Dodaj do ulubionych

Ktokolwiek widział

01.05.20, 15:59
ktokolwiek wie, co się dzieje z Piotrem Dudą? Nie oczekuję od przewodniczącego Solidarności by biegał od warzywniaka do zakładu fryzjerskiego, nie wymagam, by byt jednoosobowych firm śledził z zapartym tchem i wypiekami na swoim licu, nie oczekuję datków z jego nie najmniejszej pensyjki, wszak uznaniowo i indywidualnie coś jednak może przeznaczył. Oczekuję duchowego wsparcia od Piotra Dudy, pokaż się mój miły przewodniczący Solidarności, a niechby nawet na instrukcjach obsługi byle czego.
Obserwuj wątek
      • behemot17-13 Re: Ktokolwiek widział 01.05.20, 16:18
        To nie jest tak. Wszyscy wielcy polityki i mniej wielcy się produkują, radio, telewizornia, net. Solidarność, a pana Piotra nie uświadczysz. Solidarność, wyświechtane słowo, wyraz, nazwa, a za nabożnym - Solidarność nie ma już nic, ale przecież jest Piotr Duda, chyba posrany.
    • taniarada Re: Ktokolwiek widział 01.05.20, 16:08
      Trzy dni temu , Podkreślaliśmy, że jest to sytuacja kuriozalna. Te propozycje zawarte w Tarczy 3.0 dotyczyły chociażby zwolnień pracowników bez ustalania tego ze związkami zawodowymi, wyrzucenia na margines ustawy o szczególnej ochronie, zwolnień działaczy związkowcy i osób szczególnie chronionych – powiedział szef NSZZ "Solidarność". – Kolejna sprawa dotyczyła Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W „Tarczy 1.0” udało nam się wynegocjować, że jest podniesiony limit do 11 tys. na zapomogi dla pracowników, którzy teraz są w trudnej sytuacji. A co się okazało w najnowszej propozycji tarczy? Że rząd nacjonalizuje ten fundusz. Nie to, że nie będzie odpisu na fundusz, to jeszcze zgromadzone środki przechodzą na rzecz pracodawcy. To po prostu tak, jakby ktoś splunął nam w twarz! To sytuacja nie do przyjęcia! Kolejna rzecz – to możliwość jednostronnego zawieszenia przez pracodawców układów zbiorowych pracy i regulaminów. To chciano też nam odebrać – mówił dalej.

Duda podkreślił, że jedyną osobą, która go wysłuchała i przeciwstawiła się temu, był prezydent. – Po raz kolejny stanął na wysokości zadania i po raz kolejny musimy mu za to podziękować. Podziękowania kierujemy także do minister Emilewicz, która negocjowała z Solidarnością przez wiele godzin. I to dzięki Andrzejowi Dudzie i Jadwidze Emilewicz, Solidarności udało się te haniebne zmiany wyrzucić z nowej tarczy – dodał. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://dorzeczy.pl/kraj/138259/piotr-duda-dziekuje-prezydentowi-po-raz-kolejny-stanal-na-wysokosci-zadania.html&ved=2ahUKEwi3grrJ6pLpAhXReZoKHbz6BRoQFjAWegQIAxAB&usg=AOvVaw28eRNwH-rz8czXFYD9m6KJ&cshid=1588342037509 Nie dziękuj.
    • hordol Re: Ktokolwiek widział 01.05.20, 17:38
      a mnie brakuje lecha wałęsy. jego słowa i opinie zawsze pobudzały mnie do śmiechu, byłoby jak znalazł w tych ponurych czasach
      wiem,że osoba to już starsza ale ostatecznie bardzo lubiał się udzielac w mediach.
      a tu masz ci los zniknął był....
      • erte2 Re: Ktokolwiek widział 01.05.20, 18:15
        hordol napisało:
        a mnie brakuje lecha wałęsy. jego słowa i opinie zawsze pobudzały mnie do śmiechu, byłoby jak znalazł w tych ponurych czasach
        wiem,że osoba to już starsza ale ostatecznie bardzo lubiał się udzielac w mediach.
        a tu masz ci los zniknął był....

Rzeczywiście, pamiętam jak bardzo śmieszne były Jego słowa 31. sierpnia 1980. roku kiedy oznajmiał że "mamy wreszcie niezależne, samorządne związki zawodowe". Boki również można było zrywać jak w Kongresie Stanów Zjednoczonych wypowiedział owo przezabawne "We pepople" . żartom i śmiechom wtedy nie było końca.

Problem w tym że naówczas śmiali się esbecy i sowieckie pachołki. Gratuluję ci dobrego towarzystwa.

P.s. "Lubiał" to inny Lech. I nie tyle się udzielać co wypić.
        • taniarada Re: Ktokolwiek widział 01.05.20, 18:20
          erte2 napisał:

> hordol napisało:
          > a mnie brakuje lecha wałęsy. jego słowa i opinie zawsze pobudzały mnie do śm
          > iechu, byłoby jak znalazł w tych ponurych czasach
          > wiem,że osoba to już starsza ale ostatecznie bardzo lubiał się udzielac w media
          > ch.
          > a tu masz ci los zniknął był....

>
          > Rzeczywiście, pamiętam jak bardzo śmieszne były Jego słowa 31. sierpnia 1980. r
          > oku kiedy oznajmiał że "mamy wreszcie niezależne, samorządne związki zawodowe".
          > Boki również można było zrywać jak w Kongresie Stanów Zjednoczonych wypowiedzi
          > ał owo przezabawne "We pepople" . żartom i śmiechom wtedy nie było końca.
          >
          > Problem w tym że naówczas śmiali się esbecy i sowieckie pachołki. Gratuluję ci
          > dobrego towarzystwa.
          >
          > P.s. "Lubiał" to inny Lech. I nie tyle się udzielać co wypić.
          A później szlag bolki czy bombki trafił.Jak się okazało co miesiąc Lechu wygrywał w totka .I nie przeskoczył płotu,tylko go przerzucili.Teraz by nie dali rady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka