misiania 15.10.03, 12:02 by się chyba przydał. może jakieś ćmy plażowe by się zleciały do światła i ciepła... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misiania Re: koksownik 15.10.03, 12:04 aha. to idę sobie. jakby się ktoś zjawił, to po mnie zadzwońcie, nr telefonu zostawiam w sekretariacie. Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: koksownik 15.10.03, 12:17 krążę w niedalekiej oddali, ale jeno rzucam okiem, a zaraz i tego nie... Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: koksownik 15.10.03, 12:40 smród koksu, mroczne dziedziństwo stanu wojskowego, fajnie moovka kuku Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: koksownik 15.10.03, 14:02 -- -więcej czaduuuu!!!! wydzierał się leon,wymachując marynarką nad głową marioli Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: koksownik 15.10.03, 15:26 Mariola zipala, resztki sadzy powoli osiadaly na meblosciance. Le, jestes pewien ze nic nam nie Najrobi ? Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: koksownik 15.10.03, 21:16 -- Leo zasadził się za wersalką.Gabon jeden-fuckneła mariolka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: koksownik IP: 62.233.204.* 15.10.03, 23:10 skrzydla sobie osmalilam. bede. Odpowiedz Link Zgłoś