brezly 17.11.05, 10:22 Doniesli mi ze w Czechach po kosciolach stojo skrzynki do wrzucania korun. Z napisem "Na misie". Wiesz cos o tym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viki2lav Re: Misiania! 17.11.05, 10:24 eeh to chiba nie do niej, raczej do podroznika! cwana bestia, skadinad! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Misiania! 17.11.05, 10:35 I co potem? Sie kupuje misiom smazeny syr? Czy Beherovke (swinstwo rzadkiej urody, IMHO). Ja bym sie przebral, gdzies powinny byc jeszcze stroje "figuranta terenowego" (taki co-worker fotografa). I bym se ne knedly poszedl. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Misiania! 17.11.05, 11:12 e to chyba powitanie bogaczy jest. a teraz wybaczcie na chwilę, obowiązki wzywają mnie w kosmos chwilowo. Odpowiedz Link Zgłoś