17.11.05, 10:22
Doniesli mi ze w Czechach po kosciolach stojo skrzynki do wrzucania korun. Z
napisem "Na misie". Wiesz cos o tym?
Obserwuj wątek
    • viki2lav Re: Misiania! 17.11.05, 10:24
      eeh to chiba nie do niej, raczej do podroznika! cwana bestia, skadinad!
    • misiania Re: Misiania! 17.11.05, 10:33
      kurde, przyłapałeś mnie, drogi Brezly :)
      • brezly Re: Misiania! 17.11.05, 10:35
        I co potem? Sie kupuje misiom smazeny syr? Czy Beherovke (swinstwo rzadkiej
        urody, IMHO). Ja bym sie przebral, gdzies powinny byc jeszcze stroje "figuranta
        terenowego" (taki co-worker fotografa). I bym se ne knedly poszedl.
        • misiania Re: Misiania! 17.11.05, 11:00
          sie robi misiom manikir :)
          • brezly Re: Misiania! 17.11.05, 11:06
            "Siema" sie misie witaja?
            • misiania Re: Misiania! 17.11.05, 11:12
              e to chyba powitanie bogaczy jest. a teraz wybaczcie na chwilę, obowiązki
              wzywają mnie w kosmos chwilowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka