu Ciebie jakby
              więcej
              • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:30
                Z pracy lawinowo zaczęli od nas odchodzić pracownicy więc po co mnie drażnić :)
                Ktoś tu musi zostać i pracować :) Jak oficjalnie przejmę robotę koleżanki to
                trochę ode mnie odpoczniecie :) Jej działka była najważniejsza :)
            • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 14:28
              Ale jak widzisz nie pieję tylko o wzrostach ale potrafię mieć także czarne
              wizje.
    • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 24.11.06, 15:53
      Bioton to dostaje po dupie samym kursem dolara. Nawet ruscy nie muszą się
      mścić :)
    • gorbibanki Re: Bioton, Orlen, PGNiG - a weto wobec Rosji 25.11.06, 00:20
      Widzę, że to co tu napisałem tak was zszokowało, że nikt nie jest w stanie
      odpowiedzieć.
      • alinka102 gorbi, chcesz być otruty ? 25.11.06, 00:34
        • gorbibanki Alinka 25.11.06, 00:55
          Alinka :) Ty maja krasiwaja dziewoćka :) Ja pomnju szto Ty żiwiosz w Poznanii :)
          Łuczsze budzjet kak moj Talex połuczit kakuju to choroszuju rabotu :)
          • alinka102 Re: Alinka 25.11.06, 00:59
            drugą linijkę przetłumacz bo ja pa ruski panimaju tolka tyla co w 4 pancernych
            się nauczyłam
            • gorbibanki Re: Alinka 25.11.06, 01:01
              Lepiej będzie jak mój Talex dostanie jakąś pożądną robotę :)
              • alinka102 Re: Alinka 25.11.06, 01:07
                liczysz na jakieś zlecenia od Rosjan ?
                to oni w mokrej politycznej robocie też się specjalizują ?

                • alinka102 Re: Alinka 25.11.06, 01:10
                  to może ta informatyka taleksu to tylko taka przykrywka ?
                  acha! i to pewnie dlatego jego wyniki nie mają dla ciebie znaczenia bo itak nie
                  o takie zlecenia chodzi
                  • gorbibanki Re: Alinka 25.11.06, 01:14
                    Przeczytaj sobie lepiej raport Amigo :)

                    Dobranoc.
                    • alinka102 Re: Alinka 25.11.06, 01:31
                      gorbi, zlituj sie !
                      tyle prozy co ten amigo wali w kazdej wypowiedzi to mi sie na ekranie nie
                      mieści a przewijać po 5 razy w dół nie lubie
                      kto by mial zdrowie tyle czytać ! ja nie lubię książek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka