Dodaj do ulubionych

Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyka !

17.06.03, 14:23
Natychmiast dzwonię do redakcji Naszego Dziennika !
Obserwuj wątek
    • niezlomny.prawicowiec Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk 17.06.03, 14:39
      etos.solidarnosci napisała:

      > Natychmiast dzwonię do redakcji Naszego Dziennika !

      Też dzwoniłem już do ND. Powiedzieli, że nie zapłacą mu za czerwiec 2003.
      • atak.spawacza Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk 17.06.03, 15:39
        niezlomny.prawicowiec napisał:

        > etos.solidarnosci napisała:
        >
        > > Natychmiast dzwonię do redakcji Naszego Dziennika !
        >
        > Też dzwoniłem już do ND. Powiedzieli, że nie zapłacą mu za czerwiec 2003.

        To znajdą innego palanta za jeszcze mniejszą kasę !
    • Gość: SB Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk IP: *.chello.pl 17.06.03, 15:46
      • panna.zuzanna Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk 29.06.03, 20:09
    • Gość: Kraken Re: POBICIE' KRAKOWSKICH STUDENTOW IP: *.ipt.aol.com 17.06.03, 15:56

      I BARDZO DOBRZE!!!!Cos chujowe sa te krakowskie "studenty"-stale ich ktos leje-
      a potem zwalaja wine na brutalnosc MO,jak w przypadku Pyjasa(czy innego
      Zlamasa)-a moze dostal solidny wpierdol od wlasnych kumpli albo krakowskiej
      zulii???A niewinnych chlopcow z MO ciaga sie po sadach!!!!
      Czy tym "wyczerpanym nauka,seksem i naduzywaniem srodkow" studenciakom RECE DO
      DUP POPRZYRASTALY,CZY JAKAS KURWA KLATWA ZA WYBRANIE WOJTYLY PAPIERZEM????
      • blackout.9491 Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk 17.06.03, 17:20
        Mnie martwi "żądza pieniądza" jaką zaobserwowałem u Oszołoma. Jeżeli tak dalej
        pójdzie to on jest gotów sprzedać swój galowy strój organizacyjny LPR !!!
        • Gość: Obiektywny Re: Oszołom obraził Telewizję TRWAM i Ojca Rydzyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.03, 11:02
          blackout.9491 napisał:

          > Mnie martwi "żądza pieniądza" jaką zaobserwowałem u Oszołoma. Jeżeli tak
          dalej
          > pójdzie to on jest gotów sprzedać swój galowy strój organizacyjny LPR !!!

          Jak wygląda "galowy strój organizacyjny LPR" ?!!!
          • telewizja.trwam Oszołom wielokrotnie mnie obrażał ! 18.06.03, 12:29
            Gość portalu: Obiektywny napisał(a):

            > blackout.9491 napisał:
            >
            > > Mnie martwi "żądza pieniądza" jaką zaobserwowałem u Oszołoma. Jeżeli tak
            > dalej
            > > pójdzie to on jest gotów sprzedać swój galowy strój organizacyjny LPR !!!
            >
            > Jak wygląda "galowy strój organizacyjny LPR" ?!!!

            Strój ? Slipy, płetwy, wianuszek na głowę i woalka !
            • etos.solidarnosci Re: Oszołom wielokrotnie mnie obrażał ! 18.06.03, 17:34
              telewizja.trwam napisała:

              > Gość portalu: Obiektywny napisał(a):
              >
              > > blackout.9491 napisał:
              > >
              > > > Mnie martwi "żądza pieniądza" jaką zaobserwowałem u Oszołoma. Jeżeli
              > tak
              > > dalej
              > > > pójdzie to on jest gotów sprzedać swój galowy strój organizacyjny LPR
              > !!!
              > >
              > > Jak wygląda "galowy strój organizacyjny LPR" ?!!!
              >
              > Strój ? Slipy, płetwy, wianuszek na głowę i woalka !
              ???
              • Gość: Oszołom z RM. Re: Oszołom wielokrotnie mnie obrażał ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.03, 18:25
                etos.solidarnosci napisała:

                > telewizja.trwam napisała:
                >
                > > Gość portalu: Obiektywny napisał(a):
                > >
                > > > blackout.9491 napisał:
                > > >
                > > > > Mnie martwi "żądza pieniądza" jaką zaobserwowałem u Oszołoma. Je
                > żeli
                > > tak
                > > > dalej
                > > > > pójdzie to on jest gotów sprzedać swój galowy strój organizacyjn
                > y LPR
                > > !!!
                > > >
                > > > Jak wygląda "galowy strój organizacyjny LPR" ?!!!
                > >
                > > Strój ? Slipy, płetwy, wianuszek na głowę i woalka !
                > ???

                Nie żyje Tadeusz I, nowy Ojciec Świetny !!!
                • panna.zuzanna Re: Oszołom wielokrotnie mnie obrażał ! 21.06.03, 15:39
                  Gość portalu: Oszołom z RM. napisał(a):

                  > Nie żyje Tadeusz I, nowy Ojciec Świetny !!!

                  Świetny, już nie święty ?!
                  • Gość: Zdzich Kowalik Re: Oszołom wielokrotnie mnie obrażał ! IP: *.chello.pl 21.06.03, 20:23
                    panna.zuzanna napisała:

                    > Gość portalu: Oszołom z RM. napisał(a):
                    >
                    > > Nie żyje Tadeusz I, nowy Ojciec Świetny !!!
                    >
                    > Świetny, już nie święty ?!
                    Może świrnięty ?
                    • Gość: Oszołom z RM. [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.03, 07:59
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka