Dodaj do ulubionych

PiS - równośc wobec prawa

19.09.08, 14:57
To był ich główny slogan, gdy Ziobro zajmował się wprowadzaniem praktyk
totalitarnych do wymiaru sprawiedliwości.

A powiedzcie drogie PiSdaki - czy gdybyście Wy nie poszli do pracy pewnego
dnia, bez zapowiedzi, a następnego dnia przyszedłszy do pracy opowiadali
wszystkim wokół, w tym szefowi, jak to wspaniale sobie dzień spędziliście
wakacyjnie, a po chwili na bezczela dali szefowi usprawiedliwienie, że "ciężko
chorzy byliście", to bylibyście zdziwieni, gdyby ten szef was wyp... wyj...
wyrzucił na zbity pysk?

A posłowie PiSu są ponad zwykłym obywatelem, jak widać, hehe... i kto mnie
oskarży jeśli nazwę ich, zgodnie z prawem, złodziejską hołotą?
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,5711781,Lewica_do_PiS__Wstyd__ze_klamiecie_dla_300_zl.html
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: PiS - równośc wobec prawa 19.09.08, 15:03
      Patrzac na zdjecie widze, ze sporo tych darmozjadow tam jest.

      Inny link. Ze zwolnieniami i przemowionkiem Kaczora obwiniajacego
      Tuska o wszystko co sie stalo :))
      www.tvn24.pl/0,1565422.1,0,1,zobacz-usprawiedliwienia-nieobecnosci-poslow-pis,wiadomosc.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka