15.10.03, 12:02
by się chyba przydał. może jakieś ćmy plażowe by się zleciały do światła i
ciepła...
Obserwuj wątek
    • misiania Re: koksownik 15.10.03, 12:04
      aha. to idę sobie. jakby się ktoś zjawił, to po mnie zadzwońcie, nr telefonu
      zostawiam w sekretariacie.
      • e.silver Re: koksownik 15.10.03, 12:17
        krążę w niedalekiej oddali, ale jeno rzucam okiem, a zaraz i tego nie...
        • tiresias Re: koksownik 15.10.03, 12:40
          smród koksu, mroczne dziedziństwo stanu wojskowego, fajnie
          moovka kuku
          • basia Re: koksownik 15.10.03, 14:02

            --
            -więcej czaduuuu!!!! wydzierał się leon,wymachując marynarką nad głową marioli
            • viki2lav Re: koksownik 15.10.03, 15:26
              Mariola zipala, resztki sadzy powoli osiadaly na meblosciance.
              Le, jestes pewien ze nic nam nie Najrobi ?
              • basia Re: koksownik 15.10.03, 21:16

                --
                Leo zasadził się za wersalką.Gabon jeden-fuckneła mariolka
    • Gość: aniela Re: koksownik IP: 62.233.204.* 15.10.03, 23:10
      skrzydla sobie osmalilam. bede.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka