socjalliberal
19.09.08, 14:57
To był ich główny slogan, gdy Ziobro zajmował się wprowadzaniem praktyk
totalitarnych do wymiaru sprawiedliwości.
A powiedzcie drogie PiSdaki - czy gdybyście Wy nie poszli do pracy pewnego
dnia, bez zapowiedzi, a następnego dnia przyszedłszy do pracy opowiadali
wszystkim wokół, w tym szefowi, jak to wspaniale sobie dzień spędziliście
wakacyjnie, a po chwili na bezczela dali szefowi usprawiedliwienie, że "ciężko
chorzy byliście", to bylibyście zdziwieni, gdyby ten szef was wyp... wyj...
wyrzucił na zbity pysk?
A posłowie PiSu są ponad zwykłym obywatelem, jak widać, hehe... i kto mnie
oskarży jeśli nazwę ich, zgodnie z prawem, złodziejską hołotą?
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,5711781,Lewica_do_PiS__Wstyd__ze_klamiecie_dla_300_zl.html